Red River هاکی ضربه مرکزی برای اولین بار در چهار سال

که خط به پایان رسید جمعه شب در مرحله نیمه نهایی از شرق منطقه مسابقات در Purpur عرصه است.

لوگان Huus به ثمر رساند 57 ثانیه به دو وقت اضافه برای بلند کردن Roughriders به 3-2 برنده بیش از مرکزی.

“این فقط کار سخت و تعهد به انجام چیزهای کوچک و سختی چیز” Red River مربی مایک LaMoine گفت. “من تو را دیدم بسیاری از تعيين امشب از همه روی آن نیمکت.”

Huus آمار صفحه اصلی یک محور عبور از ماسون Thingvold.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“بازی بزرگ همه در اطراف همه پنج بچه” Huus گفت. “بازی جن در عمیق بود و دو بچه به جن. اعتباری به Thingvold بزرگ تصویب و من فقط ضربه زدن به آن خانه. من فقط سعی کردم به آن را دریافت در net.”

Red River پیشرفت روز شنبه به حدود 6 بعد از ظهر بازی مسابقات قهرمانی. سواران را بازی برنده فارگو جنوبی/Shanley و فارگو دیویس در اواخر جمعه نیمه نهایی.

مرکزی پخش فارگو شمال 1 p. m. در یک دولت-مقدماتی بازی.

این 19-4-0 شوالیه به حال مورد ضرب و شتم 15-7-2 Roughriders با نمرات 2-1 و 3-1 در طول فصل به طور منظم پس از یک بازی انتظار بود. هنوز شوالیه داشته اند دست بالا در سال های اخیر برنده سه دوره متوالی مسابقات قهرمانی کشور.

سه سال پیش Red River برنده در ضربات پنالتی برای لیگ امتیاز پس از یک کراوات با مرکزی اما این بازی به طور رسمی به عنوان یک کراوات.

“آنها بوده است و در برخی از جنگ های بزرگ با این بچه ها برای مدت زمان طولانی احتمالا به توالت ویس,” LaMoine گفت. “هر زمان که شما در حال بازی خود را در تالار گفتمان رقیب آن را برای رفتن به یک بازی نزدیک. این بدان معنی است که جهان به بچه ها در اتاق قفل است.”

پس بدون گل اول دوره Red River در زمان بازی برای اولین بار منجر شود که مورگان Hoefs به ثمر رساند خود را هدف چهارم از سال در افتتاحیه دقیقه از دوره دوم.

برادن Panzer منتقل حرکت به شوالیه با یک دست هدف در 3:27 دوم. هدف این بود Panzer تیم پیشرو 22 سال است.

شوالیه در زمان 2-1 به دوم تنفس با تشکر از تعقیب اسپایسر هدف در 11:10 دوم.

رودخانه سرخ گره خورده است بازی در 2-2 با تشکر از دانشجوی سال اول Michael Coleman که او نیز به ثمر رساند در این منطقه یک چهارم نهایی.

پس از سنگین مرکزی فشار بر روی رودخانه سرخ دروازه بان نیک Antonenko Coleman که به ثمر رساند خود را در 10 فصل رفت و راه دیگر نگه داشته و جن در طول 2-در-1 راش با استفاده از مرکزی مدافع به کمک صفحه نمایش دروازه بان.

کلمن هدف آمد با 3:26 چپ در قوانین و مقررات.

“من فکر کردم این یک بازی بزرگ” مرکزی مربی اعطای Paranica گفت. “این یک تلاش شجاع. ما تا به حال شانس با کیفیت عالی و آنهایی که ما نمی سرمایه گذاری در. Red River بازی یک بازی فوق العاده. دفاعی ما تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان بیرون آمدن از منطقه ما.

“این یک رقابت بازی. آن سخت مبارزه و همه چیز شما انتظار می رود از یک رودخانه سرخ – مرکزی بازی کند.”

دوست دختر Red River 3,
دختر مرکزی 2, 2OT

دوره دوم — 1. RR, Morgan Hoefs (جاستین Wasvick مایکل Nottestad) :58; 2. GFC, همجنس Panzer 3:27; 3. GFC تعقیب اسپایسر (Panzer آدم آرنولد) 11:10

دوره سوم — 4. RR, Michael Coleman 13:34

دو اضافه کاری — 5. RR, Logan Huus (ماسون Thingvold) :57

دروازه بان موجب صرفه جویی در — RR: نیک Antonenko 8-7-9-5-0 — 29 ; GFC: Kolby Elseth 5-6-11-4-1` — 27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان