گزارش: PGA Tour برنامه ای برای استفاده از 1 میلیون COVID-19 کیت تست

PGA Tour برنامه ای برای استفاده از تا 1 میلیون COVID-19 کیت های آزمایش به منظور تکمیل فصل نگهبان گزارش روز شنبه, مارس 19.

یک تجدید نظر تقویم اعلام شد در اوایل این هفته شروع با چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس از ژوئن 11-14.

چهار مسابقات در برنامه های جدید خواهد بود بسته به تماشاگران اما نگهبان, تخمین می زند که 700 تا 800 پرسنل هنوز هم خواهد بود در سایت در حوادث.

“تست دقیق مراحل را شامل بازیکنان ویلچرهای و مقامات در حال ارسال تست کیت — در حال حاضر در جرم منظور به خانه های خود را با بیشتر و فوری بررسی مورد نیاز اگر کسی در سفر به مسابقات هوایی” روزنامه گزارش شده است. “روزانه تست خواهد شد و پس از آن بود انجام شده توسط هر فرد در مسابقات هفته با هر کسی که بازگشت به یک نتیجه مثبت به خواسته خود قرنطینه برای 14 روز.”

یک PGA Tour سخنگوی انکار کرد که این رقم از 1 میلیون و آزمون دقیق بود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“تور است که هنوز بررسی این موضوع از تست در مشاوره با برجسته ترین کارشناسان پزشکی” سخنگوی گفت: نگهبان. “ما در موارد متعدد علنا گفت که COVID-19 تست به عنوان آن می ایستد امروز مهم بهداشت و درمان در سراسر جهان و در جوامع ما است.”

PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: قبلا که این تور نیست مگر اینکه رزومه وجود دارد “گسترده آزمایش در مقیاس بزرگ” در ایالات متحده است.

“ما در حال رفتن به نیاز به قادر به تست بازیکنان ویلچرهای و دیگر ترکیبات قبل از بازگشت ما, اما ما نیاز به انجام این کار در راه است که نمی خواهید به دور از نیاز حیاتی است که ما در حال حاضر جنوبی” موناهان گفت: NBC Sports. “ما احساس اعتماد به نفس مبتنی بر مشاوره است که ما در حال گرفتن از کارشناسان پزشکی که ما در آن موقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>