درمانگران تنفسی هستند “قهرمانان گمنام” در نبرد علیه coronavirus

درمانگران تنفسی که کار به عنوان “قهرمانان گمنام” در تیم مراقبت با پزشکان و پرستاران بسیار مهم در جنگ علیه COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

برای کمک به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی درمانگران تنفسی در طول coronavirus بحران رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم دارای یک فرمان اجرایی را امضا آرامش بخش صدور مجوز مورد نیاز برای اعطای موقت اعتبار برای درمانگران تنفسی که مجوز منقضی ظرف پنج سال گذشته.

سفارش امضا جمعه, آوریل 3 مستلزم آن است که هر متقاضی “مادی در دیدار” مورد نیاز به صورت موقت موقت اخذ مجوز تعیین شده توسط ایالتی داکوتای شمالی مدیره تنفسی مراقبت از خواهد شد که دیدار یکشنبه برای تعیین هر معیار.

“درمانگران تنفسی تحت استخدام کمبود” گفت: Abby اریکسون, رئیس ایالتی داکوتای شمالی مدیره تنفسی مراقبت. “همه ما شده اند کوتاه برای مدتی. بدیهی است که با COVID-19 که بدتر شده است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به این دلیل که انجمن ملی برای مراقبت تنفسی است به حالت تعلیق در امتحانات در طول coronavirus فارغ التحصیلی دانش آموزان آموزش برای تبدیل شدن به درمانگران تنفسی قادر به برآوردن اخذ مجوز مورد نیاز است اما باید این مدارک اریکسون گفت.

هر سال حدود 20 تنفسی درمان فارغ التحصیلان وارد میدان در داکوتای شمالی, او برآورد شده است. همچنین کسانی که مجوز منقضی قادر به اثبات گذشته صدور پروانه به دلیل ملی هیئت مدیره بسته شده است, او گفت:.

مرتبط:

بورگوم اجرایی منظور در نظر گرفته شده است برای حل این مشکلات باید کمک به ارائه کارکنان آموزش دیده به کار هواکش در طول یک دوره از تقاضای بالا اریکسون گفت.

“این نه تنها یک ماده از داشتن کافی هواکش,” او گفت:. “این مهم است که پزشکان واجد شرایط. درمانگران تنفسی در تقاضای بالا هستند در دولت است. همیشه وجود دارد یک نیاز برای آنها است.”

برای اجرای فرماندار سفارش تنفسی مراقبت از هیئت مدیره را با مشورت یک دستیار دادستان کل مطابق با الزامات قانونی اریکسون گفت.

منظور اجرایی اعطای مجوز انعطاف پذیری — و قبل از دستور اجازه می دهد تنفسی درمانگران دارای مجوز در کشور دیگری به کار در داکوتای شمالی — باید با کمک نیروی انسانی در طول coronavirus بحران گفت: Robyn Urlacher تنفسی درمان آموزش و پرورش مدیر در سنفورد سلامت در فارگو که شنیده است از افرادی که وارد زمینه های دیگر.

“آنها به دنبال یک راه برای کمک به,” او گفت:.

داکوتای شمالی 604 مجوز تنفسی درمانگران اما بسیاری از آنها سفر درمانگران هستند که تنها کار در دولت برای مدت زمان گفت: نیکی ووینگس هیئت مدیره مدیر.

“بسیاری از این مسافران,” او گفت:. “آنها کار را برای سفر شرکت است.”

در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz نیز با صدور یک فرمان اجرایی اعطای انعطاف پذیری به مراقبت های بهداشتی صدور مجوز تابلو در طول coronavirus بحران از جمله تعلیق در ادامه مورد نیاز آموزش و پرورش.

سنفورد در حدود 120 درمانگران تنفسی در فارگو نه همه آنها به کار در بیمارستان کنار تخت برای ارائه مراقبت. برخی از جمله کسانی که در درمانگاه در حال reassigned برای کمک به افزایش است که انتظار می رسند در حدود دو هفته گفت: بکی اندرسون سانفورد تنفسی درمان manager.

همچنین سانفورد قرارداد با هفت سفر تنفسی درمانگران با تصویب یکی دیگر از 11, او گفت:.

در فارگو سانفورد حدود 100 هواکش و همچنین می توانید با استفاده از 50 بیهوشی ماشین آلات برای کمک به بیماران مبتلا به تنفس. برای استفاده در سراسر سیستم خود را سانفورد است یکی دیگر از 50 هواکش در نظم است که توزیع خواهد شد به عنوان مورد نیاز اندرسون گفت.

Essentia سلامت در فارگو است redeploying تنفسی درمانگران از بخش های دیگر از جمله خواب آزمایشگاه و درمانگاه ريه گفت: سینتیا Jorud, Essentia را مدیر پرستاری که مسئول نظارت بر دستگاه تنفسی برنامه درمانی.

“علاوه بر این Essentia بهداشت رسیده و استخدام قراردادی درمانگران تنفسی در صورت لزوم” Jorud گفت. “در این زمان قرارداد کارکنان در حال استفاده است.”

استیسی ته یک ثبت نام تنفسی درمانگر و عضو هیئت مدیره داکوتای شمالی جامعه تنفسی و مراقبت و گفت که او امیدوار است همه تبلیغاتی مورد نیاز برای تنفسی درمانگران برای درمان بیمارانی که COVID-19 را تشویق بیشتر مردم برای ورود به این حرفه است.

“ما امیدواریم که ما یک راش از افرادی که می خواهید برای تبدیل شدن به respiratory therapists,” او گفت:.

“حتی قبل از COVID آمار ما امکانات در ظرفیت با آنفلوانزا گفت:” ته که با این نسخهها کار در غرب داکوتای شمالی اما خواسته به او شناسایی وابستگی چرا که او در حال صحبت برای جامعه و نه یک سیستم بهداشت و درمان. “ما در حال حاضر مشغول آنفلوانزا است.”

اکثر درمانگران تنفسی در بخش مراقبت ويژه تنظیمات او گفت: کمک به مراقبت از بیمار مبتلا ،

علاوه بر مدیریت زندگی پشتیبانی با سیستم های تهویه تنفسی درمانگران انجام آزمایشات و مطالعات اداره داروها از طریق آئروسل مه, مدیریت راه های هوایی مصنوعی و با به پزشکان توصیه درمانی به عنوان به خوبی به عنوان مشاور و آموزش بیماران است.

بیمارانی که نیاز به تهویه دشوار است برای مدیریت و همچنین دشوار است برای از شیر مادر گرفتن از تنفس پشتیبانی ته گفت. “آنها بسیار بیمار, بیماران,” او گفت:. “بسیار سخت به آنها را خاموش هواکش.”

بیماران اغلب نیاز به درمان فیزیکی به عنوان بخشی از خود را بازیابی.

“آنها بسیار deconditioned پس از آن,” او گفت:. “آنها نیاز به مقدار زیادی از درمان های فیزیکی را به خوبی دریافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>