واقعی کشمیر اسکریپت باریک پیروزی بر هند فلش به ماندن در بالای نیم

Players in action during a match between Real Kashmir and Indian Arrows in Srinagar on Monday. -Excelsior/Shakeel
بازیکنان در عمل در طول یک مسابقه بین کشمیر و هند فلش در سرینگر در روز دوشنبه. -اکسلسیور/شکیل

Excelsior خبرنگار ورزشی
سرینگر Feb 24: تندرست از دو شکست متوالی واقعی کشمیر امروز با شکست هند فلش توسط انفرادی هدف باقی می ماند در نیمه بالای من-لیگ امتیاز, جدول, امروز در اینجا.
هافبک ساحل عاج Bazie آرماند به ثمر رساند همه مهم هدف در 70 دقیقه به تجلیل از بیش از 10 ، 000 خانه تیم حامیان در منظره TRC زمین در اینجا.
واقعی کشمیر که از دست رفته به پنجاب FC و چرچیل برادران-هر دو دور بازی در دو بازی قبلی در حال حاضر 18 امتیاز از 12 بازی به اشغال پنجم نقطه در 11-تیم جدول لیگ.
هند فلش رشدی طرف همه هند فدراسیون فوتبال باقی مانده در پایین شمع با هشت امتیاز از 13 بازی.
واقعی کشمیر را دیوید رابرتسون ساخته شده به عنوان بسیاری به عنوان سه تغییرات در آوردن Ritwik Kumar Das Kallum Higginbotham و نوین Gurung در محل Dalraj برایان Mascarenhas و کرون فاروق.
فلش سر مربی Venkatesh Shanmugham بازی Harmanpreet در صف مقابل و ریکی Shabong در هافبک.
زامبیا هارون Katebe ایجاد اولین فرصت از این بازی به صورت واقعی کشمیر به عنوان او پیچ خورده و تبدیل به گذشته یک زن و شوهر از مدافعان اما او راست پا پا بهم زدن بود برخورد با توسط فلش نگهبان Jongte.
سپس رابین سینگ به حال یک زن و شوهر از شانس. ماسون رابرتسون نشان داد که چشم انداز بزرگ به او را از طریق یک مناسبت و سپس Higginbotham یافت او را با یک علامت تجاری شناور اما خیلی نمی آمد از این فرصت ها.
بهترین فرصت این نیمه هر چند رفت و به فلش. آن را دوست داشتنی تیم تلاش آغاز شده توسط Hendry Antonay از سمت چپ پهلو. او با بازی در ریکی Shabong که قرار دادن یک دوست از طریق توپ بر روی Harmanpreet که تا به حال ساخته شده را اجرا کنید و به سمت چپ خود را. هارمن شد به زودی یک در یک با دروازه بان حریف از یک زاویه تنگ اما از دست رفته به هدف.
Katebe در بر داشت دوم فرصت خوب برای نمره این زمان در مراحل اولیه نیمه دوم. از یک Higginbotham گوشه توپ کاهش یافته است invitingly برای او را به عنوان او با عجله آمدند اما در زامبیا موفق به اتصال.
در “برف پلنگ’ در نهایت شکست بن بست در 70 دقیقه است. ماسون رابرتسون پرتاب بالا و پرتاب از سمت راست پهلو. آن را منعکس فقط در خارج از شش حیاط جعبه و لوپ بالا دوباره رفتن در سراسر هدف است. Bazie آرماند یافت می شود این فرصت را به استفاده از ارتفاع و قدرت به افزایش بالاتر از دروازه بان و مدافعان به سر در.
Bazie از آمدن به سرینگر ساخته شده است آن را کاملا یک عادت مهم به ثمر رساند و مسابقه برنده اهداف بیش از دو فصل گذشته و شنبه شد و هیچ تفاوتی ندارد.
مربی رابرتسون جایگزین رابین سینگ با کرون فاروق با بیش از 10 دقیقه به رفتن. اما این پسر میسون که رفت لذت بخش اجرا برش باز کردن فلش دفاع به از بند باز کردن یک ترد راست-بالا و پایین صفحه بر روی هدف فقط برای دروازه بان Jongte خوب را نجات دهد.
که آخرین فرصت خوبی از این بازی به عنوان فلش نگهداری مبارزه اما نمی تواند پیدا کردن دستیابی به موفقیت.
واقعی کشمیر در حال حاضر شش خانه بازی را به بازی.

مقاله قبلیاجتناب negativism, don”t تشویق خشونت: Naidu

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>