دهلی نو Feb 9: Reliance Industries و خود را شریک BP plc انگلستان را در این ماه ارائه برای فروش بیشتر گاز از آن KG-D6 بلوک برای کاربران آن را به عنوان آماده برای قرار دادن به تولید موج دوم کشفیات در شرق فلات قاره بلوک.
تکیه-BP است به احتمال زیاد به ارائه آنجا که 5 میلیون استاندارد متر مکعب در روز (mmscmd) از گاز طبیعی برای مناقصه جدیدتر از اکتشافات در KG-D6 در چند روز آینده, منابع آگاه از توسعه گفت.
حجم ارائه می شود همان است که به عنوان یکی از شرکت پیشنهاد در نوامبر سال گذشته است.
ایمیل فرستاده شده به اعتماد و BP برای نظرات بدون جواب باقی مانده.
مثل قبلی حراج اعتماد-BP به دنبال پیشنهادات از کاربران بالقوه برای 5 mmsmcd از گاز آن را به برنامه تولید از R-خوشه زمینه KG-D6 جلوگیری از اواسط سال 2020 است.
مناقصه باید به قول قیمت (بیان شده به عنوان یک درصد از مورخ نفت خام برنت رای) عرضه دوره و حجم گاز مورد نیاز است. مورخ برنت به معنی متوسط منتشر شده قیمت نفت برنت در سه ماه های تقویم بلافاصله قبل از قرارداد مربوطه در ماه است که در آن گاز ساخته شده است.
منابع گفت: تکیه کرده بود در ماه نوامبر مجموعه یک طبقه و یا حداقل نقل قول از 8.4 درصد از مورخ قیمت نفت برنت که این مناقصه به حال به قول 8.4 درصد یا یک درصد بالاتر به دنبال گاز.
همان فرمول است که به احتمال زیاد ادامه داد: در مزایده بعدی. در دور اول مزایده در ماه نوامبر سال 2019 اسار فولاد Adani گروه و دولتی گیل خریداری اکثریت جلد در پیشنهاد قیمت دلار 5.1-5.16 در هر واحد.
♻ برداشت کرده بود 2.25 mmscmd در کشور شفاف و پویا به جلو حراج که به طول انجامید در حدود پنج و نیم ساعت در نوامبر 15, 2019, منابع گفت.
گجرات دولت های نفتی پارسیان (GSPC) برداشت 1.2 mmscmd در حالی که Adani و Mahanagar گاز با مسئولیت محدود خریداری 0.3 mmscmd منابع افزود گیل اقدام به نمایندگی از کود شرکت خریداری 0.3 mmscmd گاز.
Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) خریداری کرده بود 0.35 mmscmd و 0.10 mmscmd رفت و به گجرات دولت کود و مواد شیمیایی با مسئولیت محدود (GSFC)/Gujarat Narmada دره کود و مواد شیمیایی با مسئولیت محدود (GNFC) منابع گفت. در همه 15 مشتریان در سراسر بخش های مانند فولاد و پتروشیمی, شهر گاز, شیشه و سرامیک رو گاز در مناقصه آنها اضافه شده است.
در نوامبر 15, حراج مناقصه به نقل بین 8.5 و 8.6 درصد شیب به گوشه همه 5 mmscmd منابع در دسترس است. این ترجمه را به قیمت بین دلار 5.1 در هر mmBtu و 5.16 تومان در هر mmBtu نرخ نفت برنت قیمت نفت از 60 دلار در هر بشکه رسید.
در ابتدا توکل به حال مجموعه یک طبقه نقل قول از 9 درصد از مورخ قیمت نفت برنت که ترجمه به گاز قیمت دلار 5.4 هر mmBtu در 60 دلار قیمت نفت. اما مصرف کنندگان را دیدم این را به عنوان یک قیمت بسیار بالا که با توجه به وارداتی LNG در بازار در دسترس است در حدود 4 دلار برای هر mmBtu نرخ در حال حاضر.
برای ساکت کردن مصرف کنندگان کاهش اعتماد طبقه/حداقل نقل قول به 8.4 درصد از مورخ قیمت نفت برنت.
اعتماد و BP در حال توسعه سه مجموعه از اکتشافات در KG-D6 بلوک — R-خوشه ماهواره و MJ توسط 2022.
R-خوشه را اوج خروجی 12 mmscmd در حالی که ماهواره های که قرار است برای شروع خروجی از اواسط سال 2021 خواهد تولید حداکثر 7 mmscmd. محمدجواد زمینه را شروع تولید در نیمه دوم سال 2022 و باید اوج خروجی 12 mmscmd.
اعتماد است که تا کنون ساخته شده 19 اکتشافات گاز در KG-D6 بلوک. از این D-1 و D-3 — بزرگترین در میان بسیاری — آورده بودند به تولید از آوریل 2009 و ما تنها میدان نفتی در بلوک قرار داده شد برای تولید در سپتامبر 2008.
در حالی که کارشناسی ارشد رشته متوقف شد, تولید در سال گذشته از خروجی D-1 و D-3 متوقف به تولید این ماه است.
اکتشافات دیگر یا تسلیم شده است یا دور گرفته شده توسط دولت برای ملاقات با جدول زمانی برای شروع تولید. اعتماد است اپراتور بلوک با 66.6 درصد بهره در حالی که BP دارای باقی مانده سهام. (PTI)

مقاله قبلیبانکی در بنزین انواع دیگری را برای از دست دادن در نظر BS-VI هنجارهای: Maruti

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im