رودخانه سرخ در فارگو-مورهد سرخی به سمت بالا به عنوان ‘خوب حتی گرم شدن ادامه

Red River در فارگو که از ساعت 11 صبح پنج شنبه, مارس 19 بود در 16.33 ، رودخانه می تواند رسیدن به 17-پا به سطح بعدی هفته. در آن سطح آب می رسد لبه دنباله تفریح در نزدیکی El Zagal گلف در شمال فارگو.

“این یک چیز خوب است” گفت: گرگ تند باد یک سرویس ملی آب و هوا هواشناس که به یک جلسه در روز شنبه در رودخانه و آب و هوا شرایط را برای آمدن بهار سیل. آهسته و مداوم رودخانه افزایش کمک می کند تا حرکت آب در پایین دست پیش از سیل.

در 18 سر آغاز جزئی سیل مرحله Elm Street بین 14 خیابان شمالی و 15 Avenue North بسته و طوفان فاضلاب ایستگاه پمپاژ آغاز به کار گیرند.

مداوم آب و هوای خشک و ملایم گرم شدن بهار معنی است که سیل احتمالات در سیل اخیر چشم انداز صادر هفته گذشته, مارس 12 توسط خدمات ملی آب و هوا در اثر باقی می ماند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“کسانی که احتمالات نیست تغییر از طریق این فرایند گفت:” گرگ تند باد یک سرویس آب و هوا هواشناس. “در حال حاضر همه چیز به خوبی رفتار. این خوب است حتی گرم شدن روند.”

مرتبط:

طیف وسیعی از احتمالات در آخرین سیل چشم انداز به یک 10% شانس Red River در فارگو رسیدن به خط 38.2 پا, 25% شانس 36.1 پا 50% شانس 34.7 پا 75% شانس 33.3 پا 90% شانس 32.5 و 95% شانس 32 ،

بنابراین یک سیل آغاز می شود که در 30 فوت به نظر می رسد اما مطمئن باشید. آب و هوا سرویس بهار سیل چشم انداز خواستار عمده ای بهار جاری شدن سیل در سراسر Red River Valley — با تائید احتمال شده است که در آشکار از اواخر ژانویه به دلیل بسیار مرطوب پاییز و اوایل زمستان است.

فارگو رکورد قرمز, رودخانه, سیل در سال 2009 بود 40.84 ، سال گذشته سیل بهار کاکل در 35.03, پا, 10th بالاترین رکورد. فارگو مقامات مدرج پشت گونی پر از شن تولید پس از هفته گذشته چشم انداز و برنامه ریزی شده است برای دفاع در برابر یک پتانسیل 37-پا سیل.

“در حال حاضر در حوضه رودخانه, ما زیادی ندارد و در این راه از عمده ذوب رفتن” تند باد گفت.

هوای سرد همراه با زمستان معتدل طوفان در روز پنج شنبه را به حالت تعلیق در گرم شدن اما ذوب خواهد شد در چند روز و به احتمال زیاد انتخاب کنید تا به خصوص هفته پس از بعدی به عنوان درجه حرارت گرمتر می رسند ،

هفته گذشته فارگو دریافت 0.23 اینچ مایع از برف در حالی که چنگال بزرگ دریافت 0.46 اینچ از رطوبت سطح که در پیش بینی. هیچ توجهی آسمانی است که انتظار می رود بیش از دو هفته آینده.

“در حال حاضر همه از این است که رفتن خوب” تند باد گفت.

با آب شروع به حرکت در جنوب حوضه سیل هوا برای Red River در وپیتون-Breckenridge ممکن است به زودی هر چند “آب بزرگ” است که هنوز به جریان رودخانه است. سیل هوا برای فارگو-مورهد خواهد آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>