رستوران متعلق به سابق رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون پسران نتواند در میان همه گیر

مینیاپولیس — کارشناسی کشاورز بسته در شش هفته گذشته در پاسخ به کروناویروس همه گیر خواهد شاتر درب های خود را به طور دائم صاحبان اعلام کرد دوشنبه, مارس 30 در سایت های trendsetting رستوران خوب ناهار خوری در مینیاپولیس’ منطقه انبار.

نوردیک-رستوران الهام گرفته از آن کافه و آن زیرزمین مارول بار اول بسته به عنوان یک اقدام موقت برای حفاظت از سلامت کارگران و جامعه با توجه به اریک دیتون که صاحب کسب و کار با برادرش اریک. این جفت ارز در حال فرزندان سابق رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون که خانواده تاسیس دیتون را به فروشگاه های بزرگ و هدف است.
“ما در حال حاضر یک خط قبل از COVID-19 و با توجه به این که هیچ کس نمی داند چه مدت اثرات این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین یا چه جدید عادی خواهد بود, من نمی بینم ماندگار مسیر رو به جلو” اریک دیتون در نامه ای نوشت در رستوران, سایت گفت: از دست دادن پر می کند او را با غم و اندوه در همان زمان او را غرق با قدردانی برای داشتن حال رستوران نه سال گذشته.
“ما جشن های مهم و نقاط عطف سمت راست در کنار شما میزبانی وب بی شماری جشن های تولد و عروسی و سالگرد. ما استقبال رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و بانوی اول. و ما خوش شانس می شود قادر به بیرون رفتن در یک یادداشت بالا داشتن به تازگی موفق به دریافت چهار ستاره از استار تریبیون و reimagining یک بار به عنوان یک فضای که در آن هر کس احساس می کند راحت است. ما کمک به ایجاد یک محله پر جنب و جوش و من امیدوارم که ما به کمک چیزی از ارزش های پایدار به تار و پود جامعه ما است. افتخار میکنم که میراث و می توانم با تشکر از شما به اندازه کافی برای ساخت آن ممکن است,” او نوشت.
دیتون گفت که با وجود بررسی همه گزینه ها از جمله takeout و با ترکیبی از مدل های کسب و کار “فقط هیچ راهی وجود دارد که در سطح کسب و کار به حمایت مالی وزن از شرکت ما و ساختمان تماس با ما صفحه اصلی.”
این Daytons ادامه داد: به کارکنان پرداخت خواهد شد و در ادامه کامل مزایای بهداشت و درمان از طریق مه 31, اعلام این خبر گفت:.
مهمانان که باید استفاده نشده هدیه کارت های اعتباری تعادل در همسایه Askov فینلیسون خرده فروشی و بوتیک و سپرده های برجسته هر گونه حوادث مسترد خواهد شد ، وجود یک لینک در وب سایت به صورت کارت هدیه و انتقالات.
“من می خواهم برای تشکر از شهردار فری و فرماندار Walz خود را ثابت رهبری از طریق این بحران” دیتون به پایان رسید. “من به شدت حمایت قاطع مراحل آنها گرفته شده برای محافظت از ما جمعی تندرستی و این تصمیم است نه یک نتیجه از اقدامات خود شده اند که متناسب با بحران مواجه هستیم.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان