گزارش: MLB, بازیکنان, اتحادیه رسیدن به توافق اخیر برای نجات 2020 فصل

لیگ اصلی بیس بال و لیگ بازیکنان ارتباط توافقنامهای پنج شنبه شب در مسائل مهم اقتصادی به امید محور اکثر 162-بازی فصل های متعدد رسانه ها گزارش دادند حتی اگر این به معنی بازی در سری جهانی در اواخر ماه نوامبر در خنثی سایت.

در یک تماس تلفنی با صعودی از 80 بازیکن در روز پنج شنبه این اتحادیه رای به قبول MLB آخرین پیشنهاد ESPN گزارش شده است. MLB صاحبان انتظار می رود به تصویب این قرارداد در 9 a. m. PT تماس در روز جمعه.

معامله بنا به گزارش شامل یک تعهد از MLB و بازیکنان به بازی به عنوان نزدیک به کامل به طور منظم فصل برنامه که ممکن است با بازی در ماه اکتبر و یک postseason در ماه نوامبر ارائه COVID-19 بحران ریزید و به آنها اجازه می دهد به حتی شروع یک فصل است.

دو طرف بنا به گزارش ها می خواهم به بازی حداقل 100 بازی از جمله هفتگی doubleheaders اگر مورد نیاز است. دو طرف همچنین در مورد ایده گسترش فعلی حذفی فرمت برای کمک به جبران کاهش درآمد در حالی که تصدیق کرد که اگر آب و هوای سرد می شود یک مسئله در ماه نوامبر آنها می تواند حرکت جهان سری و سری حذفی از سرد-آب و شهرستانها به خنثی سایت.

بزرگترین مسئله در مذاکرات شد زمان سرویس و دو طرف توافق کردند که اگر یک فصل از هر طول بازیکنان, خواهد دریافت اعتبار برای یک سال کامل به عنوان اگر آن را عادی 162-بازی فصل معنی بازیکنان ورود به سال آخر قرارداد خود را مانند به تازگی به دست آورد داجرز outfielder Mookie بتی سینسیناتی پارچ ترور بائر متس پارچ مارکوس بود, فیلیز گیر J. T. Realmuto و دیگران را تبدیل به نمایندگی رایگان در نوامبر صرف نظر از اینکه بازی هستند. و اگر فصل لغو شد, بازیکنان دریافت خواهد کرد همان زمان سرویس آنها تعلق در سال 2019.

در علاوه بر این به خدمات زمان صدور به دلیل این فصل را به وضوح خواهد شد کوتاه تر قوانین داوری تنظیم خواهد شد تا بازیکنان نیست جریمه برای قرار دادن شمارش آمار که نمی پشته تا به گذشته مقایسه از 162-بازی فصل.

این اتحادیه همچنین توافق کردند به شکایت از این لیگ به صورت کامل حقوق در صورتی که 2020 فصل هرگز می گیرد و MLB پیشرفت خواهد کرد و بازیکنان $170 میلیون بیش از دو ماه آینده ESPN گزارش شده است. MLBPA خواهد divvy تا یکجا در میان چهار کلاس از بازیکنان با اکثریت آن رفتن به کسانی که با تضمین لیگ قرارداد. اگر بازی ها را پیش خواهد شمارش نهایی در برابر حقوق که سرشکن خواهد شد.

یک معامله یخ گزارش را به اثر زمانی که صاحبان این قرارداد رسمی است که میله تیم از امضای رایگان نمایندگی بازرگانی بازیکنان و ساخت فهرستی از حرکت.

در مقابله MLB حق کوتاه 2020 پیش نویس به پنج دور به جای آن عادی 40 با توجه به ورزشی است. علاوه بر این, آن می تواند تاخیر شروع بین المللی امضای دوره تا اواخر ژانویه به 2021.

MLB نیز می تواند کوتاه 2021 پیش نویس به 20 دور و همچنین عقب راندن 2021-22 بین المللی امضای دوره ژانویه تا سال 2022 از طریق دسامبر 2022 در هر یک ESPN گزارش.

حتی اگر آن را به معنی بازی در استادیوم با طرفداران در حضور MLB بهترین امید برای شروع فصل حدود 1 ژوئن و بعد از 1 ژوئیه به سادگی چیدن اصلی برنامه که آن را از سر گرفته اما MLB زیر سرب از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هنگامی که تیم ها اجازه داده می شود برای شروع کار دوباره این امکان وجود دارد که به جای بازگشت به بهار-سایت های آموزشی برای حداقل دو هفته بازیکنان را از کار کردن در تیم خود را در خانه خود ballparks کاهش بیشتر هزینه ها و تسریع در شروع قبل از روز افتتاحیه. تیم بنا به گزارش ها باز خواهد شد فصل با گسترش فهرست اسامی برای ماه اول نیز هست و به جای داشتن 26-مرد فهرست اسامی افزايش شاید عنوان بسیاری از 30.

آن ناشناخته باقی می ماند چه مدت MLB و اتحادیه خواهد بود مایل به بازی با طرفداران مجاز در غرفه و یا چگونه آنها را تنظیم unplayed برنامه به آن را عادلانه برای همه تیم ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>