رودخانه سرخ می زند خاموش سه بار دفاع از دولت مرکزی قهرمان در وقت اضافه

Red River تاریخ رو به جلو ژاک Hinschberger پانچ در یک تک به تک خاموش کانر Arel شات از شکاف در 1 دقیقه و 54 ثانیه از وقت اضافه برای بلند کردن Roughriders به 4-3 برنده بیش از سه بار دفاع از دولت قهرمان گرند فرک مرکزی اواخر جمعه شب در حالت نیمه نهایی در Scheels عرصه است.

“کانر Arel کردم جن در بالای منطقه و اخراج یک شات در آن منعکس راست به من می چسبد و من تا به حال باز شبکه من و قرار دادن آن در” Hinschberger گفت.

آن Hinschberger را هدف ششم از فصل.

“من می خواستم برای انجام جشن های خاصی, اما من افتاد و من می دانستم که همه بچه ها بودند در تعقیب من, بنابراین من فقط رفت و مستقیما به دانش آموز بخش” Hinschberger گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

قرمز, رودخانه, چشم دوخته اند اول آن دولت عنوان پس 2016 را فارگو جنوبی/Shanley یک سه گانه-اضافه کاری برنده بیش از فارگو دیویس در اولین نیمه نهایی جمعه. دولت قهرمانی بازی این است که میله میله برای شنبه در حدود 7 p. m.

“بزرگترین بازی زندگی من درست مثل امشب بود” Hinschberger گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای دریافت بر روی یخ.”

رودخانه سرخ و مرکزی نمی اتلاف وقت هر ارائه سرگرم کننده عقب و جلو به عنوان تیم هر گل دو بار در افتتاحیه دوره است.

مرکزی junior رو به جلو برادن Panzer که به ثمر رساند تیم پیشرو 25 و 26 اهداف این فصل به ثمر رساند و دو بار برای شوالیه های مشابه بازی می کند. هر دو اهداف آمد دشوار است-زاویه عکس از نزدیک که ضرب و شتم Red River دروازه بان نیک Antonenko بالا.

Red River, در ضمن آن را نگه داشته منگوله دار در 2-2 در اولین تنفس با تشکر از اهداف پیشرو گلزن ماسون Thingvold و دوم مدافع وایات LeDuc.

تیم های داد و ستد اهداف در دوره دوم ، مرکزی را Howard گل در قدرت-بازی بازی tap-در در 5:16 دوم در حالی که Thingvold تساوی بازی در 3-3 در 11:35 برای دومین شب و سوم از مسابقات است.

“آن را به صدا مانند یک کلیشه اما ما بازی به بازی ما” Red River سال اول مربی مایک LaMoine گفت. “من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چقدر افتخار من از تلاش های خود را و خود خواهی راه آنها بازی کند.”

رودخانه سرخ 17-7-2 از دست رفته هر دو به طور منظم فصل جلسات مرکزی (21-5-0). این Roughriders ضرب و شتم شوالیه برای اولین بار در چهار سال گذشته در منطقه شرق مسابقات و در حال حاضر برنده بازگشت به عقب نشست.

دوست دختر Red River 4,

دوست دختر, Central 3 OT

اولین دوره — 1. GFC, همجنس Panzer 2:57; 2. RR ماسون Thingvold 9:31; 3. GFC, Panzer (Dillon Kuntz) 9:52; 4. RR وایات LeDuc (Joby مولن) 11:00

دوره دوم — 5. GFC خواهد هوارد (Brendan سفید, Tyler Zahradka) 5:16; 6. RR Thingvold (ژاک Hinschberger) 11:35

دوره سوم-هیچ به ثمر رساند.

اضافه کاری — 7. RR Hinschberger (کانر Arel) 1:54

دروازه بان موجب صرفه جویی در — RR: نیک Antoneko 3-13-10-0 — 26; GFC: Kolby Elseth 4-5-4-0 — 13

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>