دهلی نو: با دیوان عالی کشور روز جمعه در نظر گرفتن یک دیدگاه قوی از عدم رعایت آن به منظور پرداخت حق قانونی توسط شرکت های مخابراتی وضعیت برای Vodafone ایده “به ویژه آسیب پذیر” و خطر duopoly در این بخش بالاتر از قبل به گفته یک تحلیلگر.
“تردیدی نیست که این خبر بد برای صنعت مخابرات است. آن را می سازد وضعیت Vodafone ایده به ویژه آسیب پذیر و حتی بیش از آن بود که” Mahesh Uppal مدیر در شرکت مشاوره Com برای اولین بار هند گفت.
او همچنین گفت: خطر duopoly در بخش مخابرات است بالاتر از قبل است.
در حال حاضر و با وجود خصوصی بازیکنان در بازار تلفن همراه — اپراتور Bharti Airtel, Vodafone ایده و اعتماد Jio — علاوه بر بیمار دولتی اپراتور BSNL/MTNL.
Uppal گفت: این اتاق را برای مانور کمتر است در حال حاضر برای اپراتورهای اما افزود که اگر دولت شاهد این وضعیت در دراز مدت مشکل می تواند در نظر بگیرید یک تغییر در سیاست.
“اما آن چه امروز اتفاق افتاده است) نبود غیر منتظره دیدن SC موقعیت در گذشته 2-3 جلسات…گذشته خود داده و موقعیت است که اپراتورها امضا توافقنامه مجوز و از این رو موظف به پرداخت. آن را بعید است که وجود دارد که هر رقت در این موقعیت” Uppal اشاره کرد.
دیوان عالی کشور روز جمعه به کارگردانی و مدیریت مدیران و مدیران telcos و شرکت های دیگر به توضیح دهد که چرا تحقیر عمل بود نه علیه آنها گرفته شده برای عدم رعایت آن سفارش به پرداخت تنظیم درآمد ناخالص (AGR) از Rs 1.47 لاخ کرور به بخش ارتباطات از راه دور.
گرفتن قوی داشته باشید از این عدم رعایت آن سفارش یک نیمکت دادگستری آرون Mishra, عدالت, S Abdul Nazeer و عدالت M R شاه ابراز غم و اندوه بیش از منظور تصویب در نقطه میز افسر ماندن اثر آن حکم در AGR مهم است.
“ما نمی دانیم که ایجاد این بی معنی است. وجود دارد هیچ قانون و چپ در کشور… بهتر است به زندگی در این کشور و نه کشور را ترک کنند” نیمکت مشاهده شده است.
در همه, به عنوان بسیاری از 15 اشخاص مدیون دولت Rs 1.47 لاخ کرور — Rs 92,642 کرور در پرداخت هزینه مجوز و دیگری تومان 55,054 کرور در برجسته طیف استفاده از اتهامات عنوان شده علیه.
این حق به وجود آمد پس از دیوان عالی کشور در اکتبر سال گذشته تا به حال تایید موقعیت دولت را از جمله درآمد حاصل از غیر هسته کسب و کار در محاسبه سالانه تنظیم درآمد ناخالص (AGR) از شرکت های مخابراتی, یک سهم است که پرداخت می شود به عنوان مجوز و طیف هزینه به خزانه.
VIL مواجه است با حق ارزش 53,000 تومان کرور روپیه است که انتظار می رود به پرداخت دولت بدهی های خود را اضافه کردن به Rs 24,729 کرور از طیف غرامت و دیگری تومان 28,309 کرور در هزینه مجوز و شرکت قبلا هشدار داد از خاموش کردن اگر هیچ امدادی داده شد.
وودافون ایده در آن درآمد بیانیه روز پنج شنبه تا به حال صدا کردن هشدارها در “مواد قطعیت” مصاحبه “قابل شک” در توانایی خود را برای ادامه به نگرانی رفتن.
توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن است که در اصل وابسته به یک نتیجه مثبت از آن درخواست اصلاح در دیوان عالی کشور در AGR ماده و هر امداد از مخابرات بخش در پرداخت VIL گفته بود در روز پنج شنبه.
هفته گذشته مسئولان ارشد اجرایی نیک خوانده بود گفت: این وضعیت در هند حیاتی است پس از AGR حکم دیوان عالی کشور است. انگلیسی مخابراتی عمده دارای 45.39 درصد سهام در VIL.
رقیب Bharti Airtel بدهی های اضافه شده به حدود Rs 35,586 کرور از جمله هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ غرامت. شعر اخیرا گفت که قبلا ذکر شد مواد قطعیت در این گروه توانایی همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن “دیگر وجود ندارد” پس از اخیر تومان 21,502 کرور صندوق افزایش آن است.
بسیاری از باقی مانده مسئولیت است با دولتی BSNL/MTNL و برخی از بسته/ورشکستگی شرکت های مخابراتی. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im