RBL بانک می گوید که از نظر مالی قوی به خوبی با حروف بزرگ

دهلی نو Mar 11: پس از بله, بانک, بحران, بخش خصوصی وام دهنده RBL بانک در روز چهارشنبه گفته است که “به خوبی حروف” است و هیچ عوارض جانبی تغییر در کیفیت دارایی.
این بیانیه می آید در پی Yes بانک بحران زیر که قیمت سهام از بانک های مختلف رفت و به شدت پایین است.
“مدیریت RBL بانک آرزوهای خود را به آدرس غالب نگرانی در اطراف بانک است که بر اساس اطلاعات غلط و حکم روشن” این در بیانیه ای گفت.
قرض دهنده در ادامه گفت که: “ما مایل به دوباره تاکید می کند که RBL بانک است و اساسا قوی نهاد. شایعات در اطراف سلامت مالی و ثبات این نهاد به ویژه در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد نابجا انگیزه و نه بر اساس حقایق”.
بانک گفت: آن را به خوبی سرمایه گذاری شده است سالم نقدینگی و رشد است در پیگیری و مدیریت باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم متعهد است.
“شده است وجود دارد هیچ مواد نامطلوب تغییر در کیفیت دارایی پس ما اعلام کردیم که Q3 نتایج مالی در 22 ژانویه سال 2020 و راهنمایی ما باقی می ماند سازگار” بانک گفت.
این بانک در ادامه گفت که آن را به یک نسبت کفایت سرمایه از 16.08 درصد با Tier-1 در 15.02 درصد (به طور قابل توجهی بالاتر از تجویز قانونی مورد نیاز در 11.5 درصد و 9.5 درصد بود).
“همه ما در بخش کسب و کار انجام می دهند خوب ما همچنان به گسترش حضور سراسر جدیدتر جغرافیای با اضافه کردن شاخه ها و نیز استخدام افراد بیشتری همانطور که قبلا برنامه ریزی شده” در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این بانک همچنان به جذب بیشتر سپرده از خرده فروشی شرکت ها و نهادی بخش.
سهام RBL بانک تجارت بود که در Rs 230.25 بالاتر توسط 10.80 درصد بیش قبلی خود در اوایل تجارت در BSE.
سهام تا به حال شاهد روند نزولی قابل توجهی بود و سقوط بیش از 30 درصد در دو مورد قبلی جلسات تجاری. (PTI)

قبلی مقالهترجمه شده از هند کیسه سفارشات تومان ارزش 129 cr در بهمن

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>