گزارش: NBA برنامه ریزی بازیکنان-تنها NBA 2K مسابقه

NBA قصد دارد برای یک بازیکن-تنها NBA 2K مسابقات بازی های ویدئویی نشان داده می شود در ESPN, Yahoo Sports گزارش دوشنبه شب.

در این گزارش لیگ امیدوار به راه اندازی رویداد جمعه و شامل برخی از بزرگ نام بازیکنان. هر تیم است و انتظار می رود که یک نماینده در این گزارش اضافه شده است.

NBA فصل به طور منظم به حالت تعلیق در آمد در مارس 11 بعد از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. تقریبا هر ورزش دیگر در ایالات متحده-و بسیاری در سراسر جهان — تعطیل شده اند و انتظار می رود همچنان تعطیل برای برخی از زمان.

مختلف esports همچنان در سراسر ایالات متحده با بسیاری از حرکت های برنامه ریزی شده در حوادث زندگی می کنند به یک قالب مجازی است. NBA 2K لیگ-که امکانات 23 تیم از جمله 22 وابسته هستند NBA franchises — به تعویق انداخته است خود را فصل بود که برنامه ریزی شده برای شروع مارس 24.

لیکرز’ آنتونی دیویس انتخاب شده برای پوشش آخرین نسخه از بازی NBA 2K20 پس از میلواکی را Giannis Antetokounmpo شد بر روی جلد برای 2K19. اخیر دیگر پوشش ورزشکاران شامل Kyrie Irving, پل جورج, Stephen Curry, جیمز هاردن کوین دورنت و LeBron James.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>