Rhea Chakraborty می شود تجاوز به عنف-قتل تهدید, درخواست cyber crime به اقدام

بمبئی: بازیگر Rhea Chakraborty در روز پنج شنبه درخواست cyber crime همراه به نگاه به تجاوز و قتل تهدید او دریافت شده است و از آنجا که مرگ از نزدیک, دوست, بازیگر, Sushant Singh Rajput.
Rajput, 34 مرده پیدا شد در Bandra آپارتمان در ژوئن 14, ترک مردم در صنعت فیلم و مخاطبان فراتر از شوکه کرد.
چاکرابورتی, در خصوص, در معرض آنلاین نفرت با کاربران سرزنش او برای Rajput خودکشی.
28 ساله بازیگر در نهایت غیر فعال بخش نظرات او Instagram صفحه.
های یک تصویر از یک نفرت پیام او را دریافت در Instagram, چاکرابورتی گفت: در حالی که او تا به حال نادیده گرفته شود بسیاری از سوء استفاده از متون ارسال شده به او در ماه گذشته, آزار و اذیت بود و در حال حاضر غیر قابل تحمل.
“من به نام یک جوینده طلا. آرام نگه داشته بودم به نام یک قاتل است. من آرام نگه داشته بودم فاحشه شرمنده من آرام نگه داشته.
“اما چگونه من سکوت شما حق را به من بگویید که شما به من تجاوز و قتل اگر من نمی خودکشی @mannu_raaut?” بازیگر نوشت tagging یکی از حساب های که از او دریافت کنید.
هیچ کس نباید در معرض این نوع از “سمیت و آزار و اذیت” او اضافه شده است.
چاکرابورتی, شناخته شده برای فیلم هایی مانند “Mere Dad Ki Maruti” و “براتی” بیشتر برچسب گذاشته شده توسط cyber تلفن و درخواست مقامات برای نگاه به تهدیدات.
“من درخواست @cyber_crime_helpline @cybercrimeindia لطفا اقدام لازم را. به اندازه کافی به اندازه کافی است,” او نوشت. (سازمان)

مقاله قبلیرد صلاحیت اطلاع به خلبان 18 MLAs به ارمغان می آورد موضوع سخنران قدرت به جلو دوباره

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>