خوانندگان یاد خاطرات ‘آفت در خانه,’ قرنطینه در اوایل 1900s

نلسون گفت: اخیر هرالد مقاله در مورد شهر بازداشت در بیمارستان به ارمغان آورد خاطرات از ساختمان است که شناخته شده به عنوان “قرنطینه خانه” و یا بیشتر معمولا “آفت خانه.”

ساخته شده در سال 1905 تسهیلات منزوی بیماران مبتلا به بیماری های مسری مانند حصبه و تب و آبله دیفتری و به احتمال زیاد آنفلوآنزای اسپانیایی در 1917-18. آن واقع شده است در نزدیکی گوشه شمال شرقی تقاطع DeMers خیابان و خیابان واشنگتن در گرند فرک.

نلسون دایی المر تامپسون بود که یک بیمار وجود دارد زمانی که او در سال 1918 او گفت:. Elmer بود و یک برادر به پدر اسکار تامپسون. خانواده زندگی می کردند در یک مزرعه در شمال شرق چنگال گفت: نلسون 87.

مادر بزرگ او یوهانا تامپسون بود مجاز به مشاهده المر در فرد است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“مادر بزرگ می شوی در خارج وجود دارد و موج به او — درست مثل آنها در حال انجام در حال حاضر” در منطقه پرستاری صفحه اصلی امکانات که در آن اعضای خانواده و دیگر بازدید کنندگان ممنوع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:. “من فکر می کنم که جالب است.”

Elmer تامپسون 21 بود هنگامی که او درگذشت و گفت: نلسون دیرین مقیم و بازنشسته اقتصاد خانه معلم در روسو.

“او باید شده اند (در آفات خانه) برای حداقل یک سال” او گفت:. “او مدت زمان طولانی وجود دارد.”

بیماری او تشخیص داده شد به عنوان یک بیماری مسری, Nelson گفت. “او از ذات الریه-که تشخیص داده شد و پس از مرگ او.”

در حال حاضر به عنوان یکی از تسهیلات زندگی کمک در روسو, Nelson گفت که او و دیگر ساکنان چیزی مشترک با قرنطینه بیماران از گذشته های دور است. آنها محدود است و نمی تواند به بازدید کنندگان است.

“اگر ما را ترک آپارتمان ما باید برای قرار دادن بر روی صورت ماسک فقط به راه رفتن در سالن,” او گفت:. “آنها در حال داد و بیداد کن در مورد آن در اینجا که خوب است.”

ساکنان نه ناهار خوردن با هم; وعده های غذایی خود را به ارمغان آورد به هر آپارتمان به عنوان “بعد از ظهر قهوه,” او گفت:.

اما خوشبختانه همه خوب انجام شده است “که اصلی ترین چیزی که” او گفت:. “ما از طریق این بیش از حد.”

یکی دیگر از خواننده بنیتا Shambaugh, 80, Grand Forks, به یاد می آورد خود را با قلم مو با آفات خانه پس از عقد قرارداد یک مورد از تب مخملک در سن 6 در سال 1945.

Shambaugh که در یک مزرعه بزرگ شد غرب فارگو گفت: “نبود یک مورد از تب مخملک در 50 مایلی از مزرعه. پدر و مادر من تا به حال هیچ ایده چگونه من آن را کردم.”

“من فقط به یاد داشته باشید من تا به حال بسیار تب بالا و من نمی دانم که کسی در حالی که برای” او گفت:.

“دکتر گفت:” اگر شما اجازه ندهید که هر کسی در (خانه) او می تواند در اینجا بماند.’ او فکر مراقبت در خانه بهتر خواهد بود از آفت خانه.”

آفت خانه در فارگو شبیه در طراحی و طرح طبقه Grand Forks تسهیلات گفت: سوزان Caraher هماهنگ کننده چنگال بزرگ تاریخی حفاظت کمیسیون. او و دیگر مورخان محلی در حال تحقیق Grand Forks تسهیلات برای آماده سازی یک نامزدی برای مثال آن را در ثبت ملی اماکن تاریخی.

Shambaugh همچنین اشاره کرد که او خوانده پدر مادر جان از آنفلوآنزای اسپانیایی, احتمالا در سال 1918 اما اطلاعات “نوع اندک,” او گفت:. “او تنها 7 زمانی که مادرش فوت کرد.”

کشنده آنفلوانزای همه گیر برآورد شده است به دست گرفته اند و 50 میلیون زندگی می کند از سال 1918 تا 1920 و آلوده حدود 500 میلیون نفر حدود یک چهارم جمعیت جهان در آن زمان بود.

Shambaugh گفت: تجربه شخصی او با چندین بیماری های دوران کودکی القا او اهمیت واکسیناسیون.

“با دختر من, من مطمئن هستم که او تا به حال هر واکسن در دسترس است,” او گفت:. “تنها چیزی که در دسترس نیست, بود, آبله مرغان در زمان.”

دختر او هم قرارداد آبله مرغان, بعد, به عنوان یک دانش آموز کالج به عنوان چند تا از همکلاسی های او, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>