کاهش همه گیری استرس و اضطراب با باغبانی و فضای سبز

ما می تواند روشن کردن ارواح ما با کمی طنز, اما ما همه تحت تنش های فوق العاده ای از این بیماری همه گیر. باغبانی نخواهد پاک کردن تمام مشکلات ما اما کار با گیاهان شناخته شده برطرف کننده استرس است.

مجله سلامت و روانشناسی در سال 2012 گزارش اولین تحقیقات مبتنی بر شواهد نشان می دهد که باغبانی ترویج رهایی از استرس حاد. در این مطالعه شرکت کنندگان قرار داده شده در موقعیت های استرس زا به دنبال بهبود فعالیت های. آنان که داده شدند باغبانی وظایف اندازه گیری طولانی مدت در کاهش هورمون استرس کورتیزول از شرکت کنندگان در فعالیت های دیگر.

A bacterium in soil has been found to stimulate the production of a mood-lifting hormone, helping humans to be happier. Forum file photo

یک باکتری در خاک یافت شده است برای تحریک تولید یک خلق و خوی بلند هورمون کمک به انسان برای شادتر خواهد بود. فروم فایل عکس

کار با خاک می تواند حتی ما را شادتر. در سال 2011 مجله علوم اعصاب توصیف تحقیقات نشان می دهد که مفید باکتری مشترک در خاک مايکوباکتريوم vaccae, باعث آزاد شدن سروتونین در بدن انسان بالا بردن خلق و خو و کاهش اضطراب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Orchid plants are long-blooming, relatively easy houseplants that can provide uplifting beauty indoors. Forum file photo

ارکیده گیاهان آستین گل نسبتا آسان گیاهان است که می تواند نشاط بخشی, زیبایی, در داخل خانه. فروم فایل عکس

احاطه شده با سبزی می تواند حتی زندگی را بیشتر کنترل با توجه به مجله رفتار زیست محیطی. در یک مطالعه انجام شده توسط شیکاگو مسکن عمومی ساکنان ساختمان های سبز با درختان و درختچه ها و lawngrass بودند بیشتر احتمال دارد به خوش بینانه در مورد زندگی و اعتقاد آنها می تواند رسیدگی به زندگی و شرایط, به عنوان مخالف به پاسخ از ساکنان ساختمان های خالی از محوطه سازی و فضای سبز.

دانشگاه کارولینای شمالی توضیح می دهد که چگونه کار با گیاهان را بهبود می بخشد اعتماد به نفس ما به عنوان ما به تماشای ما گیاهان, رشد, رعایت زیبایی از گل ما در کاشت و برداشت میوه ها و سبزیجات از باغ ما تمایل. این دانشگاه همچنین گزارش می دهد که باغبانی فعالیت کمک می کند تا الگوهای خواب ما.

دنیای باغبانی ارائه می دهد چیزی برای هر کس و در اینجا پیشنهادات خود را به لذت بردن از آن استرس-تسکین و حتی بدون حیاط یا باغ.

As routines are forced to slow, we can take time to observe nature’s beauty as spring unfolds. Forum file photo

به عنوان روال مجبور به آهسته ما می توانیم زمان را به رعایت زیبایی های طبیعت را به بهار گستراند. فروم فایل عکس

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler رشد ستون با هم

  • وقت اضافی برای کار خود را با گیاهان. شاید آنها نیاز repotting یا پیرایش. حذف برگ های زرد و باقی مانده از سطح خاک. اضافه کردن یک کمی تازه خاک پس از کشت سخت-بسته بندی خاک با یک جدول چنگال. شروع بیشتر گیاهان با ریشه زایی قلمه.
  • بازدید از یک مرکز باغ. حتی اگر شما در حال حاضر در بازار برای خرید یک آهسته قدم زدن از طریق یک گلخانه در اوایل بهار سرگرم کننده است.
  • نگاهی الهام بخش و تور یک باغ گیاه شناسی از راحتی از خانه خود را. انجام یک جستجوی آنلاین برای “تورهای مجازی از باغ گیاه شناسی” یا “تورهای مجازی از باغ گل.” برای مثال مشاهده و الهام بخش سری از ویدئوها از باغ نویس سوزان Mulvihill جستجو “هر کس می تواند به رشد یک باغ! سوزان در باغ”.
  • اگر شما یک حیاط بوته با صرف زمان هرس بر روی خوب روز قبل از آنها نشان می دهد نشانه هایی از رشد جدید. بوته ها را می توان به شکل انتخابی کوتاه شدن شاخه با یک دست قیچی. بیش از حد رشد درختچه مانند یاس spirea, زغال اخته و potentilla می توان شادابی و طراوت پشت برش تا 6 اینچ بالاتر از سطح زمین.
  • هرس درختان میوه در حال حاضر قبل از جوانه ها شروع به تورم و هرس و شکل کلی به یک ساختار هرمی با پایین شاخه های در حال وسیع ترین.
  • اگر ما نیاز به صرف زمان بیشتری را در خانه با استفاده از ساعت اضافی برای مقابله با علف های هرز. این صدا ممکن است مانند یک فرد تفریح و سرگرمی, اما ما می توانیم برنده جنگ در برابر مداوم علف های هرز با پشتکار. اگر علف های هرز چند ساله در, چمن, چشم انداز یا تخت گل بارها و بارها قطع فقط به عنوان آنها ظهور از خاک این بهار آنها نایاب خود را ذخیره می شود ذخایر گرسنگی و مرگ قبل از آنها می تواند دوباره پر کردن خود را از طریق برگ فتوسنتز است.
  • بسیاری از ما نیمکت در محوطه و یا مناظر اما اغلب وقت ندارم فقط به نشستن و لذت بردن از. اگر زندگی و حوادث آهسته و به عنوان آب و هوا گرم و استفاده از زمان برای استراحت در حیاط دیده بان, نگاه, گوش دادن و جذب زیبایی از درختان و گل و باغ و حتی ساده lawngrass.

همین Kinzler یک مادام العمر باغبان است horticulturist با دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی فرمت برای Cass County است. خوانندگان می تواند او را در رسیدن به [email protected] تماس بگیرید و یا 701-241-5707.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>