رسیدن به تمرکز بر بهبود سلامت در اینلند امپایر

رسیدن می خواهد به افزایش تعداد متخصصان مراقبت های بهداشتی در منطقه ما و بهبود سلامت جامعه ما است.

انتاریو شهرداری قاضی ریچارد جلب تاسیس غیر انتفاعی رسیدن وست تگزاس-سبک خانه در حومه انتاریو به ارائه یک محل که در آن مشروط و دادگاه ارجاع می تواند رها کردن در به دریافت حمایت و جمع آوری برای گروه رپ جلسات. در طول 50 سال گذشته این سازمان در حال حاضر شناخته شده به عنوان رسیدن به رشد کرده به یک چند وجهی غیر انتفاعی در خدمت ریورساید و سان برناردینو شهرستان است و با تمرکز بر مسائل مربوط به رفاه آموزشی موفقیت و امن و سالم جوامع است.

“رسیدن به خود اختصاص داده است استقبال جوامع و تقویت اوراق قرضه انسان را قادر می سازد که تمام اعضای جامعه به رشد, رشد و سرب” دیانا Fox, سازمان, مدیر اجرایی, گفت:. “از سال 1969 ما ارائه دسترسی برابر به شبکه پشتیبانی و کیفیت و آموزش و پرورش, گزینه های شغلی و فرصت برای توسعه مهارت های لازم برای موفقیت است.”

رسیدن هنوز هم پایبند به ماموریت اصلی خود از پرداختن به جامعه سوء مصرف مواد و گسترش برنامه نویسی به آدرس بسیاری از عناصر از سلامت جامعه است. یکی از این سازمان طرح های سلامت نیروی کار است. در هسته این کار داخلی بهداشت حرفه ائتلاف که برگزار کارفرمایان و متخصصان مراقبت های بهداشتی جامعه ذینفعان و مربیان به منظور تسهیل آموزشی مسیر از مدرسه به حرفه ای.

“ما کار را به مردم را هم به آدرس ما سخت ترین مسائل” روباه گفت. “ما می دانیم که ما لازم نیست که توانایی حل همه مسائل در خود ما و اجرای چندین موفق collaboratives برای دریافت کار انجام می شود.”

رسیدن کارکنان در پایان سال 2019 ملی نوآورانه جوامع کنفرانس. (حسن نیت ارائه میدهد از رسیدن)

این ائتلاف در حال کار به آدرس منطقه ای کمبود کارکنان بهداشتی درمانی از جمله پزشکان و پرستاران و متخصصان سلامت روانی.

رسیدن را فراهم می کند مراقبت های بهداشتی مبتنی بر کار و فرصت های یادگیری به مدارس و مناطق آموزش و پرورش. آن را نیز پیاده سازی سال برنامه با هدف افزایش علاقه در سلامت جسمی و روانی & رفتاری و سلامت و بهداشت عمومی-مرتبط با حرفه.

اویتا Rocha رشد در سن برناردینو و کارشناسی در دانشگاه ریورساید در سال 2010 زمانی که او تبدیل به یک کارآموز در رسیدن. رچا رفت و به او M. D. و برای تکمیل روانپزشکی کودک و نوجوان اقامت در UT سلامت سن آنتونیو. امروز او در حال تمرین در Kaiser Permanente ریورساید.

“ما بخشی از پیام به جوانان ما است که به برنامه ریزی در حال حاضر زندگی می کنند و در اینجا خدمت می کنند,” روباه گفت. “ما به تازگی از او خواست به ما هیئت مدیره و در حال حاضر او ما جدیدترین عضو هیئت مدیره.”

در علاوه بر این به کار برای از بین بردن کمبود متخصصان مراقبت های بهداشتی در منطقه برسد همچنین با این نسخهها کار برای اطمینان از وجود دارد دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی و درمانی. سازمان لاتین بهداشتی مشارکتی بر این دسترسی ها و همچنین ایجاد یک درک فرهنگی و ارتباط قوی تر بین متخصصان مراقبت های بهداشتی و Latinos.

“تحقیقات بسیار روشن است که اگر شما احساس می کنید ارتباط خود را با پزشک و یا دندانپزشک و احساس آنها را درک, شما بیشتر احتمال دارد به دنبال درمان خود رژیم” روباه گفت.

رسیدن به تازگی Listos کمک مالی از طریق Inland Empire جامعه پایه و اساس است. این Listos کمپین یک تلاش جدید برای افزایش آمادگی با درگیر شدن بیش از یک میلیون نفر از آسیب پذیر ترین کالیفرنیا و اتصال آنها را با پشتیبانی از. رسیدن خواهد شد درگیر شدن با رودخانه ساکنان منطقه زندگی زیر خط فقر و با محدود زبان انگلیسی, لاتین جمعیت و کسانی که 65 ساله و مسن تر خواهد شد و آنها را آموزش چگونه به هشدار به قریب الوقوع بلایای طبیعی و نحوه پاسخ به آنها را.

“تعهد ما این است که در اینجا به داخلی جنوب کالیفرنیا است که رفتن به تغییر” روباه گفت. “بزرگترین سرخوردگی است که من فقط می خواهم به انجام بیشتر.”

اطلاعات: https://we-reachout.org/ و 909-982-8641

Inland Empire جامعه پایه و اساس کار برای تقویت داخلی جنوب کالیفرنیا از طریق انسان دوستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>