اعتماد مجموعه تا هند 1st اختصاصی Covid-19 بیمارستان به پرداخت قرارداد دستمزد کارگران

دهلی نو Mar 23: Reliance Industries روز دوشنبه گفت: آن را خواهد پرداخت قرارداد و موقت دستمزد کارگران حتی در صورت عدم کار با توجه به شیوع کروناویروس تنظیم هند برای اولین بار اختصاص داده شده Covid-19 بیمارستان در بمبئی سطح شیب دار کردن چهره-ماسک ظرفیت تولید و ارائه رایگان وعده های غذایی و سوخت برای مقابله با بحران.
در یک قایق از اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر هند بزرگترین شرکت در بیانیه ای گفت: “آغاز یک چند جانبه پیشگیری, کاهش, و حمایت مداوم استراتژی” است که می تواند یافت تا بیشتر به مقیاس به عنوان مورد نیاز است.
جزئیات اقدامات لازم روغن-به-مخابرات کنگلومرا گفت: این مجموعه تا “هند برای اولین بار اختصاص داده شده Covid-19 بیمارستان”.
“در یک زمان کوتاه-span فقط دو هفته آقا H N تکیه بنیاد بیمارستان با همکاری Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) است راه اندازی یک سرور اختصاصی 100-bedded مرکز در هفت تپه بیمارستان بمبئی برای بیمارانی که تست مثبت برای Covid-19.
“این اولین از نوع خود-در-هند مرکز به طور کامل تامین می شود اعتماد پایه و اساس و شامل یک فشار منفی است که کمک می کند تا در جلوگیری از آلودگی متقاطع و کمک می کند تا کنترل عفونت. همه تخت و مجهز به زیرساخت های مورد نیاز پزشکی, تجهیزات, مانند, پنکه, ضربان ساز, دستگاه دیالیز و بیمار دستگاه نظارت” آن گفت:.
همچنین آقا H N تکیه بنیاد بیمارستان در بمبئی نیز ارائه شده برای راه اندازی ویژه امکانات پزشکی به قرنطینه مسافران از مطلع کشورها و موارد مشکوک شناسایی از طریق تماس با ردیابی. “این را به سرعت افزایش امکانات اضافی برای جداسازی و درمان بیماران آلوده.”
اعتماد ساخته شده است به طور کامل مجهز به انزوا تسهیلات در Lodhivali ماهاراشترا و تحویل آن به مقامات منطقه و حتی به عنوان تکیه علوم زندگی است واردات اضافی تست کیت و مواد مصرفی موثر برای تست.
“ما پزشکان و محققان نیز کار اضافه کاری برای پیدا کردن درمانی برای این ویروس کشنده” در بیانیه ای گفت:.
با 415 موارد coronavirus و هفت مرگ چندین شهرها و ایالات متحده اعلام کرده اند مستند به بررسی گسترش ویروس. هند Inc اتحاد پیوست, تلاش دولت برای مقابله با بحران.
اعتماد گفت: این افزایش تولید آن به ظرفیت تولید 100,000 صورت-ماسک هر روز و تعداد زیادی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) مانند لباس و پوشاک برای سلامت کارگران به تجهیز آنها را بیشتر به مبارزه با کروناویروس چالش است.
“اعتماد را رایگان ارائه سوخت برای همه اورژانس خدمات وسایل نقلیه مورد استفاده برای حمل و نقل Covid-19 بيمار و قرنطینه مردم” آن را گفت.
علاوه بر این اعتماد به بنیاد ارائه خواهد شد وعده های غذایی رایگان به مردم در سراسر شهرهای مختلف در همکاری با سازمان های غیر دولتی به کسانی که امرار معاش بوده است نهفته بحران کنونی است.
شرکت در آن گفت: “ادامه خواهد داد به پرداخت قرارداد و کارگران موقت حتی اگر کار متوقف با توجه به این بحران است.”
برای کارکنان خود را درآمد زیر 30000 تومان در هر ماه حقوق پرداخت خواهد شد دو بار در ماه برای محافظت از خود cashflow بیانیه ای گفت:. “تکیه منتقل شده است بسیاری از کارکنان خود را به کار خود را-از-خانه پلت فرم به جز برای کسانی که منینگ نقش مهمی در حفظ Jio (مخابرات) شبکه برای نزدیک به 40 کرور مشتریان و برای ارائه یک منبع بی وقفه از سوخت مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری از مصرف روزانه است.”
در آن کسب و کار خرده فروشی این شرکت گفت: “تمام 736 فروشگاه های مواد غذایی توکل خرده فروشی در سراسر کشور را تضمین عرضه کافی از ملزومات از جمله کالاهای اساسی و میوه و سبزیجات و نان و غلات صبحانه و موارد دیگر استفاده روزانه به طوری که شهروندان نیاز به سهام تا.”
“فروشگاه های مواد غذایی برای باز کردن دیگر – از ساعت 7 صبح تا 11 pm – در هر کجا که ممکن است” آن گفت: اضافه کردن شرکت فعال شدن سفارش از خانه و تحویل برای شهروندان ارشد و همچنین فعال کردن سفارش و انتخاب از نمای طوری که مصرف کنندگان و کارکنان فروشگاه در معرض نیست.
تکیه خرده فروشی خواهد رفت و آمد وسایل نقلیه با اقلام ضروری در مناطق خاصی برای فروش به مشتریان در درب خانه خود را در طول کامل مستند در این بیانیه گفت: اضافه کردن شرکت پمپ بنزین باز باقی خواهد ماند به مشتریان برای اطمینان از وجود دارد هیچ کمبود سوخت.
همه کارکنان فروشگاه در حال به اندازه کافی آموزش دیده و محافظت شده با ماسک و پیروی دقیق بهداشت رژیم آن اضافه شده است.
برای فعال کردن هند باقی می ماند متصل در طول مستند تکیه مخابرات بازوی Jio است که ترکیب آن دیجیتال با قابلیت مایکروسافت تیم های ارتباط یکپارچه و همکاری hub برای کار تیمی در Office 365 برای فعال کردن افراد, دانش آموزان, آموزشی و بهداشت و درمان در موسسات برای ادامه زندگی حرفه ای خود را در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله.
آن سرویس پهنای باند JioFiber ارائه خواهد شد 10 مگابیت در ثانیه اتصال هر کجا که از لحاظ جغرافیایی امکان پذیر است, بدون هیچ گونه هزینه خدمات برای مستند دوره است. “Jio نیز ارائه home gateway روتر با حداقل استرداد سپرده.”
“Jio ارائه خواهد شد دو داده در سراسر آن 4G data add-on کوپن. آن را نیز بسته نرم افزاری غیر Jio تماس صوتی دقیقه در این کوپن بدون هیچ هزینه اضافی برای دیدار با افزایش نیاز به این خدمات” در این بیانیه اضافه شده است. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>