سوابق نشان می دهد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, امن, ورزش, بودجه همچنان به تاخیر

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ورزش بحرانزده ملی حاکم بر بدن, تا به حال بیش از $1.78 میلیون دلار هزینه در ماه فوریه با توجه به گزارش سازمان ثبت با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه این هفته است.

که $1.78 میلیون, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, صرف 900 دلار در امن, ورزش, سازمان برنامه به آموزش و افزایش آگاهی در مورد روابط جنسی و سوء استفاده فیزیکی در ورزش و بررسی درنده و سوء استفاده افراد است.

به عبارت دیگر ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, صرف کسری از یک درصد از کل بودجه در ورزش امن در فوریه.

برای بیش از سه سال از طریق چهار اجرائی در جلسات کنگره در مصاحبه های رسانه ای طی یک سری به خوبی تامین می شود روابط عمومی مبارزات و در دادگاه براده بالا در ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مقامات تاکید کرده اند این سازمان تعهد به ورزش امن و پرداختن به سوء استفاده جنسی و فرهنگ در ورزش است که فعال درنده رفتار افراد مانند سابق المپیک ایالات متحده و زنان تیم ملی پزشک لری Nassar.

اما سوابق مالی برای اولین بار در 14 ماه کامل پس از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه جنوب ایندیانا در ماه دسامبر 2018 بالا بردن سوال در مورد سازمان و تعهد به ورزش امن با توجه به بررسی سوابق مالی توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

کمتر از 3 درصد از تمام ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, هزینه های بین ژانویه 2019 و فوریه سال 2020 سپری شد در امن ورزشی با توجه به صدها صفحات براده با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه.

“آنها را ساخته اند هیچ تعهد به تغییر” میک Grewal, میشیگان, وکیل گفت: ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک ذکر شده $38.51 میلیون و در مجموع هزینه های بین ژانویه 2019 و فوریه سال 2020 با توجه به ورشکستگی براده. در طول همان دوره در برابر پس زمینه از بدترین سوء استفاده جنسی, رسوایی در آمریکا, تاریخچه ورزش, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, گزارش $1.13 میلیون در امن ورزشی هزینه.

نزدیک به 30 درصد از تمام ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, هزینه — $11.47 میلیون– در طول 14 ماه دوره رفت به هزینه های قانونی.

سوابق مالی گفت: جان منلی یک ارواین وکیل “میسازد لخت استراتژی ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, جایی که آنها در تلاش برای متقاعد کردن کنگره در تلاش برای متقاعد کردن رسانه ها سعی در متقاعد کردن مردم است که آنها را تغییر داده اید. آنها تغییر نکرده. این است که فقط با قرار دادن بیشتر رژ لب بر روی یک خوک. این همان چیز قدیمی: همه آنها در مورد مراقبت از پول است و مدال.”

سوابق مالی نیز به نظر می رسد برای حمایت از این ادعای منتقدان که ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک همچنان به تمرکز بیشتر بر روی بازاریابی و نام تجاری از تغییر این فرهنگ ،

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, استخدام کری پری اجرایی بازاریابی به عنوان مدیر عامل و رئیس جمهور در دسامبر 2017. او جایگزین استیو پنی بود که مجبور به استعفا شد و در مارس 2017. پری اخراج شد در ماه سپتامبر 2017 در بخش های بزرگ به صورت نادرست این سازمان در پاسخ به Nassar رسوایی. زمان ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل و رئیس جمهور Li Li لئونگ قبلا به عنوان NBA معاون رئیس جمهور برای مشارکت جهانی.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک به حال ترکیب بازاریابی و ارتباطات/رسانه های هزینه از $1.83 میلیون دلار برای 14 ماه دوره است. SCNG خواسته ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, برای توضیح در مورد چرا این سازمان تنها صرف 900 دلار در امن ورزش در ماه فوریه است. ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, نه ارائه پاسخ مستقیم به این سوال و به جای پاسخ با گسترده بیانیه در مورد سازمان ورزش امن تلاش.

“امن ورزشی تلاش در حال تبدیل شدن به بخشی از ایالات متحده, ژیمناستیک,’ گسترده تر فرهنگ نه فقط یک گروه مسئولیت” ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در بیانیه ای گفت به SCNG. “از آنجا که هر بخش در سازمان ما این است که با تمرکز بر ایجاد تغییرات است که نگه داشتن ورزشکاران ما امن و سالم در این شماره منعکس شده در این خط مورد نمی آیند نزدیک به نمایندگی از تمامیت منابع سرمایه گذاری در ایمنی است و نه همبستگی به کار انجام می شود.

“فقط به عنوان چند نمونه تا کنون در سال 2020: آمریکا, ژیمناستیک, امضا قرارداد با مثبت مربیگری داد برای کمک به ایجاد محتوا برای آموزش مثبت مربیگری تکنیک ها و همکاری با نقطه تلویزیون برای کمک به ترویج از راه دور دسترسی به آموزش برای پدر و مادر; امن ورزشی تیم ارائه شده به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک هیئت مدیره و آموزش تمام کارکنان جدید در ورزش امن سیاست; و امن وزارت ورزش ایجاد یک ورزشکار ورزش امن خلاصه برای همه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تیم ملی ورزشکاران و یک صفحه خلاصه برای همه رویداد کارکنان برای کمک به ترویج درک بهتر از امن ، هر عضو ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ کارکنان دریافت کرده و ادامه خواهد داد برای دریافت بحرانی آموزش امن, ورزش, سیاست, چگونه برای شناسایی تقلب و موظف گزارش مورد نیاز است.

“همه این و خیلی بیشتر رخ داده است در حالی که امن وزارت ورزش همچنان ادامه دارد و به بررسی و موارد و خدمت به عنوان یک منبع مورد اعتماد برای جامعه سوالات. این در درجه اول مبتنی بر خدمات بخش در حال حاضر دارای هشت پر-زمان و قرارداد پرسنل خواهد شد و استخدام کارکنان اضافی در ماه های آینده. حقوق خود را به حساب برای در امن ورزش بودجه و در عین حال خود را به کار خستگی ناپذیر است که به طور کامل متمرکز بر امن ورزش است.”

اما سوابق مالی همچنان به بالا بردن سوال در مورد تمرکز اصلی ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و به گفته منتقدان و تقویت این استدلال که این سازمان باقی مانده است تن ناشنوا بیش از 3 و نیم سال پس از Nassar رسوایی عمومی شد.

در فوریه 2019 تنها چند هفته پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک ذکر شده $363,143 در ماهانه هزینه های بازاریابی. هزینه های آن بودند در علاوه بر این به $58,370 سازمان صرف که ماه در بازاریابی رویدادهای خاص مانند آمریکا جام و Nastia Liukin جام.

که همان ماه متحده آمریکا, ژیمناستیک, صرف $42,684 در امن ،

“این فقط نشان می دهد که این همه بحث در مورد تغییر این همه بحث در مورد چگونه آنها در مورد مراقبت از بازماندگان کامل است تلخه” گفت: مردانه که نشان دهنده حدود 180 Nassar بازماندگان.

گفت: Grewal که نشان دهنده بیش از 160 Nassar بازماندگان “من از مشتریان که هنوز اعضای USAG که هنوز هم مربیان شاغل در USAG ورزشگاه و آنها را از دیدن هر گونه تغییر. آن را فقط لب سرویس. شما می دانید که عبارت “عمل بلندتر از کلمات صحبت می کند’? به خوبی دیده ایم هیچ اقدام است.”

سوابق مالی نیز نشان می دهد که ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک و کمیته ملی ژیمناستیک پایه و اساس خود را افزایش حمایت مالی از ایالات متحده, ژیمناستیک, حتی به عنوان USOPC مدیران و وکلای مدافع در کنگره جلسات دادگاه و مصاحبه از تلاش برای فاصله گرفتن سازمان از NGB.

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ منابع اصلی درآمد در طول ورشکستگی شده اند هزینه از اعضای آن و کمک های مالی از USOPC و ملی ژیمناستیک پایه و اساس است.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک بود $1.73 میلیون درآمد در ماه فوریه سال 2020 است. هزینه عضویت برای اختصاص $956,868 فوریه درآمد.

“بدترین قسمت این است USAG است که انجام این کار پرداخت وکلای کردن قلک از نه سال دختران رویای یک روز تبدیل شدن به المپیک” منلی گفت.

USOPC و ملی ژیمناستیک پایه ارائه شده ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, $241,052 در کمک های مالی در ماه فوریه است. ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دریافت $2.25 میلیون دلار کمک مالی از این دو سازمان بین ماه های ژانویه 2019 و این گذشته فوریه. سوابق نه تفکیک دقیق مقدار از کمک های مالی برای هر یک از این دو سازمان است.

“این (USOPC) است propping آنها را” مردانه گفت با اشاره به ایالات متحده آمریکا و ژیمناستیک.

این USOPC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ملی ژیمناستیک بنیاد غیر انتفاعی معاف از مالیات سازمان با $14.27 میلیون دلار دارایی.

این سازمان گفت: آن بیانیه ماموریت “است که به ارائه برای پایداری و توسعه این ورزش و حمایت مداوم آموزش و پرورش و توسعه تلاش های ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, از طریق حفظ و رشد دارایی های خود را.”

جیم موریس رئیس جمهور پیشین هاي ورزشي و Entertaintment پدر و مادر از NBA ایندیانا پیسرز است NGF رئیس. موریس نیز به عنوان USOPC را خزانه دار و رئیس USOPC حسابرسی و سرگرمی کمیته.

قهرمان المپیک Nastia Liukin نیز در NGF هیئت مدیره.

میلیارد و 217 میلیون دلار حل و فصل پیشنهاد مطرح شده در 77 صفحه بیانیه افشا زمینه با ایالات متحده دادگاه ورشکستگی در ماه گذشته خواهد نیاز به 517 Nassar بازماندگان به انتشار USOPC و دیگران از “هر گونه ادعای ناشی از یا مربوط به سوء استفاده از ادعا و یا در آینده ادعا می کند.”

در علاوه بر این به USOPC و پنی حل و فصل پیشنهاد نیز برای بازماندگان به موافقت با آزادی سابق المپیک ایالات متحده مربیان همین پطرس و یوحنا Geddert سابق المپیک ایالات متحده و تیم ملی مدیران مارتا و بلا Karolyi, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, معاون ارشد Rhonda Faehn سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس هیئت مدیره پل Parilla سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس جمهور باب Colarossi سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تیم ملی, مدیر, امی, سفید, سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, پزشکی ورزشی رسمی دبرا ون شاخ و همه المپیا ژیمناستیک مرکز در جنوب کالیفرنیا از آینده ادعا می کند.

“USOPC است که ذینفع از حل و فصل انتخابات را آزاد و احکام” با توجه به تشکیل پرونده.

“تنها راه USOPC به توافق برسند به” حل و فصل “است اگر آن محافظت از انتشار و دستورات توضیح داده شده” در قرارداد.

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دریافت $76,263 در USOPC و NGF کمک های مالی در ماه ژانویه 2019 در اولین ماه پس از این سازمان برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. میزان کمک های مالی نیز با کاهش به $55,738 ماه آینده و به $44,679 آوریل 2019. دو گروه ارائه شده ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, $59,141 در ژوئن 2019 قبل از کمک های مالی افزایش به $221,692 ماه زیر است.

مقدار USOPC و NGF ماهانه کمک های مالی ادامه داد: برای صعود به $254,019 در ماه اوت سال 2019 و $368,322 در ماه نوامبر گذشته.

“این (USOPC) گفتن هر کسی که گوش خواهد داد که آنها کنترل نمی USAG,” منلی گفت. “این درست نیست. آنها در حال دادن به آنها صدها هزار دلار در هر ماه. این USOPC استراتژی برای ماه بوده است ” آه ما نیست آنها را کنترل کند.’ این همه دروغ است. آنها انجام این کنگره را به رسانه ها خود را به عقب و به صبر و تاخیر تا بازماندگان می تواند آن را ندارد و (USAG) می پردازد (بازماندگان) نیکل بر روی دلار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>