گزارش: با توجه صاحبان 50-بازی فصل به عنوان مقابله به بازیکنان آخرین پیشنهاد

چگونه بسیاری از بازی ها نشانی از یک تیم بیس بال باید بازی را فصل به طور منظم “به طور منظم”?

به گزارش ESPN, جمعه, جواب این است که جایی در این محله ها از 50 بازی تحت شرایط مورد بحث لیگ اصلی بیس بال در پاسخ به آخرین پیشنهاد از بازیکنان MLB’ Association.

در بازیکنان پیشنهاد صادر یکشنبه تیم بازی خواهد 114 فصل به طور منظم بازی بین 30 ژوئن و اکتبر. 31. بازی نیم فصل آنها پیش بینی شده است که فقط یکی از جزئیات بسیاری را برای بازیکنان در نظر بگیرید اگر و زمانی که رسمی counterproposal دریافت کرده است.

رئیس در میان آنها است و این موضوع پرداخت. بازیکنان در ارتباط است اصرار بارها و بارها که صاحبان تیم در حال حاضر به توافق pro rata غرامت پرداخت بازیکنان خود به توافق 2020 حقوق به نسبت طول فصل به طور منظم – و این نقطه ای است که دیگر زمین برای چانه زنی جمعی. صاحبان’ آخرین پیشنهاد ارائه می کنند pro rata جبران.

هنوز دیگر مسائل مالی باقی می ماند. بازیکنان درخواستی در مجموع 100 میلیون دلار پیش از خود و دوم به صورت مختصر آموزش بهار. اگر postseason بودند لغو شود با توجه به موج دوم رمان coronavirus بازیکنان درخواستی در مجموع 100 میلیون دلار در حقوق به تعویق افتاده ،

بازیکنان همچنین پیشنهاد اجازه می دهد هر کسی که به انتخاب کردن از, بازی, با توجه به خطر ابتلا Covid-19. می توانید یک لیگ بازیکن با یک بیماری زمینه ای انتخاب کردن و هنوز هم خود را دریافت بهمان حقوق و دستمزد و خدمات ؟ این جزئیات هنوز نهایی شود.

روز دوشنبه گزارش ارائه می دهد امید است که دو طرف می تواند حرکت رو به جلو با نرم افزار راتا مسئله حقوق و دستمزد در پشت آنها. که تا به حال شده است یک نقطه sticking در میان بازیکنان است که با استفاده از رسانه های اجتماعی خود را به اظهار نظر در مورد لیگ سری از طرح های پیشنهادی.

هیچ سخت مهلت برای دو طرف به توافق برسد. اگر ژوئن 30 تاریخ شروع یک نقطه چسبیده میان اتحادیه بازیکنان هر فرضی بهار آموزش نیاز خواهد بود به زودی آغاز شود.

یک 114-بازی فصل خواهد پرداخت بازیکنان 70.4 درصد از 2020 حقوق. 50 بازی فصل خواهد پرداخت 30.9 درصد است. نمونه های کوچکتر در بازی می تواند تولید شدید غیر منتظره رده بندی به طور متوسط پنبه حلاجی شده و برنده درصد از طرفداران به عادت کرده اند. بیش از حرمت بیس بال آمار کاهش پیشنهادی در بازیکن پرداخت را تعیین خواهد کرد چه مدت از یک فصل قابل قبول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>