ردلندس شرق دره فوتبال پسران ضربان سانتیاگو در CIF-اس اس نیمه نهایی با هدف در وقت اضافه

CORONA >> سانتیاگو پسران تیم فوتبال تا به حال بخش عمده ای از شانس به ثمر رساند اما در ردلندس شرق دره در زمان مراقبت از تنها فرصت است که اهمیت.

لوکا روسیه به ثمر رساند بازی-پیروزی در لحظات پایانی از اضافه کاری به عنوان ردلندس شرق دره لبه سانتیاگو 1-0 شنبه شب در یک CIF-جنوب بخش بخش 3 نیمه نهایی بازی.

“این به این معنی جهان به من” روسیه گفت. “ما بهترین دفاع و بهترین دروازه بان. ما همه معتقد بودند و آن اتفاق افتاد.”

رابرت Everhart هفت موجب صرفه جویی در به دست آوردن سومین shutout از پلی آف برای ردلندس شرق دره (22-3-2 کلی) که پیشرفت به بازی بازی های شمالی تورانس در بخش 3 قهرمانی در بازی روز شنبه, فوریه. 29.

“ما تا به حال به کار در تمام سال در ماندن در بازی و نگه داشتن سر ما قوی و امروز که به ما کمک زیادی,” Everhart گفت. “ما تا به حال چند تماس نزدیک وجود دارد اما ما آمد از طریق در پایان.”

Dominik Borucki تا به حال چهار عکس در هدف برای سانتیاگو (15-5-5) که با وجود از دست دادن واجد شرایط را برای CIF شیراز منطقه ای ،

“آن (بدبو) ما اجرا به پایان این راه به خاطر من می دانم که ما تا به حال بالقوه به ادامه” سانتیاگو مربی هنری سیرا گفت. “هنگامی که شما قرار ندهید و شانس خود را دور نگه دارید دیگر تیم در این بازی است.”

سانتیاگو حال بهتر از این اختیار در نیمه اول اما نه تیم تولید یک تهدید به حمله تا زمانی که کوسه ها شروع به تست Everhart 10 دقیقه به نیمه دوم.

برگرد junior دروازه بان بود به شیرجه رفتن به فشار دور نوح اسکندر swerving شات تلاش در دقیقه 51 و Saul Serpas تقریبا به سانتیاگو رهبری یک دقیقه بعد اما خود را از راه دور انفجار caromed کردن زیرین نوار اریب و پاک شد.

Borucki به دقت از دست رفته به ثمر رساند و یک پرتاب بلند با 10 دقیقه به بازی اما خود را هدر سقوط کرد و در مقابل از این پست و به دنبال آن شات فرستاده شد گسترده است.

“که میره مرد من نمی دانم چه می گویند” سیرا گفت. “ما تا به حال دو یا سه شانس ما باید قرار داده ایم دور. ما تا به حال فرصت و آنها تا به حال فقط یک در پایان که آنها به پایان رسید.”

Everhart متوقف شد سه عکس در دوره دوم اضافه کاری و برگرد ضد حمله دوباره ثابت مرگبار فقط چهار روز پس از ضرب و شتم Valley View در یک چهارم نهایی 1-0 در وقت اضافه.

“من فقط گفت: پسر ما رو به مشت که آنها در حال دادن به ما. وحشت نکنید. فقط صبر کنید که فرصت’ و آن را دوباره اتفاق افتاده است. خدا را شکر” برگرد مربی ماریو Urbana گفت.

هل دادن از طریق خط میانی نزدیک به 100 دقیقه بلیک Dismang پمپ توپ به جلو به لبه محوطه جریمه که در سانتیاگو دروازه بان یعقوب Marroquin آمد کردن خط خود را اما misplayed گزاف گویی. Russo, ردیابی توپ کل راه ضرب و شتم کوسه’ آخرین مدافع و معصوم توپ به پشت net.

“این همیشه که بازی بهتر است. گاهی اوقات آن را در مورد کسی که نمرات آخرین هدف” اوربانا گفت.

قبلا در این روز در سانتیاگو بالا, هاردکور, حلق داگلاس به ثمر رساند فقط چند دقیقه قبل از حاصل کار دو و Rilee هارمون اضافه اواخر بیمه هدف به عنوان میزبان کوسه سرنگون JSerra 2-0 در یک CIF-SS Division 1 فوتبال دختران نیمه نهایی.

“بدیهی است که JSerra واقعا خوب است اما ما قادر به آنها را تعطیل حمله متقابل و کسانی که اهداف” هارمون گفت.

Lynette Hernaez ساخته شده و چهار موجب صرفه جویی در نیمه دوم – از جمله دو محدوده عکس در 10 دقیقه آخر – به عنوان سانتیاگو avenged 1-0 nonleague دست دادن به JSerra در ماه دسامبر.

“هنگامی که شما بازی JSerra شما می دانید آنچه شما در حال رفتن به دریافت کنید. آنها در حال رفتن به طور مستقیم و ارسال توپ در” سانتیاگو مربی مایک فلمینگ گفت. “Lynette آمد تا در نیمه دوم. او نشان داد خونسردی و ارشد رهبری است.”

سانتیاگو (16-5-3) پیشرفت به بازی بلند روی شنبه, فوریه. 29 در اول آن CIF-SS عنوان بازی پس از حرکت به بخش 1. کوسه ها بودند 2015 CIF-SS Division 2 قهرمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>