Red River ضربان فارگو جنوبی/Shanley به نفع دولت هاکی قهرمانی

این Roughriders ندارد سر مربی تا هفته قبل از فصل شروع به باز سال 4-3-1 در زمان شماره 4 دانه به منطقه شرق مسابقات آغاز شده و ایالتی داکوتای شمالی مسابقات بدون یک گلزن در دولت بالا 40.

اما در روز پایانی فصل سواران’ رزومه در حال حاضر نهایی نقطه گلوله: یک قهرمانی کشور.

Red River با استفاده از خفه کننده سبک و دو گل از تاریخ به جلو جاستین Wasvick به ضرب و شتم فارگو جنوبی/Shanley 4-1 در مسابقات قهرمانی کشور بازی شنبه شب در Scheels عرصه است.

“هر کس شک ما در آغاز, اما شما می دانید ما گیر به بازی ما و بازی سوار هاکی و ما معتقد بودند در هر یک از دیگر” Wasvick گفت. “آن را غیر واقعی است. احساس جو جمعیت در اینجا دانش آموز بخش است. آن را غیر واقعی است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این Roughriders (18-7-2) برنده این برنامه 18th دولت عنوان و برای اولین بار پس از سال 2016. سوار پیروزی یک ششم متوالی تا پایان سال, به معنی قهرمانی کشور جام باقی می ماند در گرند فرک برای پنجمین فصل متوالی.

“شما به تماشای آن بچه ها در حال رشد کردن و دیدن خواهر و برادر بزرگتر و یک حلقه از آن چیزی است که شما همیشه رویای, برای,” Red River کاپیتان کانر Arel گفت. “من فکر می کنم همه ما تا به حال آن را در ذهن ما است. ما شده بود بازی را به خوبی در چند هفته گذشته و ما تا به حال اعتماد به نفس است که در آینده به این مسابقات است.”

برونز (20-6-1) رو به رو شد تا تپه نبرد تقریبا کل بازی.

Red River را Zach Hinschberger ایجاد یک گردش مالی که منجر به یک ماسون Thingvold هدف شروع به ثمر رساند در 11 دقیقه, 5 ثانیه از اولین دوره است.

Thingvold یک 6-پا-4 ارشد گل چهار گل در این مسابقات بود و به نام این مسابقات با ارزش ترین بازیکن.

“میسون نگه داشته است کار خود را در بازی” Red River سال اول مربی مایک LaMoine گفت. “او فقط به کار ادامه داد و من نمی تواند بیشتر به او افتخار میکنم. برای دولت و EDC او فقط بازی فوق العاده.”

سواران ضربه منجر به 2-0 تنها 93 ثانیه بعد. پس از جنوبی-Shanley ایجاد سنگین تهاجمی فشار Wasvick شد ارسال شده در 1-روی-0 کینگ با یک بشقاب عبور از مورگان Hoefs.

فقط 3:10 به دوره دوم Wasvick گل دوم خود را از بازی و Jaxon لیان ساخته شده آن را 4-0.

سرب بود و قابل توجهی برای یک Red River تیم است که تا به حال داده شده تا چهار گل در یک بازی به یک داکوتای شمالی حریف تمام شود. همچنین برونز را از دست داد 2-0 به سواران دو بازی در یک ردیف به عنوان دولت عنوان بازی.

“کل تیم خیلی سخت تمام طول سال” Thingvold گفت. “در شروع سال ما می دانستیم که ما تا به حال یک چالش بزرگ جلوتر از ما. ما فقط به حال به آن را نبرد.”

برونز’ هدف تنها آمد و در 4:28 سوم زمانی که الکس Senf در بر داشت درو شنی تنهایی از جلو به آن را 4-1.

جنوبی/Shanley شد جستجوی خود را برای اولین بار دولت به عنوان یک co-op. جنوبی که آخرین بازی در یک دولت عنوان در سال 2007 برنده مسابقات قهرمانی کشور اخیرا در سال 2006 و سه بار به طور کلی در حالی که Shanley هرگز موفق به کسب عنوان.

“این بسیار آسان است در آخرین بازی فصل به دریافت یک کمی مقید و نگه داشتن چوب و سعی کنید چیزهای مختلف اما آنها باقی می ماند در داخل خود بازی” LaMoine گفت. “سوپر افتخار از آنها است.”

دوست دختر Red River 4,

فارگو جنوبی/Shanley 1

اولین دوره — 1. RR ماسون Thingvold (جیک Grandstrand ژاک Hinschberger) 11:05; 2. RR, جاستین Wasvick (مورگان Hoefs) 12:38

دوره دوم — 3. RR Wasvick (کانر Arel وایات LeDuc) :29; 4. RR, Jaxon لیان (Michael Coleman, Arel) 3:10

دوره سوم — 5. FSS درو شنی (Alex Senf, Zach Boren) 4:28

دروازه بان موجب صرفه جویی در — RR: نیک Antonenko 8-5-3 — 16; FSS: Zach شنی 8-7-10 — 25

تمام مسابقات تیم

دفاع — کانر Arel, دوست دختر, قرمز, رودخانه, اسحاق Balvitsch Fargo Davies; به جلو — الکس Senf, Fargo جنوبی/Shanley درو شنی فارگو جنوبی/Shanley میسون Thingvold, دوست دختر Red River; دروازه بان — نیک Antonenko, دوست دختر Red River

مسابقات MVP — Mason Thingvold, دوست دختر Red River

مربی سال-اعطای Paranica, دوست دختر مرکزی

ارشد ورزشکار سال — ویلیام Lawson-بدن دختر مرکزی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>