فلمینگ-بر اساس نقشه های غول پیکر ارائه می دهد نرم افزار رایگان برای مبارزه با کروناویروس در سراسر جهان

نرم افزار از یک شرکت آغاز شده است که در خیابان پنجم در ردلندس 51 سال پیش است کمک به سازمان ها در سراسر جهان پیگیری و تجزیه و تحلیل گسترش این رمان coronavirus و فن آوری در دسترس است به صورت رایگان.

بیش از 3,600 سازمان های رسیده به نقشه برداری غول Esri برای کمک در دو ماه گذشته. شرکت فن آوری مورد استفاده hitters سنگین مانند سازمان بهداشت جهانی ، سازمان ملل متحد و سازمان مدیریت اضطراری فدرال و محلی بهداشت عمومی ادارات از جمله کسانی که در کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستان.

دانشجویان هم در حال گرفتن کمک با دسترسی رایگان به نرم افزار به ادامه یادگیری خود را در حالی که دانشگاه ها تعطیل هستند.

رایان Lanclos سر از فاجعه برنامه واکنش در ردلندس مبتنی بر Esri. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Esri)

“این شگفت انگیز است برای دیدن این سازمان که با استفاده از تکنولوژی Esri به اندازه درک و پاسخ به همه گیر” گفت: Ryan Lanclos رئیس این شرکت در واکنش به این فاجعه برنامه. “ما چند سازمان ملی کار در مقیاس جهانی و نگاه ما کوچک و سازمان های غیر انتفاعی کار محلی در جوامع روستایی در بخش هایی از جهان در همان مسائل … ما با الهام از آنچه که آنها انجام می دهند در خط مقدم این مبارزه است.”

داده است که استفاده می شود برای تعیین بهترین مکان برای تست سایت های شناسایی جمعیت های آسیب پذیر پیگیری الزامات مورد نیاز برای تجهیزات حفاظتی اطلاع رسانی عمومی ،

سان برناردینو شهرستان COVID-19 نظارت داشبورد ایجاد شده با استفاده از Esri ابزار بسیار محبوب شده است با جامعه گفت: وزارت بهداشت سخنگوی لانا Culp.

نسخه دسکتاپ را دریافت کرده است بیش از 879,000 views پس از راه اندازی در مه و موبایل-نسخه دوستانه را به دست آورد اضافی 706,000 views.

“داشتن یک داشبورد شده است فوق العاده ابزار مفید برای استاندارد کردن و ساده کردن گزارش روند” Culp گفت. “با ادامه درخواست برای داده های اطراف COVID-19 در سن برناردینو کانتی داشبورد اجازه داده است برای یک محل متمرکز برای اطلاعات.”

این شهرستان همچنین با استفاده از Esri نرم افزار در پشت صحنه به طرح تست حوادث ردیابی این بیماری را گسترش و تجزیه و تحلیل بیمارستان منابع است.

“مجموعه کامل از نرم افزار Esri به ما داده است تعدادی از ابزار است که کمک به مدیریت در حال رشد نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات ارتباط با شرکا و ذینفعان و عموم” Culp گفت.

در انتشار اخبار از این شرکت استفان Schweinfest مدیر ملل متحد آمار بخش به نام همکاری با Esri یک ابزار مهم است.

“همانطور که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت جهانی مورد نیاز است هرگز آسان دسترسی به قابل اعتماد و به موقع اطلاعات به عنوان فوریت به عنوان امروز” Schweinfest گفت. “پیگیری روند همه گیر شناسایی بیشتر گروه های آسیب پذیر و درک تاثیر بحران در تمام بخش های جامعه و اقتصاد در حال مبرم ترین نیازهای جهانی آمار و اطلاعات جامعه.”

برای دانشجویان کنار همه گیر این شرکت ارائه شده است رایگان و دسترسی به تکنولوژی و درس به پشتیبانی از راه دور یادگیری است.

“ما اعتقاد داریم آموزش و پرورش ایجاد فرصت برای مردم در تمام سنین در حالی که ساختمان جوامع و پیشبرد دانش ما برای یک دنیای بهتر” جک Dangermond, Esri بنیانگذار و رئیس جمهور گفت: در انتشار اخبار. “این به ویژه مهم است در حال حاضر در طول این بحران جهانی است. از نظر ما بخشی از ماموریت ما برای ارائه تکنولوژی رایگان از هزینه در طول این زمان دشوار است و اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و مربیان در حال حمایت به آنها انتقال به آموزش از راه دور.”

Lanclos گفت: این دانش آموزان می تواند کشف کردن که چگونه به ضرب و شتم آینده همه گیر و یا حل مسائل مربوط به تغییر آب و هوا.

“ما امیدواریم که پرورش جغرافیایی خود را با تفکر و یادگیری چگونه به درخواست فناوری GIS به ایده های بزرگ خود را می توانید تغییر مسیر خود را به عنوان خوب,” او گفت:.

Coronavirus نیست Esri اولین بحران است.

آغاز این شرکت در واکنش به این فاجعه برنامه بازگشت بیش از 25 سال زمانی که یک گروه از کارکنان در پاسخ به یک نیاز برای نقشه برداری پس از زلزله نورتریج.

از آن پس این شرکت کمک در پاسخ به 9/11, طوفان کاترینا در آبهای عمیق افق نشت نفت در خلیج فارس و سقوط Malaysia Airlines flight MH17.

“جک و (همسرش) لورا تاسیس Esri در اینجا در ردلندس با یک ماموریت برای کمک به ایجاد یک تفاوت در جهان و به حل مسائل دشوار با استفاده از علم جغرافیا” Lanclos گفت. “بسیاری از ما تجربه هرگز چیزی شبیه به این قبل از ما در طول عمر آن می گذرد به هر یک از ما انجام بخشی از ما را برای شکست این ویروس. ارائه تکنولوژی ما به صورت رایگان در این بیماری همه گیر است که فقط یکی از راه های ما در حال کمک به مبارزه و ماندن درست است که ما به عنوان یک شرکت و ماموریت ما را به تفاوت.”

رایگان نرم افزار

دانش آموزان باید ثبت نام برای عضویت در یادگیری ArcGIS 30 ژوئن در learn.arcgis.com/en/become-a-member. آنها دسترسی داشته باشند تا Aug. 31.

برای کسب اطلاعات در مورد نرم افزار رایگان برای سازمان مبارزه COVID-19 رفتن به esri.com/disaster.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>