ساکنان جاشوا درخت ها و کوه ها می گویند: “هیچ بازدید کننده لطفا” در میان شیوع کروناویروس

در خانه بمانند. ماجراجویی خود را می توانید صبر کنید.

این پیامی است که ساکنان در نزدیکی محبوب Joshua Tree National Park باید برای جمعیت کثیری از مردم که به تراکم منطقه بیش از گذشته زن و شوهر, تعطیلات آخر هفته. ساکنان در سن برناردینو و Riverside county, ديد کوه, جوامع مانند دریاچه خرس بزرگ و Idyllwild یک پیام مشابه برای out-of-towners عجله به خارج از منزل بزرگ در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اگرچه اقتصاد خود را با تکیه بر گردشگری جوامع در کوه و بیابان هستند و درخواست بازدید کنندگان برای دور ماندن حداقل در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و از بین بردن فشار بر روی محلی بیمارستان ها و درمانگاه ها.

“ما منابع پزشکی یک فرصت در سراسر کشور ایالتی و محلی برای دریافت جلوتر از همه چیز گفت:” صبرا Purdy, co-صاحب Cliffhanger راهنماهای در جاشوا تره. “با آوردن هر آنچه که شما ممکن است یا ممکن است با شما به جوامع جدید, شما, فقط, کاملا خنثی کردن هر گونه شانس ما را از پیش رفتن از این بحران است.”

Daytrippers نیست خاص بودن را با این هشدار ، صاحبان اجاره تعطیلات گفته شده برای جلوگیری عامل تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مارس 19 ماندن در خانه را دلسرد بازدید کنندگان است. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti حتی خواسته ساکنان برای جلوگیری از سفر به خانه های تعطیلات در خارج از شهر.

“مردم از پرت و دور افتاده جوامع مهاجرت به یک جامعه کوچک است که دستور العمل مناسبی برای انتقال ویروس” دکتر ارین Gustafson, سان برناردینو شهرستان اقدام افسر بهداشت در بیانیه ای گفت. “این دقیقا چیزی است که اقامت در خانه منظور طراحی شده است برای جلوگیری از.”

ازدحام مسیرهای پیاده روی در پارک ها و سواحل باعث می شود آن را دشوار برای مردم به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی است که منجر به محدودیت های اراضی عمومی.

Joshua Tree National Park که دیدم از 30000 بازدید کنندگان یک زن و شوهر در تعطیلات آخر هفته پیش که بسته به ترافیک خودرو و کمپینگ با توجه به coronavirus نگرانی. اما بازدید کنندگان هنوز هم می تواند دسترسی به مسیرهای پیاده روی پیاده یا با دوچرخه.

محدودیت در دسترسی به, اما متوقف نشده مردم از نمایش در پارک. در هفته های اخیر رانندگان شده اند گرفتگی خیابان های محلی, پارکینگ در این نزدیکی محله و راه اندازی اردوگاه در خصوصی خواص.

در پاسخ مقامات نصب شده بدون پارکینگ علائم و Caltrans تابلوهای پیام هشدار های دریافتی رانندگان در مورد بسته شدن بخشی گفت: San Bernardino County سرپرست سحر رو که منطقه شامل جاشوا تره. Rowe گفت: مسئولان شهرستان درخواست دولت فدرال به طور کامل نزدیک پارک.

گردشگران نیز خرید لوازم در فروشگاه های مواد غذایی محلی بیشتر خسته کننده ساکنان منطقه رو گفت.

“هنگامی که آنها را ببینید کسی از L. A. با آخرین بسته بزرگ از Charmin در سبد خرید خود را, آن را بسیار دیوانه کننده,” او گفت:. “ما ساکنان نیست به خوبی به آن است.”

مردم نیاز به گرفتن سفارشات به طور جدی و در خانه بمانند, او گفت:.

ساکنان در این مناطق دور افتاده می خواهید به صرف وقت خود را در انزوا زمان در “جامعه خود را داشته و از منابع آنها نیاز به زمانی که آنها رفتن به فروشگاه مواد غذایی و آبگیری از گردشگران تا آنجا که آنها فکر می کنم این تعطیلات” رو گفت.

کوه جوامع نیز در حال کار برای دریافت این پیام را به بازدید کنندگان است.

Idyllwild در شهرستان ریورساید ندارد یک بیمارستان و یک سالمند جمعیت نگرانی ساکنان در مورد پتانسیل خرابی coronavirus می تواند وجود دارد.

“جامعه ما را دوست دارد کسب و کار و افرادی که می آیند اینجا برای بازدید Idyllwild اما همانطور که با هر جای همه ما نیاز به انجام بخشی از ما برای محافظت از هر یک از دیگر” ساکن Emelise فیگوئروا گفت.

فیگوئروا گفت: خانواده اش متوقف اجاره کابین خود در طول pandemic, او گفت:.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم در محیط های شهری از آنجا که ما در حال روستایی ما را به عنوان نوعی از استثنا از این جهت که واقعیت این است که ما یک جامعه درست مانند هر دیگر” فیگوئروا گفت. “ما مانند گردشگری, این فقط ما در حال تلاش برای تضعیف آن در این زمان.”

به عنوان coronavirus گسترش آن رسیدن به سن برناردینو و ریورساید شهرستان نیز تا به حال به آدرس عملیات تعطیلات و یا اجاره کوتاه مدت.

چنین اجاره شده بود گفت: برای صرفنظر کردن از آینده رزرو و گونه جدید رزرو حداقل تا زمانی که بهداشت عمومی سفارشات برداشته می شوند. مردم ماندن در اجاره بود به خانه فرستاد.

در شهرستان ریورساید مقامات به طور مداوم ارزیابی اجرای گزینه های غیر ضروری کسب و کار از جمله هتل ها, هتل ها و اجاره کوتاه مدت که هنوز عامل گفت: بروک فدریکو شهرستان سخنگوی یک ایمیل به در.

“بخش مشاوره را گرفته است و ادامه خواهد داد به تهاجمی اجرای اقدام علیه مهم بهداشت عمومی را تهدید به دنبال اضطراری ضابط سفارش و به دنبال تحقیر استنادهای اگر نقض ادامه” Federico گفت. دفتر کار با شهرستان وکلای سراسر شهرستان او اضافه شده است.

سن برناردینو کانتی دریافت گزارش های متعدد در مورد اجاره برای تعطیلات ادامه فعالیت به خصوص در جاشوا درخت در نقض نظم و با وجود این پارک را از بسته شدن.

کوتاه مدت اجاره مسکونی صاحبان کرده بود تا پایان ماه مارس به درخواست برای اجازه به طور قانونی در این شهرستان است. که آخرین مهلت است که تمدید شش هفته Terri رحال این شهرستان زمین با استفاده از خدمات مدیر گفت: در هیئت ناظران جلسه سهشنبه, مارس 24. صاحبان همچنین باید شش هفته مهلت برای مراقبت از هر گونه تخطی, او گفت:.

شهر دریاچه خرس بزرگ منع مسکن و اجاره برای تعطیلات از عامل. اما سن برناردینو کانتی کوه شهر است جلوگیری از افرادی که خود را خانه دوم از هزینه های خود را از انزوا وجود دارد.

“ما فقط بدست فوق العاده همکاری از محلی تعطیلات اجاره شرکت” Big Bear Lake City, مدیر Frank A. Rush جونیور گفت. “ما همچنین در حال همکاری با Airbnb و ارسال ارتباطات به طور خاص به تمام خود مدیریت اجاره تعطیلات در اینجا در دریاچه خرس بزرگ.”

به عنوان یک گردشگری وابسته به جامعه سفارشات قرار داده اند این شهر در یک وضعیت دشوار اقتصادی ،

“بدیهی است که ما گمراهان در کنار امنیت عمومی و فقط به انجام بهترین ما می توانیم” او اضافه شده است. “در این نقطه آسیب های اقتصادی بسیار مهم است و آن را در همه منافع برای پایان دادن به این بحران به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که ما می توانید به حالت عادی بازگشت.”

نگه داشتن بازدید کنندگان دور کمک خواهد کرد که جلوگیری از بیمارستان محلی خرس دره بیمارستان جامعه از غرق, او گفت:.

“ما نمی خواهیم به ما در بحبوحه محلی بیمارستان و درمانگاه های محلی که احتمالا مجهز برای هر نوع گسترده شیوع اینجا,” او گفت:.

ساکنان در تمام جوامع می خواهید بازدید کنندگان به می دانم که آنها استقبال خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آن را امن است.

“گردشگری حیاتی از این جامعه” Purdy گفت: جاشوا درخت. “ما ضمن استقبال از گردشگران در زمان عادی اما در حال حاضر همه ما به فداکاری و همه ما نیاز به انجام آن در یک هماهنگ همزمان راه است. زمانی که همه از این است که بیش از ما نمی توانید صبر کنید برای دیدن همه شما دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>