گزارش به ماندن در خانه’ خط سیل در; Walz می گوید آن است که نیاز به از بین بردن 911 کارگران

دولت اضطراری کارگران در این هفته گفت: آنها می خواهم ردیابی بیش از 500 تماس از خط رو به بالا و در حال اجرا در آخر هفته گذشته. اقامت در خانه اجرایی به منظور اجازه می دهد تا Minnesotans برای رفتن به خارج از منزل برای ورزش و فعالیت اگر آنها رعایت اجتماعی فاصله درخواست نگه داشتن حداقل 6 فوت بین خود و کسانی که اعضای خانواده خود را.

و نه همه Minnesotans اند مشاهده شده است که حکومت به گزارش به مقامات دولتی نشان می دهد.

خط تلفن آمد و در زیر آتش این هفته قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بیش از رسانه های اجتماعی و در اخبار منتشر شده به نام رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را به خط تلفن و آدرس ایمیل استفاده می شود به گزارش مشکوک به نقض نظم است.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید اعتراض به خط تلفن و گفت: Minnesotans به جای آن باید هدف به آموزش یکی دیگر در مورد اهمیت نیست تجمع در گروه های بزرگ و حفظ فضای بین افراد در فضاهای عمومی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake, در توییتر به نام فرماندار به پایین tipline و گفت: “همه ما می تواند نشان دهد و یک بیت از محبت به همسایگان ما به عنوان ما با مدیریت زمان و نیازهای متفاوت در ماندن در خانه تلاش است.”

اما Walz در تماس با خبرنگاران پنج شنبه, آوریل 2 دفاع از خط تلفن و گفت: این مهم است که نگران Minnesotans نه مسدود کردن اضطراری خطوط تلفنی در گزارش به 911.

“که 911 سیستم به این سایت متعلق به دیگر شرایط اضطراری” Walz گفت. Walz و قانونگذاران دموکرات باید در دفاع از خط تلفن کرد و گفت این مهم است که برای به اجرا درآوردن اقامت در خانه سفارش دهید.

فرماندار گفت: مأموران اجرای قانون نیست از اینرو کسانی که به نقض نظم در این زمان اما باید با هدف اطلاع رسانی Minnesotans مورد سفارش و درخواست آنها را به فضای خود را در حالی که در خارج از محدود کردن این بیماری را گسترش. کسانی که عمدا skirting سفارشات به حد گردهمایی های اجتماعی و اضافی سفارشات بسته شدن میله, رستوران ها و مناطق عمومی و تفریحی می تواند به صورت جریمه و زندان هم پس از هشدارهای مکرر.

Walz گفت که در میان stay-at-home منظور انتظار می رود تا پایان آوریل 10, او, بررسی پتانسیل توضیحات که اجازه می دهد تعداد کمی از مردم به گلف, اگر آنها حفظ اجتماعی فاصله.

“ما هنوز در تلاش برای تکامل این (دستورات),” او گفت:. “ما در حال تلاش برای روشن شدن.”

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

مدرسه و مهدکودک تدریس خصوصی در خانه: 651-297-1304 یا 800-657-3504.

MDH COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>