قرمز لبه رودخانه وست فارگو Sheyenne در منطقه شرق بسکتبال دختران

یاس Sondrol برگزار شده بود بدون گل برای بیش از 30 دقیقه. با نتیجه بر خط, اما, Grand Forks Red River دبیرستان junior نمی خجالتی و دور از شات بزرگ.

Sondrol آمار 3-نقطه شات با 50 ثانیه به سمت چپ به Roughriders 1-نقطه منجر شود. شلبی فرانک اضافه شده یک سبد و سواران لبه بازدید وست فارگو Sheyenne 52-50 روز سه شنبه در مرحله یک چهارم از کلاس شرق منطقه آف بسکتبال.

پس از Sheyenne رفتم جلو 49-47 با 1:01 چپ در Brittani Huseth 3-اشاره گر Sondrol پاسخ داده شده 11 ثانیه بعد با یک trey از پایه برای یک 50-49 ،

“من کمی تمایلی به ساقه” گفت: Sondrol که درایو و تعادل لیآپ به رودخانه سرخ یک 47-46 سرب با 1:14 باقی مانده است. “اما من می دانستم که ما واقعا نیاز به یک سه. من تصمیم به آن را. این احساس خوب زمانی که من آن را قرار داده است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فرانک از آن ساخته شده 52-49 هنگامی که او بازگشت یک Sondrol دست به ثمر رساند و در یک putback با 18 ثانیه باقی مانده است. ایرانی می تواند تنها پاسخ با یک پرتاب آزاد.

“من خوشحالم که یاس صورت گرفت که ضربه” Red River مربی کنت Ripplinger گفت. “او یک تیرانداز خوب. من اعتماد به او در هر سه.

“یاس ساخته شده است برخی از عکس های بزرگ کردن و دراز.”

رودخانه سرخ به رهبری 31-18 در اوایل نیمه دوم تنها برای دیدن Sheyenne در یک 17-4 اجرا به کراوات نمره 35. ایرانی چراغ 43-39 با 2:48 باقی مانده قبل از Red River تا به حال بدون جواب شش امتیاز به دست آوردن مجدد 2-نقطه مزیت فقط برای دیدن Sheyenne پیش بروید دوباره در 46-45.

تیراندازی شد و یک مبارزه برای Red River. این Roughriders شد 21-از-56 (37 درصد) از این زمینه است. آنها تنها یک جفت از 3 نقطه سبد در غیر این صورت نمره دهی رایگان در پرتاب دیسک و غالب بازی فرانک و جید لاجوردی در پست.

فرانک به پایان رسید و با 15 امتیاز 7-از-8 تیر اندازی در حالی که لاجوردی بود 5-از-7 به ثمر رساند در حالی که 12 امتیاز به عنوان نفر برتر Red River گلزنان.

“ما در حال تیراندازی 33 درصد در threes این سال به عنوان یک تیم” Ripplinger گفت. “ما به دنبال یک کمی بهتر عملکرد.

“ما می خواستیم توپ را در پست در اختیار داشتن هر امشب. پست های ما قادر به دریافت موقعیت خوب. آنها انجام یک کار خوب از اتمام. شلبی و جید نگه داشته ما در این بازی است.”

دانشجوی سال اول Karson ساندرز تا به حال یک بازی-19 امتیاز برای Sheyenne با Huseth اضافه کردن 10.

Red River بهبود یافته به 16-6 در حالی که Sheyenne کاهش یافته و به 12-11.

Red River پخش فارگو Shanley در 7:15 بعد از ظهر نیمه نهایی بازی جمعه در فارگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>