رودخانه بسته خدمات بیشتر دوباره به عنوان coronavirus موارد افزایش

رودخانه بسته بیشتر شهرستان خدمات برای بار دوم چهار شنبه, جولای 10, به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش تخت های بیمارستانی همچنان کمیاب است.

تصمیم گیری ساخته شده توسط شهر مدیر Al Zelinka گفت که شورای شهر در یک جلسه ویژه صبح جمعه.

“جامعه گسترش COVID-19 در حال تبدیل شدن بیشتر مربوط به روز و من مسئول رفاه شهرستان کارکنان و اعضای عمومی که بازدید از امکانات شهرستان برای خدمات” Zelinka گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

خدماتی که در حال حاضر بسته شامل کتابخانه ها و موزه ها و مراکز ارشد پارک امکانات ریورساید خدمات عمومی خدمات مراکز و شهر را با یک توقف فروشگاه در تالار شهر.

پارک ها — از جمله Fairmount گلف و Andulka تنیس, مرکز — باز باقی می ماند به عنوان خنک کننده مراکز.

ریورساید در حال حاضر نقل مکان کرد و بسیاری از توابع آنلاین, اما آن را نمی ممکن است برای برخی از خدمات Zelinka گفت.

برای مثال شهر کارمند خدمات گذرنامه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. آن را تا به حال برنامه ریزی برای باز کردن 15 ژوئیه در یک قرار ملاقات, اساس, اما که نمی تواند ادامه دهد چرا که این امر نیاز به فرد در تعامل است.

تالار شهر و مکان های دیگر باید کارکنان آماده برای توضیح این تصمیم به ساکنان گفت: عضو شورای جیم پری که اشاره کرد این بود تاسف شهرستان نمی تواند به پیشبرد توجه کنید.

“ما باید مردم در این مکان به سوالات پاسخ دهد و احتمالا برخی از انتقاد” پری گفت. “این یک نقطه شروع و آن را احتمالا به بدتر.”

مسئولان شهرستان خواست ساکنان برای جلوگیری از جمع آوری با کسی در آنها زندگی نمی کنند با حفظ 6 پا از فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک در ملاء عام.

همچنین جمعه شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به اتخاذ یک برنامه بلند مدت برای کارکنان است که می تواند از کار خانه برای ادامه به انجام این کار در حالی که دیگران در حال furloughed — جای چه بوده است اورژانس را به همان اثر است.

“این اذعان خواهد بود که ما در حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی” گفت: مدیر منابع انسانی استفانی Holloman.

به عنوان شهرستان موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کروناویروس جدید ادامه خواهد داد به افزایش است — رسیدن به رکورد تعداد موارد پنج شنبه و جمعه — شهرستان نیز دیدن سریع گسترش است.

هشت روز از ماه ژوئیه در این شهر ثبت شده نزدیک به نیمی به عنوان بسیاری از موارد آن را به عنوان ثبت شده در ماه ژوئن گفت: خدمات اورژانس مدیر علامت Annas. اگر موارد همچنان در آن نرخ رودخانه را ببینید 3,250 موارد بیش از سه گانه قبلی بالا برای یک ماه ژوئن بود که 1,184.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>