خرده فروشی واکنش نشان می دهد: آبی موس حرکت به جهان از منظقه-تنها وعده های غذایی مباحث برای کودکان و نوجوانان

آبی Moose یک رستوران خانوادگی در East Grand Forks در سه شنبه شب آغاز چیزی جدید: آن را نقل مکان کرد به منظقه-تنها خدمات.

این یک حرکت دیگر از eateries در بیشتر چنگال بزرگ را ساخته اند و در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس. و در حالی که آن را آسان زمان در کسب و کار, آبی, گوزن صاحب پاتریک Boppre گفت: او معتقد است که راه راست را.

“آن را تحت تاثیر قرار ما با مردم شام خوردن در داخل اما بدیهی است که این حرکت درست در این زمان برای جامعه برای کمک به هر کس ایمن ماندن,” او گفت:.

این قسمت سخت تر شده است و اجازه دادن به بسیاری از کارکنان خود را بروید. قبل از همه گیر رستوران شد و کارکنان در کمتر از 100 نفر از کارکنان او گفت: در حال حاضر آن را بین 15 و 20.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با وجود چالش های Boppre و تیم او در بر داشت یک راه جدید برای جذب مشتریان و خدمت به جامعه. آبی گوزن شمالی است که در میان رستوران های بیشتر Grand Forks که تصمیم گرفتند به دور غذای رایگان را برای کودکان مدرسه.

رستوران فراهم کرده است حدود 100 وعده های غذایی یک روز پس از برنامه آغاز شده در روز دوشنبه. پدر و مادر تماس به محل سفارش خود را برای schoolkids و پس از آن انتخاب کنید تا وعده های غذایی منظقه در رستوران.

“این فوق العاده مثبت و ما تا به حال مقدار زیادی از بازخورد از جامعه خواند و گفت: توجه به پدر و مادر و معلمان به خصوص ابراز چقدر آنها حرکت قدردانی.

او گفت: این تلاش ها موجب حمایت جامعه در یکی دیگر از راه: مردم و کسب و کار کمک به بچه ها وعده های غذایی – کوکی ها از هوگو و برای مثال ویتامین آب.

“این فقط یک راه را برای ما و دیگران – برای کمک به بازگشت,” او گفت:.

و امیدوارم اضافه کردن یک نور کمی به زمان نامشخص است.

“این بار دشوار” Boppre گفت. “همه چیز تغییر روز به روز و حتی ساعت. اما من معتقدم هر کس در حال رفتن به بیرون آمدن از این قوی تر و امیدوارم همه ما از کسب و کارهای محلی می تواند شناور ماندن در طول این زمان.”

همانطور که برای کسانی که کارکنان او اجازه رفتن: آن را سخت می گویند هنگامی که و چه چیزهایی را بهبود بخشد, او گفت:, اما امید این است که “هر کارمند کار برای ما قبل از خواهد شد که یک کار هنگامی که ما را به بالا و در حال اجرا است.”

اگر شما می خواهم به در نظر گرفته شود به صورت “خرده فروشی واکنش نشان می دهد,” ارسال یک یادداشت کوتاه است که به تشریح کسب و کار خود و تلاش برای هرالد کسب و کار گزارشگر آدم کرتز در [email protected]fherald.com. نه همه درخواست خواهد شد در نتیجه داستان است. هرالد خود را از میان طیف گسترده ای از نوار بیشتری چنگال بزرگ کسب و کار.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>