“ما می خواهم به بازی man-to-man,” رودخانه سرخ پسران دبیرستان مربی تیم بسکتبال کربی Krefting گفت. “ما با استفاده از منطقه دام چند بار. ما ورزشکاران به انجام آن است. اما شما نمی توانید آن را اجرا کنید کل بازی. این یک دفاعی است که جرائم را می فهمم.”

برای آخرین بار هفت دقیقه جمعه که دفاع ثابت می شود یک تفاوت ساز به عنوان Roughriders بسیج گذشته بازدید فارگو شمالی 62-61.

با کوبه اسپرینگر جرقه دفاع Red River رفت و در 15-6 اجرا به نوبه خود یک 52-46 کسری بودجه به 3 نقطه منجر شود. اسپرینگر تا به حال سه دزد که منجر به layups دو توسط خود. که شامل 3 نقطه بازی با 2:02 باقی مانده برای شکستن یک 58-58 کراوات و به سواران رهبری خوب در 61-58.

“ما جرم نیست, کلیک,” اسپرینگر گفت. “ما می توانیم بهتر بازی دفاع. اما ما قطعا لگد دفاع تا چند دقیقه.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Springer, تیراندازی 8 از 10 از میدان تا به حال بازی اوج از 20 امتیاز و چهار دزد.

“کوبه بود که بیشتر از یک بازیکن تهاجمی در آغاز سال” Krefting گفت. “در حال حاضر دفاع از خود بهتر از خود جرم. او می خواند و توپ را به خوبی و او سریع است.

“ما تصمیم به شروع بازی دفاع گذشته هفت دقیقه. تا به آن نقطه ما بودند کار می کرد. ما نیاز به پیدا کردن یک جرقه بنابراین ما رفت و به 1-3-1 دام. ما در نهایت ایجاد برخی از گردش رو به سبد و برخی از نقاط به ثمر رساند.”

رودخانه سرخ 10-6 نیز دریافت کرد 13 امتیاز از ویلیام Obioha — از جمله سه dunks-و 11 امتیاز از بردی Dvorak.

شمالی به نظر می رسید که حرکت هنگامی که آن را در یک 7-2 اجرا به بالا رفتن 52-46. لوقا Oberg آغاز جهش با یک پرتاب آزاد. Jalen ممکن است ضربه 3-نقطه شات و رایان مردانه به پایان رسید آن را با 3 نقطه بازی.

مردانه شروع شد در محل Cayden ریکارد یک کنفرانس گارد نقطه فصل گذشته بود که با آسیب مچ پا.

“من فکر نمی کنم (از دست رفته ریکارد) یک تفاوت بزرگ برای ما” شمال مربی تد Critchley گفت. “من فکر می کردم رایان معمولا یک JV بچه در پا و یک کار بزرگ انجام داد. تعادل رو به ما منجر شود. که هنجار برای ما است.”

Loberg تا به حال 13 امتیاز, مارس 12 و کارتر Peratt 11 برای شمال (5-10).

پس از اسپرینگر 3-نقطه بازی برای 61-58 منجر شمالی دو بار رو در یک نقطه در 61-60 و 62-61. اسپارتها از دست رفته یک شات در ثانیه های پایانی و Dvorak دوباره به پرچ پیروزی.

“زمانی که آنها رفت و به halfcourt دام آنها تهاجمی تر” Critchley گفت. “ما نمی مراقبت از توپ. و Red River فقط ورزشی بیشتر از ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de