مربی مایکل Dyck را در ونکوور غول برنده پنجمین مستقیم بازی روز شنبه است. کریس Relke / ونکوور, غول

ونکوور برنده پنج در یک ردیف پس از پیروزی 5-2 بیش از پرنس جرج در LEC در روز شنبه

ونکوور غول نگاهی به گسترش خود را نجومی بالا به پیروزی در شش بازی که کملوپس تریل بازدید لنگلی مرکز رویدادهای بعد از ظهر امروز (4 p.m Sportsnet 650).

ونکوور در حال آمدن است یک 5-2 برنده بیش از پرنس جورج ساله روز شنبه در LEC طراحی شده توسط یک هدف و دو کمک از ست Bafaro جاستین Sourdif را هدف چهارم در عنوان بسیاری از بازی ها و 27-ذخیره تفرج از ترنت خیش.

ونکوور قبلی طولانی ترین پیروزی شاگردانش در این فصل سه بازی و آن زمانی است که دو بار.

کملوپس است که بسته بندی تا سه در سه آخر هفته این بعد از ظهر آینده یک جفت از جاده ضرر و زیان به ویکتوریا Royals.

تریل (32-15-3-1) که نشستن در بالای B. C. بخش کاهش یافته است چهار در یک ردیف به عنوان امروز است که شامل هر دو به پایان می رسد از یک خانه-و-خانه با مقام سوم ونکوور (24-20-3-2) آخر هفته گذشته. غول 5-4 برنده در وقت اضافه در خانه برابر تریل در روز جمعه و پس از 3-2 در کملوپس در روز شنبه.

حتی با این که آخر هفته رفت و برگشت ونکوور است که هنوز هم فقط 2-3-1-0 در برابر تریل در این فصل است. این تیم دیدار خواهد کرد تا دو بار بعد از امروز با 4 مارس matchup در کملوپس و سپس در مارس 18 بازی در LEC.

با 19 بازی در سمت چپ خود را به طور منظم فصل غول هشت امتیاز در بازگشت از Royals (28-18-4-1) با دو بازی در دست در رقابت برای کسب مقام دوم در B. C. بخش و مزیت خانه یخ در مقابل مقام سوم دان در دور اول پلی آف که با آن می آید.

ونکوور و ویکتوریا بازی چهار بار در این فصل به طور منظم از جمله خود سه در سه آخر هفته Feb. 28-1 مارس.

ونکوور نیز چهار امتیاز تا با دو بازی در دست در کلونا راکت (23-25-1-2) برای سومین نقطه در B. C. بدست آورد. سه تیم برتر در B. C. U. s. بخش را به پلی آف کنفرانس غرب به دنبال آن دو تیم با بهترین رکورد بدون در نظر گرفتن بخش.

اگر برگشتی باز امروز موشک خواهد بود مواجه خاموش در برابر تریل. هفت امتیاز جداگانه کملوپس و ویکتوریا.

Kelowna یک پیشنهاد خودکار به یادبود ملی جام قهرمانی مسابقات به عنوان رویداد میزبان.

غول 7-4-1-0 پس از چیدن به جلو اریک Florchuk در Jan. 10 تجارت مهلت 7-2-1-0 پس از بازگشت از rearguard بون بیرام از تیم کانادا جهان junior وظیفه و 4-0-0-0 پس از ترور Longo آمد از آسیب به غول خود را کامل تکمیل defencemen.

سهشنبه مشخص شده دوم مستقیم چند نقطه تفرج برای Bafaro که تا به حال یک هدف و یک کمک در ونکوور 12-4 خرمن کوبی از سه شهر آمریکایی ها آخرین سه شنبه. Bafaro چهار اهداف و 19 امتیاز در این فصل شامل سه گل و هشت امتیاز در برابر ساله در شش بازی.

Sourdif که شده ثابت به عنوان یک امکان برای اولین بار طفیلی برای سال 2020 NHL پیش نویس است تا 18 اهداف این فصل است. جناح هشت امتیاز (4-4) در آخرین پنج بازی. جناح تایلر Preziuso افزود: 20 هدف مرکز هولدن Katzalay صعود خود چهارم و در مرکز Milos روم عرضه 17 خود را برای ونکوور در روز شنبه.

sewen@postmedia.com

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im