گزارش: لیکرز به چشم پوشیدن از DeMarcus Cousins امیدواریم که برای اضافه کردن Markieff موریس

لیکرز در حال ساخت یک حرکت در بازار خریداری و قصد اضافه کردن به جلو Markieff موریس اگر او را پاک می کند چشم پوشی در روز یکشنبه و waiving مجروح مرکز DeMarcus Cousins برای نقطه فهرستی با توجه به چند گزارش های رسانه ها.

ورزشی گزارش داد که Morris ورود به بازار پس از توافق به خریداری با دیترویت پیستونز در روز جمعه. ESPN اولین بار بود که به گزارش عموزاده سابق همه ستاره که مجروح شد در offseason قبل از او تا به حال بازی یک بازی برای لیکرز خواهد بود برش به اتاق را برای یک علاوه بر لیکرز امید می تواند به تقویت خود frontcourt برای postseason.

موریس گزارش در حال خروج $4.3 میلیون (باقی مانده از این فصل 2020-21 حقوق و دستمزد) در جدول با توجه به ESPN بابی علائم.

تیم با یک تجارت استثنا حق دارند به ادعای موریس.

موریس آخرین شطرنج حرکت به کنفرانس غرب مدعی کار کرده اند و خود را برای بهبود فهرست اسامی برای برگشتی اما این اولین علاوه بر لیکرز ساخته شده اند در طول فصل. کلیپرز اضافه شده veteran گارد Reggie Jackson و موریس’ برادر دوقلو, Marcus; راکت اضافه جانبازان جف سبز و Demarre کارول.

موریس 31 بود و به طور متوسط 11 امتیاز و 3.9 ریباند در حالی که تیراندازی 39.7 درصد از 3 نقطه در محدوده 44 بازی برای پیستون که پاره کردن فهرست خود را به صورت کامل بازسازی. بیش از نه فصل او به طور متوسط 11.6 امتیاز 5.4 ریباند و 1.7 کمک در 623 بازی در حالی که تیراندازی 34.5 درصد از فراتر از arc. در نظر گرفته rebounder خوب و مدافع ورزشی گزارش شده است که موریس گفته شد لیکرز را با استفاده از او به عنوان یک ذخیره قدرت رو به جلو به طور بالقوه آزاد کردن کایل Kuzma به ادامه مطلب مراجعه کنید دقیقه در کوچک رو به جلو است.

عموزاده یک بازیکن محبوب در لیکرز اتاق قفل شده است از دست رفته و کل فصل را با یک ACL پاره در زانو چپ خود را. در اوایل این فصل لیکرز با موفقیت اعمال شده برای یک بازیکن معلول معافیت عموزاده به دلیل آسیب دیدگی شد و انتظار می رود برای حفظ او کل فصل.

معلول بازیکن معافیت ارزش $1.75 میلیون دلار است که به طور قابل توجهی بالاتر از سرشکن حداقل $694,702 لیکرز می تواند یک بازیکن است که چشم پوشی در این نقطه از فصل.

اخیرا در پنجشنبه لیکرز خطاب سوال که آیا عموزاده خواهد بود آماده برای پلی آف. مربی Frank Vogel گفت: عموزاده یک مطالعه راه دور” اما او تا به حال نشده است به طور کامل رد کرد.

این حرکت به نظر می رسد به اذعان کرد که عموزاده’ پزشکی پیشرفت به نظر نمی آید خوب به بازگشت این سال است. وگل گفت که نمی شود آن را “ایده آل” برای 29 ساله به پیدا کردن ریتم خود را دوباره در طول postseason.

عموزاده نیست به احتمال زیاد بخشیده تا یکشنبه شب پس از موریس تخلیه چشم پوشی ESPN گزارش شده است. عموزاده به حدود 1 میلیون دلار در سمت چپ او 3.5 میلیون دلار قرارداد. یک تیم مدعی را غیر پرنده و حقوق می تواند به او پیشنهاد یک قرارداد تا 4.2 میلیون دلار (یا midlevel استثنا/کلاه فضا) به عنوان یک عامل آزاد است.

لیکرز در اصل امضا عموزاده در ماه جولای امیدوار سابق All-Star می تواند پس گرفتن برخی از سحر و جادو او با آنتونی دیویس برای بخشی از دو فصل در نیواورلئان. پس از دوره نقاهت بعد از یک چپ آشیل آسیب او به طور متوسط 16.3 امتیاز و 8.2 قیمت در کوتاه فصل برای گلدن استیت واریرز که همچنین شامل یک پاره سمت چپ چهار سر ران در طول برگشتی. لیکرز نگه داشته و او را در این فهرست پس از آسیب و او بوده است در نزدیکی-حضور مداوم در اطراف این تیم حتی به عنوان او در دادگاه فعالیت محدود بوده است.

این حرکت به عنوان عموزاده ساخته شده اولین نظر خود را در مورد آسیب و offseason خشونت اتهام (پس از رد) در یک پادکست قبلا در این هفته است.

عموزاده این هفته به نظر می رسد در “همه دود” پادکست با سابق NBA بازیکنان مت بارنز و استفان جکسون, اولین توجهی در ضبط مصاحبه پس از آسیب. در یک ساعته پادکست عموزاده در مورد احتمال بازگشت او در این فصل توصیف مناسب خود را به عنوان یک پتانسیل نقطه تا تیرانداز در کنار LeBron James و pick-and-roll همکاری با Davis – اضافه کردن سوخت به این ایده که عموزاده یک بار در نظر گرفته شود از دست رفته برای فصل هنوز هم ممکن است در زمان بازگشت برای لیکرز’ postseason اجرا شود.

اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان