تکرار تعهد به حفظ تنوع زیستی: ساعت در روز جهانی محیط زیست

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا چهار تن به تن به صورت جمعی تلاش برای اطمینان حاصل شود که این سیاره می شود و به مکانی بهتر برای نسل های آینده است.
“در #WorldEnvironmentDay ما تکرار تعهد ما به حفظ سیاره ما غنی از تنوع زیستی. اجازه دهید ما به صورت جمعی انجام هر کاری که ممکن است برای اطمینان از گیاهان و جانوران و ما با آنها به اشتراک بگذارید زمین رشد” او در توییتر نوشت.
“ممکن است ما را ترک حتی بهتر سیاره برای نسل های آینده است,” او گفت:.
مودی همچنین یک ویدیو کوتاه از آخرین “Mann ki Baat” برنامه است که در آن او تا به حال با اشاره به روز جهانی محیط زیست.
“موضوع این سال تنوع زیستی…(آن) است که به خصوص مربوطه در شرایط فعلی. در طول مستند در چند هفته گذشته با سرعت از زندگی ممکن است کمی آهسته اما آن را نیز به ما داده یک فرصت برای فرو رفتن بر تنوع غنی از طبیعت و یا تنوع زیستی در اطراف ما,” او گفت:.
بسیاری از پرندگان جانوران تا به حال مرتب کردن بر اساس از بین رفت با توجه به صدا و آلودگی هوا و در حال حاضر پس از سال ها, مردم یک بار دیگر می تواند گوش دادن به ملودی غوغای در خانه های خود مودی گفته بود.
او نیز تن به تن برای صرفه جویی در آب باران گفت: حفاظت سنتی روش ها در فرم بسیار راه حل های ساده و به کارگیری این “ما می توانیم شیر آب”است.
او همچنین خواست مردم را به کاشت درخت و قطعنامه را به طوری که روزانه در رابطه با طبیعت می تواند جعلی.
متوسط در حال افزایش است بنابراین فراموش نکنید که به “تسهیل در آب برای پرندگان,” او گفت:. (سازمان)

مقاله قبلیاستخدام در 5 ژوئن 2020

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>