Chicago Blackhawks در شهر امشب اما بیایید صادق باشیم — هیچ یک از مراقبت یک ذره در مورد آن است. مهم تر این است که دانیل و هنریک Sedin خواهد بود در ساختمان برای این یکی — و برای همیشه در روح و روان به عنوان تعداد آنها برافراشتند به راجرز آرنا تیر که به آن تعلق دارند.

در خطر از هوکینگ یک loogie در میراث از دیگر افسانه ای Canucks برای دیدن شماره های خود را بازنشسته هیچ دو بچه سزاوار این عنوان بسیار به عنوان هنریک و دانیل Sedin. یکسان برادران دوقلو آیا این همه برای ونکوور بازنشستگی به عنوان حق رای دادن رهبران در تقریبا همه چیز.

روز چهارشنبه Canuck نوابغ خود را ببینید اعداد بازنشسته و باور نکردنی خود را حرفه جشن در مقابل هم تیمی های دوستان و خانواده — همچنین Chicago Blackhawks که کاملا ممنوع از برنده شدن نسبتا بی معنی بازی هاکی برای برنامه ریزی بعد از آن. آنها در اینجا صرفا به قربانی قبل از خدایان ،

دنبال همراه با ما به عنوان ما liveblog چه مطمئن است به یک بازی بسیار سرگرم کننده و احتمالا عاطفی شب. مراسم و زنده ما پوشش هر دو در آغاز شش.

***

6 p. m. — این مراسم آغاز شده است. بازی بازی پسر جان Shorthouse که به خوبی در هر بازی Sedins بازی لگد زدن ما را با تکرار بسیار رایج خودداری مورد Sedins: آنها حتی مردم بهتر کردن یخ.

راستش من آن را خریداری نیست. آنها مردم باور نکردنی و تمام اما پس از دو دهه از pigging در Sedinery من متقاعد شده است که هیچ کس می تواند به عنوان خوب کردن یخ به عنوان آنها بر روی آن.

به هر حال. این است که در حال حاضر سرد است.

6:05 pm — در اینجا آمده Canuck کاپیتان ها و افسانه ها. استن Smyl است که در اینجا. ترور لیندن وارد به ایستاده اند. Markus Naslund است که در اینجا. علامت مسیه است که شکر خدا اینجا نیست اما از شما دعوت به تصویر او زمانی که گری Bettman می آید و اگر این کمک می کند تا شما boo سخت تر است.

Mattias Ohlund است که در اینجا. Jannik هانسن است که در اینجا. محبوب podcasters کوین Bieksa و رایان Kesler اینجا هستید و هر دو شده است استقبال, با, بزرگ, به سلامتی. Kesler به تازگی ابراز اضطراب است که او ممکن است دریافت هو, بنابراین من مطمئن هستم که او را بسیار آسوده.

الکس flippin’ لانه است که در اینجا چون هر جا که Sedins بروید, بنابراین می رود با مته سوراخ کردن. و روبرتو سیدنی است که در اینجا با استقبال کر Looooooos چرا که آنچه که او شناخته شده است برای همیشه از او به حمام رفت و در طول یک سال 2007 بازی حذفی. (این است که چرا ما که ؟ من به یاد داشته باشید.)

6:12 بعد از ظهر — بلوز افسانه جیم Byrnes است که آواز خواندن برای همیشه لطفا برای جوان در طول یک عاطفی مونتاژ. که تنها اتصالات. این Sedins ممکن است متعلق به the Blues در سال 2009 برگشتی اما جیم Byrnes متعلق به بلوز برای چند دهه. نیز وجود دارد ونکوور اتصال.

6:15 بعد از ظهر — OMG آن SEDINS!!!!!1!

6:20 p. m. — Kevin Bieksa دادن به یک سخنرانی و پس از آن کوین Bieksa آن را کباب. “شما می دانید که چگونه شما را به اولین اردوگاه آموزشی در شکل بسیار خوبی? خوب هنک کردم که یادداشت,” او می گوید.

این zingers می آیند سریع و خشمگین. این است که بسیار خوب تبلیغات برای پادکست خود را با Kesler.

6:25 p. m. — هست. کوین Bieksa فقط یک تنگ پنج. آن را قانع کننده است. در اینجا سخنرانی در تمامیت آن.

6:26 p. m. — در حال حاضر Canucks صاحبان دادن Sedins هدیه: سفر به Kentucky Derby.

من اهمیتی نمی دهند در مورد مسابقه اسب و خواهد بود بسیار ناراحت اگر کسی داد که به من. کنتاکی? آره نه ممنون. اگر شما باید به من ارسال به امریکا آن را یک دولت نیست که محصور در خشکی است. اما یک تصور Sedins احساس متفاوت, پس, تبریک به آنها را حدس می زنم.

6:30 p. m. — آرام. این Sedins در حال صحبت کردن است. نشان می دهد برخی از احترام. حتی Brian Burke کراوات گره خورده است.

6:40 p. m. — این Sedins در حال حاضر لیست و ضمن تشکر از همه مربیان خود. فوق العاده آنها حتی ذکر شده آنهایی که هیچ کس دوست داشت. کلاس اعمال این دو.

در حال حاضر آنها در حال ضمن تشکر از هم تیمی های خود را. رایان Kesler می شود اشاره و بزرگ دیگری تشویق اثبات است که به معنای واقعی کلمه التماس ونکوور به اشتباه شما این است که یک استراتژی برنده است. من فقط میخوام که فایل را برای بعد.

این Sedins سوخته بسیاری از defencemen در حرفه خود اما از آنجا که آنها برادران آنها هرگز از دست ندهید یک فرصت برای سوزاندن یک دیگر. به شوخ طبعی:

6:48 p. m. — در حال حاضر Sedins در حال گفتن در خانواده آنها چقدر آنها را دوست دارم. خسته کننده است. را بیشتر بازیکنان سابق.

6:50 بعد از ظهر صبر کنید صبر کنید در حال حاضر آنها در حال تشکر کردن از من! خوب ما. اما که شامل من ،

“بازی در مقابل شما واقعا یک افتخار و چیزی که ما تا کنون گرفته شده برای اعطا” گفت: دانیل. من واقعا لمس کرد.

6:51 p. m. — و در حال حاضر لحظه ای ما تمام شده است در انتظار. وجود دارد که آنها بروید.

که در نتیجه نزدیک به زمین کامل pregame مراسم است. تنها چیزی که آن را از دست رفته بود در نظر من بود زنده اجرا یا نمایش مجدد از دانیل و هنریک افسانه ای سوئدی دوقلوها تجاری.

من تنها دیگر شکایت, واقعا, است که Sedins نیست هنوز بازی هاکی. در اینجا به یک باور نکردنی حرفه ای پر از لحظات ونکوور طرفداران هاکی را هرگز فراموش نکنید که در شب که دانیل و هنریک به ما داد یکی بیشتر.

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im