حل و فصل نمی دهد Nirbhaya-مانند حادثه دوباره: Kejriwal

دهلی نو Mar 20: ساعت پس از چهار Nirbhaya محکومان به دار آویخته شدند, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, در روز جمعه گفت: این یک روز را به یک قطعنامه دیگر اجازه نمی دهد حادثه مشابه اتفاق می افتد.
با توجه به توییتر Kejriwal, نیز نامیده می شود به صورت جمعی قطعنامه توسط پلیس, دادگاه ایالت ها و دولت مرکزی برای حذف نقاط ضعف در سیستم “اجازه دهید این اتفاق نمی افتد” به هر دختر دوباره.
“پس از هفت سال Nirbhaya مورد محکومان به دار آویخته شدند امروز. این روز را به قطعنامه ای که ما دیگر اجازه نمی دهد Nirbhaya مورد. پلیس, دادگاه, دولت, دولت و مرکز باید حل و فصل در مجموع حذف نقاط ضعف در سیستم اجازه این اتفاق نمی افتد به هر پدر” او توییتی در هندی.
چهار مردان – موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) – محکوم 2012 باند تجاوز به عنف و قتل 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز که بعدها به عنوان شناخته شده ‘Nirbhaya’, به دار آویخته شدند در 5.30 بعد از ظهر در داخل Tihar زندان است.
بعد در یک بیانیه صادر شده توسط دهلی دولت Kejriwal وجود دارد گفت: نیاز به تقویت سیستم پلیس در کشور است.
“ما را دیده اند که چگونه زنان درمان کنید زمانی که آنها را به ایستگاه پلیس به پرونده شکایت علیه هر گونه مقصر, چگونه دپو همین حالا ثبت نام کنید و چگونه مجرمان تحت فشار پلیس به جای آزار و اذیت قربانی. این سیستم باید تغییر کند.”
رئیس گفت: با وجود نیاز به اطمینان حاصل شود که تحقیقات پلیس در حال تکمیل را به شیوه ای سریع و اضافه کرد که نیز وجود دارد که نیاز به تغییر سیستم قضایی به طوری که در این گونه موارد قربانیان لازم نیست که صبر کنید برای هفت سال اما عدالت در ظرف شش ماه.
“دولت دهلی نو ندارد قدرت پلیس و سیستم قضایی اما ما در حال کار به سمت تقویت سیستم های دیگر به تامین امنیت برای هر زن در شهرستان,” او گفت:.
دولت نصب دوربین های مدار بسته در سراسر سرمایه های ملی علاوه بر نصب چراغ های خیابانی در این شهر به پوشش تمام نقاط تاریک, او گفت:, و اضافه کرد که AAP تقدیر مستقر مارشال در اتوبوس پیمودن در دهلی نو.
“ما همه گام های ضروری برای اطمینان از ایمنی و امنیت زنان است. من باور دارم که امروز همه ما باید حل و فصل است که ما هرگز اجازه هر گونه حادثه مانند Nirbhaya برای همیشه اتفاق می افتد در کشور ما دوباره” در این بیانیه به نقل از Kejriwal گفت.
کل این Nirbhaya مورد نشان می دهد تعدادی از نقاط ضعف ما در سیستم قضایی ما می دهد که مردم دست در به تاخیر انداختن عدالت برای هفت سال, او گفت:. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>