ریچارد Klasa و Rupinder Brar: کانادا با بودجه عمومی سلامت سیستم در معرض خطر: سه چیز شما باید بدانید در مورد منشور چالش


دکتر برایان روز پزشکی, مدیر Cambie جراحی مرکز است که منجر به دادگاه مبارزه با B. C. دولت است. داریل DYCK / کانادا مطبوعات

نظر: پس از تقریبا 20 سال در استرالیا آزمایش با بیمه های خصوصی نشان می دهد که کسانی که خرید آن را به وضوح به سود با دسترسی سریعتر به خدمات اما به طور کلی زمان انتظار در سیستم افزایش یافته است.

بسته شدن استدلال به پایان رسید Feb. 28 در B. C. دیوان عالی کشور نقطه عطفی برای محاکمه به چالش کشیدن اصول اساسی کانادا عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی.

در این قانون اساسی چالش آورده Cambie جراحی Corp., the B. C. دولت خواستار دادگاه به رعایت ویژگی های خاص از B. C. قانون است که محافظت از دسترسی عادلانه به مراقبت برای همه است. این شامل ممنوعیت اضافی صدور صورت حساب است که مانع از پزشکان از شارژ بیماران بیش از آنچه دولت در حال حاضر آنها را می پردازد و ممنوعیت بیمه خصوصی که تکرار آنچه که در حال حاضر تحت پوشش B. C. پزشکی خدمات طرح (MSP).

اما افتضاح بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که در خطر است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به قطع از طریق چرخش.

خصوصی پرداخت برای بیمه خدمات است که در حال حاضر مجاز در B. C. تا زمانی که پزشکان ثبت نام کرده و در MSP و آنها را ارائه نمی مراقبت در امکانات عمومی مانند بیمارستان ها. به سادگی unenrolling از طرح پزشکان در حال رایگان برای کار و لایحه بیماران به بخش خصوصی تا آنجا که بازار را تحمل خواهد کرد. آنچه پزشکان نمی توانید انجام دهید این است که لایحه خصوصی اگر آنها در حال ثبت نام در طرح.

صبر کنید بار یک موضوع را در کشور کانادا برای برخی از خدمات در برخی از حوزه های قضایی به عنوان آنها در هر سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان توسعه یافته است. در بیش از سه سال پس از این دادگاه آغاز شد شاکیان موفق به نشان می دهد که چند سیستم پرداخت با خصوصی تکراری بیمه خواهد کاهش زمان انتظار.

در واقع شواهد از کشورهای دیگر نشان می دهد که اجازه می دهد شرکت های بیمه خصوصی به پرداخت برای آنچه که در حال حاضر تحت پوشش عمومی برنامه افزایش زمان انتظار برای کسانی که نمی توانیم بیمه خصوصی.


در استرالیا که در آن دولت به خواست مردم برای خرید بیمه خصوصی برای کاهش فشار در سیستم زمان انتظار در واقع افزایش یافته است برای کسانی که نمی توانیم خدمات خصوصی.

کارن BLEIER / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این مستند در استرالیا تجربه می کنند.

شروع تقریبا 20 سال پیش دولت استرالیا انگیزه شهروندان برای خرید خصوصی duplicative بیمه در یک حرکت به ریختن پول بیشتر به سیستم و فشار دولت است. آنها این کار را از طریق 9 میلیارد دلار در مالیات سالانه یارانه ها به بیمه های خصوصی میباشد. با وجود این یارانه استرالیایی به طور فزاینده ای نسبت به بیمه درمانی خصوصی به عنوان حق بیمه در حال افزایش سریع تر از حقوق و دستمزد.

پس از تقریبا 20 سال در استرالیا آزمایش با بیمه های خصوصی نشان می دهد که کسانی که خرید آن را به وضوح به سود با دسترسی سریعتر به خدمات اما به طور کلی زمان انتظار در سیستم افزایش یافته است.

دلیل دیگر منتظر است که کاملا ساده است: بیشتر بیماران با استفاده از خصوصی سیستم پرداخت آنها لزوما جلو و منابع انسانی — پزشکان و پرستاران و پرسنل اتاق عمل در خارج از سیستم جذب بالاتر پتانسیل درآمد.

این یک مشترک سرود به ادعا می کنند که اجازه می دهد ثبت نام پزشکان به لایحه بیماران به بخش خصوصی خواهد حل و فصل موضوع از زمان انتظار برای تمام بیماران. در واقع, آن است که از طریق خلاقیت و نوآوری که در آن پیشرفت واقعی را می توان ساخته شده است. کانادا دیده می شود اولین بار از این دست اما ما همیشه انجام یک کار خوب از گسترش و پوسته پوسته شدن ما موفقیت است.

برای مثال دسترسی سریع به مشاوره تخصص (مسابقه) یک گوشی مبتنی بر سیستم های موجود در بسیاری از میلاد است که به پزشکان خانواده دسترسی به سریع-دسترسی تلفن خدمات مشاوره با متخصصان است. این پروژه آزمایشی در بر داشت 80 درصد از تماس های گرفته شده در عرض 10 دقیقه بیشتر مشورت بودند کمتر از 15 دقیقه وجود دارد 50 درصد کمتر ارجاع به صورت چهره به چهره مشورت و کاهش اورژانس 24 درصد است.

فراموش کانادایی ها می خواهند عادلانه دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای همه و یا انجام آنها می خواهند دسترسی ترجیحی برای کسانی که می پرداخت در حالی که خروج از کسانی که نمی تواند پرداخت به صبر کنید و حتی دیگر ؟ این است که در نهایت آنچه که در این آزمایش مورد.

شاکیان در حال به چالش کشیدن مرکزی سازماندهی اصل ما سیستم مراقبت های بهداشتی که باید مراقبت ارائه شده در پزشکی نیاز دارند و نه توانایی پرداخت. آنها باید موفقیت خود را در چالش ما به پایان خواهد رسید تا با یک سیستم است که منافع اقلیت که می توانید به استطاعت خصوصی پرداخت اما مضرات اکثریت کانادایی ها که نمی تواند.

دکتر Rupinder Brar بالینی دستیار استاد در دانشکده پزشکی در دانشگاه کلمبیا و پزشک خانواده در ونکوور; دکتر ریچارد Klasa یک بازنشسته پزشک در بخش انکولوژی پزشکی, B. C. سرطان آژانس و گروه تجربی درمان, B. C. سرطان مرکز تحقیقات. هر دو از اعضای کانادا پزشکان برای مدیکر هیئت مدیره.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>