تشکر. Ilhan عمر ازدواج Dem استراتژیست تیم Mynett

مینیاپولیس — کنگره ایالات متحده Ilhan عمر D-5 “ازدواج کردم!” او posted on Instagram پنج شنبه 11 مارس به یک استراتژیست سیاسی او را متهم به داشتن رابطه با.

مینیاپولیس نماینده کنگره به نظر می رسد که گره خورده گره با تیم Mynett یک استراتژیست سیاسی Omar استخدام کرده بود در طول سال 2018 انتخابات شد و به طور گسترده ای این باورند که تبدیل به شاعرانه با درگیر.

این جفت ارز تا به حال شک و تردید در این امر — هر دو ازدواج کرده بودند زمانی که شایعات اولین گزارش آن را — اگر چه به اینکه آیا یا به طور کامل آن را رد کرده بود باز به بحث است.

اما بدون شک وجود دارد در یک Instagram پست شده توسط Omar شب چهارشنبه.

Dimly روشن عکس از این دو نشان می دهد که این جفت ارز در آغوش گرم و نرم خود را از دست clasped با انگشتان حلقه قابل مشاهده و حلقه دار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ازدواج کردم!” این Instagram ارسال می خواند. “از همکاران در سیاست به زندگی بتان پر برکت. Alhamdulillah.” نهایی کلمه عربی است به صورت “پاک و منزه است.”

Omar رسما طلاق گرفته شوهرش Nov. 5 با استناد به یک “شکست غیر قابل استرداد” پس قبلا انکار او از شوهرش جدا شده.

Mynett متهم شده بود از cuckoldry توسط همسر سابق خود که برای ثبت طلاق در مارس ادعا که Mynett به او گفت “که او شاعرانه با درگیر و در عشق با زن دیگری Ilhan عمر” به گفته او طلاق پر کردن. Mynett را تکذیب کرد گفتن که.

معلوم نیست زمانی که و یا که در آن عمر و Mynett رد و بدل پاکستان. یک عمر سخنگوی شنبه شب تایید کرد “آنها ازدواج کرده بودند Islamically و قانونی است.”

بر اساس زمان تمبر به نظر می رسد عمر او را اعلام Instagram در عرض نیم ساعت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی آدرس که در آن او اعلام کرد ممنوعیت سفر هوایی از سرزمین اصلی اروپا است.

دو ازدواج قبلی از عمر یک سومالی-متولد مهاجر و عضو “تیم ملی” دانشجوی سال اول زنان خانه دموکرات ها از رنگ آمده اند تحت بررسی از محافظه کار مخالفان تلخیص رسانه ها و به حد رسانه های جریان اصلی در بخشی به دلیل آنها گنجانده شده است از نظر قانونی مناطق خاکستری مانند طلاق مذهبی بود که از نظر قانونی الزام آور در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>