Red River دبیرستان اعلام توزیع برنامه ریزی برای دانش آموزان برای دریافت مواد آموزشی, وسایل شخصی

Red River دبیرستان دانش آموزان خواسته شده است تا یادگیری مواد و وسایل شخصی و آلات موسیقی در یک درایو از طریق, منظقه روند در مدرسه بین ساعت 8 صبح و 6 بعد از ظهر پنج شنبه, مارس 26 اصلی کریس Arason گفت: در نامه ای به RRHS خانواده در اوایل این هفته.

در همراهی با اجتماعی فاصله گرفتن دستورات از مقامات بهداشت عمومی به سرعت گسترش coronavirus دانش آموزان و یا پدر و مادر باید بکشید تا به یک نقطه تعیین شده و اقامت در خودرو. یک عضو هیات رویکرد خودرو و دریافت نام دانشجو.

درایو از طریق مکان استفاده خواهد شد با توجه به نام خانوادگی: A-E – استفاده از درب 11 17 خیابان حلقه; F-K – استفاده از درب 14 توسط شارون کلیسای لوتری پارکینگ; L-Ri – استفاده از درب 1 اصلی, دانش آموز ورودی; و Rj-Z استفاده از درب 23, عملکرد سالن ورودی.

کمدهای دانش آموزان شده اند خالی و مطالب خواهد بود صعود و آماده برای وانت ،

این اطلاع رسانی می آید در پی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم تصمیم اعلام کرد پنج شنبه, مارس 19 به مدارس به طور نامحدود شروع دوشنبه, مارس 23.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در 15 مارس بورگوم برای اولین بار اعلام کرد بسته شدن مدارس برای مدت پنج روز مارس 16-20. Grand Forks مدارس دولتی شد و در حال حاضر برنامه ریزی شده رخصتی بهار, مارس 18-20.

به گفته فرماندار بخشنامه های آموزش آنلاین آغاز می شود در تاریخ 1 آوریل.

هر کسی با سوالات باید تماس بگیرید در (701) 746-2200 و یا ایمیل به معلمان و مشاوران و یا مدیران.

به عنوان خدمات عمومی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هرالد باز کرده است این مقاله را به تمام خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>