دهلی نو: بیهار مجمع انتخابات بعد از این سال باید مبارزه در توسعه محلی مسائل و محدودیت بر زبان باید حفظ شود, اتحادیه وزیر و LJP رهبر Ram, Vilas Paswan گفته است.
این سخنان بی جی پی متحد فرض اهمیت را به عنوان آنها می آیند و پس از یک تند و تیز دهلی مجمع انتخابات مبارزات انتخاباتی که در آن برخی از BJP شد ای توسط کمیسیون انتخابات برای ساخت التهابی سخنرانی.
در مصاحبه با PTI Paswan گفت NDA داد در بیهار بود دست نخورده و ابراز اطمینان کرد که این امر تشکیل دولت با اکثریت دو-سوم به عنوان مخالف بود “کشتی غرق شده”.
“LJP (Lok Janshakti حزب) به شدت با NDA. من همیشه گفته ام که تنها حیوانی می میرد در جاده ها که نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا به رفتن به سمت چپ یا راست. تا آنجا که Nitish (Kumar) او نگران است من فکر نمی کنم او می خواهد در هر نقطه او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت NDA داد در بیهار.
در دهلی نو در نظر سنجی برنده شدن و از دست دادن کنار کومار JD(U) و LJP مبارزه را به عنوان بخشی از NDA او با اشاره به این ادعا که هیچ کس نمی خواهد ترک برای اتحاد اپوزیسیون در بیهار.
“آنچه که وجود دارد در اپوزیسیون. سپس Yadav در زندان است او ناخوش بقیه احزاب در حال آواز خواندن آهنگ های مختلف. به طوری که بیش از رفتن به مخالفان. آن است که حتی یک کشتی در حال غرق شدن آن است که در حال حاضر غرق شده. آنها در حال مبارزه در میان خود NDA دست نخورده است” این اتحادیه با وزیر امور فروش مواد غذایی و توزیع عمومی گفت.
وجود چالش در بیهار و NDA را تشکیل دولت پس از گرفتن دو سوم اکثریت در مجلس, نظر سنجی, Paswan گفت.
در BJP رهبر و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه ادعا که Kumar منجر خواهد NDA داد در بیهار گفت: LJP هیچ اعتراضی به آن است.
در مورد تند و تیز دهلی نو در نظر سنجی های انتخاباتی و اظهارات تحریک آمیز توسط برخی از BJP رهبران در اجرای انتخابات گفت: LJP رئیس Chirag Paswan تا به حال ساخته شده است ایستاده در این روشن و شاه نیز اذعان کرد که ممکن است معکوس.
“هیچ کس تا به حال رفته به کمیسیون انتخابات در برابر ما است. Chirag گفته است که موضوع انتخابات یکی از توسعه” او گفت:.
ماده 370 شده است ملغی همراه با مقاله 35A سه گانه talaq ممنوع و رم Janambhoomi موضوع نیز حل و فصل شود بنابراین در حال حاضر دولت در انتخابات باید بر روی مسائل محلی است.
“در نظر سنجی های ملی وجود دارد هیچ بازی برای نارندرا. دولت در نظر سنجی که اخیرا ثابت شده است که تمرکز باید بر روی مسائل محلی از توسعه و خویشتن داری بر زبان حفظ شود,” او گفت:.
“خویشتن داری بر زبان باید باید و من می خواهم به درخواست تجدید نظر به مردم بیهار برای رای دادن بر اساس عملکرد نگه داشتن در ذهن این کار انجام شده توسط دولت مرکزی و دولت,” او گفت:.
بی جی پی نصب شده یکی از تهاجمی ترین مبارزات در دهلی نو سنجی مونتاژ با وزیر شاه پیشرو زعفران شارژ سوخت توسط آن تخته از Hindutva و ناسیونالیسم و آن گوش خراش مخالفت با ضد کا اعتراض در شاهین باغ.
در پیشنهاد خود را به تجمع حامیان آنها چندین BJP رهبران ساخته بحث برانگیز و حتی آتش زا اظهارات برابر رقبای خود باعث کمیسیون انتخابات به اقدامات جدی مانند محرومیت اتحادیه وزیر Anurag Thakur و MP, Parvesh ورما از مبارزه.
این Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi party برنده thumping دستور در دهلی نو برنده 62 کرسی از 70.
پرسید: اگر صندلی های برای بیهار سنجی می تواند یک مانع برای NDA Paswan گفت: همه چیز را هموار.
او گفت نمی تواند به یک توافق با BJP در Jharkhand اما اگر آنها را به نتایج بهتر شده اند.
“حزب ما هرگز می خواهد هر بی نفع. در سال 2014 ما مبارزه در هفت کرسی است. قبل از 2019 روزنامه ها آغاز کرد و گفت که ما 2 صندلی-3 کرسی بنابراین Chirag روشن ساخته است که ما جنگیدند 7 صندلی و ما را به مبارزه همان است. بنابراین وجود دارد مذاکرات با آمیت شاه و آرون برآورده شدهاست ما جنگیدند هفت کرسی و برنده همه آنها” Paswan گفت.
در مورد اینکه آیا مسائلی مانند اصلاح قانون شهروندی یا ملی ثبت احوال (NPR) مهم خواهد بود در Bihar, نظر سنجی, Paswan گفت: “من فکر نمی کنم.”
او گفت: همه شک و تردید پاکسازی شده بود و در مورد مسائل مربوط به کا, NPR و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC).
بسیاری از دولت های ایالتی از جمله بیهار گفت: آنها نمی خواهد اجرای NRC و نارندرا نخست وزیر خود را روشن ساخته است که هیچ بحث و گفتگو در NRC و آن مسئله نیست.
با پرده سقوط در دهلی مجمع انتخابات همه چشم ها در حال حاضر در بیهار انتخابات میله میله برای اکتبر و نوامبر این سال است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im