ریسک را کاهش داده اما توجهی سیل بهار انتظار می رود در دره رودخانه

اما نسبتا خشک و زمستان هنوز رشد شکستن رکورد مرطوب افتد و هر چند خطر سیل شده است کاهش می یابد چنگال بزرگ منطقه است که هنوز هم انتظار می رود برای دیدن متوسط به عمده جاری شدن سیل که به احتمال زیاد پیش افتادن 2019 سطوح. 2020 سیل است که هنوز هم انتظار می رود به عنوان یک بالا 10 یا احتمالا بالای 5 سیل رویداد گفت: Gregory تند باد یک هشدار هماهنگی هواشناس با خدمات ملی آب و هوا.

به عنوان پنج شنبه, فوریه. 27 وجود دارد 50% شانس سیل را پیش افتادن از 48.2 ، سطح آب در سال 2019 کاکل در 46.99 و عمده جاری شدن سیل در نظر گرفته شده است برای شروع در 46 ، این رکورد در سال 1997 سیل شد 57.37 ، فوریه. 27 چشم انداز نشان می دهد که 5 درصد شانس 2020 سیل را پیش افتادن از 53.3 ،

با بسیار مرطوب خاک های پایه بالا streamflows و در و یا بالاتر از نرمال برف پتانسیل رواناب بالا باقی می ماند و مارس است و انتظار می رود را به یک عامل خطر بالا مثل همیشه. تند باد گفت: خدمات ملی آب و هوا است که هنوز هم به دنبال به جلو به فصل بهار هنگامی که سیل احتمالا می تواند تشدید یک برنامه به طور بالقوه تاخیر گرم شدن چرخه.

انتظار می رود وجود دارد به نور آسمانی در طول هفته آینده و نزدیک به دمای معمولی و آسمانی در حال انتظار برای آخرین بار از طریق بخش اول مارس. فراتر از آن تند باد وجود دارد گفت: هیچ روشن آب و هوا سیگنال نشان می دهد چه به انتظار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“رفتن به ماه مارس آن را نسبتا آرام” تند باد گفت. “پس از این خواهد بره-به-شیر نوع مارس? به خوبی در ارتباط باشید.”

سیل پیش بینی در فارگو منطقه هنوز هم انتظار می رود برای رسیدن به اواسط به بالا عمده سطح floodwalls و برخی از پل تعطیلی به احتمال زیاد.

اسلو است که انتظار می رود برای دیدن عمده جاری شدن سیل با تعداد زیادی از جوش و شهر دسترسی بسته شده است. فوریه. 27 پیش بینی نشان می دهد که 95% شانس سیل را پیش افتادن از 37.1 و 5 درصد شانس آنها برای پیش افتادن از 38 ، رکورد راه اندازی شد در سال 2009 در 38.37 ،

گرفتن که یک شهر جدید دور زدن در عملیات می توانید انتظار برای دیدن جزئی و متوسط به جاری شدن سیل در برخی مناطق روستایی جوش. وجود دارد که 50 درصد شانس سیل را پیش افتادن از 10.9 و 25% شانس آنها برای پیش افتادن از 12.1 ، وزش جاری شدن سیل در نظر گرفته شده است برای شروع در 12 فوت است.

Pembina می توانید انتظار عمده جاری شدن سیل با خاکریز گشت و جنوب جاده فرودگاه نرسیده است. وجود دارد که 50 درصد احتمال جاری شدن سیل به بیش از 52.7 پا شد که تاج از سال 2009 سیل.

شیاطین دریاچه است که انتظار می رود به افزایش 2 تا 3 فوت برای دیدار با سطح گذشته دیده می شود در سال 2015 و 2016. انتظار می رود سطح آب کاهش می یابد کمی پس از آخرین چشم انداز و در حال حاضر نشسته در مورد 1,450.9 به 1,451.8. سطح فعلی است 1,448.9.

سیل بهار چشم انداز به روز خواهد شد یک زمان نهایی پنج شنبه, مارس 12.

“در این مرحله ما باید بسیار کمتر زمستان برای رفتن از طریق بسیاری از اوایل بهار هنوز به بازی کردن” تند باد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>