RCC مدیر ورزشی جیم Wooldridge بازنشسته

رودخانه — رودخانه شهر کالج مدیر ورزشی جیم Wooldridge به طور رسمی اعلام بازنشستگی خود را در دوشنبه شب از طریق زیر در نامه ای به او فرستاده شده به RCC جمهور گرگ اندرسون در ماه فوریه است.

Wooldridge بازنشستگی موثر می شود در ماه جولای. آن را می بندد کتاب نسبتا کوتاه تصدی مشخص قابل توجهی موفقیت خود را در زیر تماشا کنید. تحت Wooldridge, RCC برنامه های برنده چهار دولت عناوین آخرین آمدن پاییز گذشته زمانی که تیم ملی فوتبال رفت شکست نخورده و موفق به کسب اولین عنوان در 30 سال.

“این یک افتخار بزرگ به کار کرده اند با یک مدیر ورزشی است که به درک ارزش های اصلی بودن یک دانش آموز-ورزشکار” اندرسون در بیانیه ای گفت. “شگفت انگیز اجراهای ما تیم های ورزشی فراتر از مقایسه اما این باید همراه با موفقیت در کلاس درس. A. M. Wooldridge مظهر این ارزشها.”

Wooldridge آمد به RCC در سال 2015 پس از گذراندن شش سال به عنوان مربی بسکتبال در UC ریورساید و دو عنوان UCR را مدیر ورزشی. او شش ماه را صرف به عنوان موقت A. D. در RCC قبل از موقت تگ برداشته شد و بعدها در سال 2015.

قبل از ورود در UCR در سال 2007 که در آن او 70-112 در شش فصل Wooldridge مربی بسکتبال برای 35 سال با سر مربیگری توقف در مرکزی میسوری ایالت تگزاس ایالت لوئیزیانا فناوری و ایالتی کانزاس. با مخلوط که شد دو سال به عنوان دستیار به دوست دیرین تیم فلوید با شیکاگو بولز که در آن او مربی دوست دارد از Ron Artest و التون برند.

زمانی که او وارد RCC, Wooldridge ایجاد شده و کارکنان ورزشی مرکز آموزش مجازی با هدف تقویت علمی پیشرفت است. برنامه افزایش تجمعی ورزشی معدل از 2.73 به 2.93. تحت Wooldridge, 471 RCC ورزشکاران به دست آورده درجه و 310 انتقال به چهار سال دانشگاه.

“برنده شدن در مسابقات سرگرم کننده است اما واقعیت این است که ما ساخته شده است یک برنامه ای است که برای همیشه خواهد شد برای کمک به هزاران نفر از کودکان و نوجوانان پایین خط مهم ترین چیزی که من انجام داده اند در RCC,” Wooldridge در بیانیه ای گفت.

در طول راه RCC برداشت تا سال 2017 T. Mark Johnson برتری جایزه که به بهترین ورزشی بخش در نارنجی امپراتوری کنفرانس. جانسون پس از آنها این جایزه را به نام شد RCC را مدیر ورزشی در 1970s.

“من پنج سال به عنوان مدیر ورزشی در RCC به معنای بیشتر به من شخصا از هر چیزی قبل از” Wooldridge گفت. “برای دیدن ما دانشجو-ورزشکاران در خط مقدم تحقق ورزشی و موفقیت تحصیلی به معنای جهان به من.

“… با حمایت از دانشگاه و جامعه ما قادر به رسیدن به عظمت و سطح بازی. من همیشه یک ببر و آن را یک راه مناسب برای کلاه حرفه ای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>