ردلندس شرق دره زمینه شرایط احیای ورزشگاه بحث

در ردلندس هیئت مدیره مدرسه است دوباره بحث در مورد یک ورزشگاه برای ردلندس شرق دره دبیرستان پس از پدر و مادر و ورزشکاران به نام برای ورزشی زمینه ارتقاء.

دبیرستان تنها در منطقه بدون چنین یک محل دارای یک زمین چمن برخی از حقه و یک مسیر خاکی. “خانه” بازی های فوتبال برگزار می شود در جای دیگر و گروه ها را خواستار شده است یک ورزشگاه برای سال.

همان روز مدرسه امنای جایزه نیم میلیون دلار پیشنهاد برای زمینه چمن جایگزین در دبیرستان سخنرانان خواسته برای درمان برابر و توجه به آنچه که آنها به نام رو به وخامت وضعیت در شرق دره زمینه.

Wildcats بازیکن فوتبال Kapena Kamakawiwoole گفت: ردلندس Unified School District مدیره در آن روز شنبه, فوریه. 11 جلسه از او چگونه مجروح مچ پا خود را زمانی که او افتاد در یک سوراخ, در حالی که سرعت در سراسر این زمینه است. آسیب کنار او برای شش هفته از فصل و او را به او گفت.

“از آنجا که از چه نا امن این زمینه هستند … من قادر به شرکت در چیزهایی که من دوست داشتم انجام,” او گفت:. “این زمینه صورت گرفت که دور از من و من از برای امن زمینه به طوری که هیچ کس دیگری می شود شور و شوق خود را گرفته و دور از آنها.”

ملیسا کامپوس پدر و مادر از دو شرق دره دانشجو ورزشکاران گفت: مدرسه “به شدت نیاز چمن مصنوعی.”

او نشان داد عکس زمینه شرایط و اشاره کرد که چندین تیم های ورزشی با استفاده از زمینه در طول سال ایجاد یک “اثر دومینو” در این زمینه است.

“در فوتبال زمان شروع فصل فوتبال, بازیکنان باید برای تحمل و قدرت بازی در داخل و اطراف خاک و شن و ماسه و چاههای tumbleweeds و thistles زمانی که ضربه توپ را به بیرون از مرزهای آن را یک خطر ایمنی برای همه” کامپوس گفت: هیئت مدیره.

چمن مصنوعی او گفت: می توان با دوام تر خواهد صرفه جویی در آب و نیاز به نگهداری کمتر.

اعضای هیئت مدیره پس از آن مورد بحث و بررسی امکان سنجی ساخت یک استادیوم برای مدرسه.

که در آن ممکن است $15 به 25 میلیون برای یک ورزشگاه می آیند و از چه مقدار از آن را هزینه برای ساخت و تشکیل یک کمیته به موضوع نگاه کنید تمام شد بحث شده است. هیئت مدیره نمی تواند اقدام به این دلیل که زمینه بودند در دستور کار خود برای بحث تنها.

متولی الکس Vara گفت: او می خواهم به جلو حرکت کند با ساخت یک ورزشگاه اما درک هزینه یک چالش است. او همچنین پیشنهاد قرار دادن چمن مصنوعی در دستور کار جلسه آینده بنابراین هیئت مدیره می تواند رای دادن بر روی آن.

“داشتن یک مدرسه بدون یک ورزشگاه است مانند داشتن قلب از مدرسه” Vara گفت. “من فقط فکر می کنم که آن زمان که ما شروع به دنبال در راه به آمده تا با ورزشگاه و یا حداقل در این زمینه است.”

متولی Cristina Puraci محتاط تر بود.

“من می خواهم به احتیاط است که این برای تلفن های موبایل مانند ما متعهد” Puraci گفت. “… من نمی گویم ما نمی, اما من نمی خواهم به دادن امید کاذب.”

او پیشنهاد پیدا کردن چقدر پول منطقه در دسترس است قبل از ارتکاب به هر چیزی ساختمان.

سرخوردگی بیش از دولت از امکانات یک فاکتور در فوتبال مربی Kurt Bruich حرکت به مرکبات دره دبیرستان در سال 2018 است. Bruich منجر شده است Wildcats به 11 مرکبات کمربند لیگ عناوین در 16 سال است.

وحشی بازی خانه بازی های فوتبال در مرکبات دره و ردلندس مدارس و همچنین برای اجاره یک مسئول در دانشگاه ردلندز’ تد دونده ورزشگاه.

به هواداران قول داده اند که برای حفظ بازگشت تا زمانی که هیئت مدیره اقدام به ارتقاء این زمینه است.

جلسه بعدی در ماه مارس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان