منطقه مزرعه رهبران گروه می گویند که خوب با آنها.

“CRP است که هر دو خوب و بد” و نه یک برنامه است که کشاورزان می خواهید به تکیه به شدت گفت: Dennis Haugen, رئيس جمهور از داکوتای شمالی دانه تولید کنندگان انجمن و Hannaford, N. D. کشاورز و agribusinessman.

مزرعه لایحه محور فدرال غذا و کشاورزی سیاست. یک مزرعه جدید لایحه تصویب شده است هر پنج تا هفت سال پس از سال 1933. فعلی مزرعه بیل رسما به عنوان شناخته شده کشاورزی, قانون بهبود 2018 تصویب شد در اواخر 2018 و 2019 را پوشش می دهد به 2023.

گزارش منتشر شده در شماره دسامبر کهربا امواج انتشار از وزارت کشاورزی ایالات متحده است تحقیقات اقتصادی خدمات و یا ERS می کند که از مزرعه جدید لایحه همچنان CRP و چهار دیگر عمده کشاورزی, حفاظت از برنامه ها. جدید مزرعه لایحه نیز نگه می دارد به طور کلی بودجه حفاظت از تقریبا همان است که در آن تحت 2014 مزرعه بیل جایی بین $5 میلیارد و 6 میلیارد دلار سالانه در 2019-2023.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما 2018 مزرعه لایحه باعث می شود تغییرات در CRP اجاره پرداخت که می تواند به کاهش پرداخت و نرخ بهره کمتر در برنامه, این گزارش گفت:.

در این مزرعه جدید لایحه افزایش بودجه برای کیفیت محیط زیست مشوق برنامه یا EQIP یکی از چهار دیگر عمده برنامه های حفاظت.

CRP باعث می شود سالانه پرداخت به کشاورزان را که سازگار با محیط زیست حساس گندم زار از تولید برای 10 تا 15 سال است. تاسیس در سال 1985 CRP اوج رسید ثبت نام در سال 2007 زمانی که 36.7 میلیون هکتار در برنامه در سراسر کشور. این برنامه محبوب در داکوتای شمالی داکوتای جنوبی و مونتانا و شمال غربی ایالت مینه سوتا.

اما از سال 2008 نزدیک به 13 میلیون هکتار را ترک کرده اند این برنامه بسیاری از آن قصد بازگشت به تولید محصول.که نشان دهنده قوی, قیمت محصول از 2008 به 2013 و جدید شیوه های کشاورزی است که به کاهش خطر کشاورزی چه بوده است سازگار با محیط زیست حساس زمین.

در مقابل EQIP فراهم می کند کمک های مالی به کشاورزان که اتخاذ و یا نصب شیوه های حفاظت زمین در تولید محصولات کشاورزی و یا آنچه که اغلب به عنوان “کار زمین.” EQIP “ممکن است صندوق هر چیزی از یک تمرین پرداختن به یک منبع نگرانی برای گسترده تر و جامع تر در مزرعه-سطح برنامه” EPS گفت.

تحت مزرعه جدید لایحه EQIP بودجه افزایش می یابد از $1.75 میلیارد دلار در سال مالی 2019 به $2.025 میلیارد دلار در سال مالی 2023 به اورژانس گزارش گفت:.

آن را ممکن است به نظر می رسد که مزرعه جدید لایحه را تشویق می کند CRP: CRP کلی سطح زیرکشت کلاه از افزایش 24 میلیون به 27 میلیون هکتار است.

اما مزرعه لایحه همچنین ایجاد محدودیت های جدید در حداکثر اجاره پرداخت که می توان تحت یک CRP قرارداد. این محدودیت ها بر اساس شرایط جدید بسته خاص “خاک نرخ اجاره” است که با چند استثنا هستند حداکثر سالانه پرداخت اجاره مجاز در CRP ERS گفت.

خاک نرخ اجاره تا حد زیادی منعکس شهرستان-نقدی متوسط نرخ اجاره برای nonirrigated گندم زار. آنها برای کمک به اطمینان حاصل شود که CRP پرداخت ها در خط با زمین های محلی-نرخ اجاره و منعکس کننده تغییرات در بهره وری و ارزش اجاره زمین با توجه به گزارش.

که “می تواند به کاهش انگیزه مالکان به ارائه زمین برای CRP ثبت نام و کاهش برنامه نقش در بازار زمین” در این گزارش است.

کشاورزان ترجیح می دهند به کشاورزي به جای قرار دادن آن در CRP و در نتیجه بیشتر علاقه مند به حفاظت از برنامه های است که اجازه می دهد زمین را به ماندن در تولید گفت: Theresia Gillie یک Hallock, Minn., کشاورز و رئیس جمهور گذشته مینه سوتا سویا تولید کنندگان در ارتباط است.

او شک و تردید در دوره فعلی ضعیف و قیمت محصول و محدود مزرعه سودآوری را تشویق کشاورزان برای قرار دادن زمین و یا سعی کنید برای قرار دادن آن در CRP.

Haugen گفت: او همچنین فکر می کند آن را بعید است که وجود دارد خواهد بود یک افزایش علاقه CRP.

CR می تواند مفید باشد زمانی که طول می کشد تا زمین های حاشیه از تولید. اما آن را نیز می تواند صدمه دیده جوامع کشاورزی که مقدار زیادی از زمین به برنامه صدمه زدن به کسب و کار است که با تکیه بر فروش ag محصولات مانند مواد شیمیایی و تجهیزات, او گفت:.

به این گزارش را بخوانید: https://www.ers.usda.gov/amber-waves/2019/december/2018-farm-act-retains-conservation-programs-but-could-reduce-payments-for-land-retirement/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de