“بزرگترین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که فقط آوردن بسیاری از مردم تا به امروز” بیل Palmiscno, مدرسه, مدیره, رئیس جمهور روز جمعه گفت. “در حال حاضر آنها به دنبال در بیش از 160 نفر حضور, دلیل, دیگر جلسات را به خوبی نمی تواند. آنها به آرامی حضور داشتند.”

پنج انجمن برگزار شد در پاییز گذشته در مدارس سراسر منطقه است.

در روز دوشنبه فروم پس از ارائه میدهد و چالش های پیش روی منطقه مدرسه مخاطبان خواهد بود تقسیم به گروه های 10 تا 15 نفر است. هر گروه دیدار خواهد کرد در اتاق کوچکتر با یک مدرسه عضو هیئت مدیره یا مدیر منطقه.

“ما فقط نشستن و پاسخ به برخی از سوالات آنها ممکن است” Palmiscno گفت. “سعی کنید به فروش داستان من حدس می زنم.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اسناد و مدارک برای انجمن های عمومی را می توان در یافت https://www.gfschools.org/Page/8973 . شرکت کنندگان تشویق می شوند را به خود دستگاه برای دسترسی به اسناد آنلاین در فروم. تعداد محدودی از دستگاه ها در دسترس خواهد بود پس از فروم برای تکمیل خروج سوال.

هر کسی که نیاز به کمکی کمک و یا خدمات اجازه می دهد تا دسترسی و یا مشارکت در مدرسه جلسه هیئت مدیره خواسته است به اطلاع سرپرست دفتر در 701-787-4880.

برای کسانی که قادر به حضور در فروم و ضبط ارائه در دسترس خواهد بود در منطقه مدرسه وب سایت پس از شنبه, فوریه. 11. این بررسی ممکن است به صورت آنلاین تکمیل و از طریق 4 p. m. Feb. 24.

مخاطبان ارائه خواهد شد و شامل یک مقدمه به منطقه استراتژیک برنامه ریزی و خلاصه از این منطقه را با چالش ها و فرصت ها گفت: Tom Weber ارشد کسب و کار مشاور یونسکو با شرکت استخدام توسط هیئت مدیره مدرسه به ارائه قبل از همه پرسی برنامه ریزی است.

آن را نیز به آدرس “اهمیت جامعه صدای” وبر گفت.

ورودی از گروه های کوچک در جلسات استفاده می شود به اطلاع نیروی کار و کمک به “شناسایی اولویت ها و اشفتگی فکری موقتی فرصت” برای آن گروه به نظر او در اخیر جلسه هیئت مدیره مدرسه.

نیروی کار را شامل می شود 30 تا 40 ساکنان خواهد شد که یادگیری در مورد منطقه را با چالش ها و ارائه بازخورد در راه حل های ممکن است. اعضا باید انواع پس زمینه و دیدگاه در این شهر مدرسه سیستم وبر گفته است هیئت مدیره. پس از یک سری از جلسات این نیروی کار است که انتظار می رود به توصیه های خود را به هیئت مدیره مدرسه برای در نظر گرفتن قبل از همه پرسی رای می گیرد.

روز دوشنبه فروم نشانه مدرسه منطقه را آخرین تلاش برای رسیدگی به برخی از فشار دادن مسائل مالی از جمله $4.7 میلیون کسری بودجه و $77 میلیون در معوق تعمیر و نگهداری.

در پاییز گذشته منطقه مدرسه مدیران, پیشنهاد به هیئت مدیره مدرسه که غرب مدرسه ابتدایی بسته می شود یا این بهار یا یک تاریخ تعیین شده توسط هیئت مدیره. مدیران اشاره به مدرسه نسبتا پایین ثبت نام $2.44 میلیون به آن نیاز دارد در معوق تعمیر و نگهداری و پیش بینی رشد محدود در ثبت نام به عنوان عوامل پشت بسته توصیه می شود.

در آخرین جلسه در Jan. 21 مدرسه مدیره به اتفاق آرا رای دادند که شامل غرب ابتدایی در کلی امکانات مطالعه توسط یک نیروی کار.

اعضای هیئت مدیره را مورد بحث به تاخیر انداختن همه پرسی بود که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. تاریخ مشخص شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de