RBI اقدامات کمک خواهد کرد که حفاظت از معیشت مردم: Nadda

دهلی نو: BJP جمهور J P Nadda گفت: اقدامات انجام شده توسط RBI برای مقابله با بحران ناشی از کوروناویروس کمک خواهد کرد که حفاظت از معیشت مردم از طریق تزریق نقدینگی و بهبود اعتبار در جریان است.
تحت رهبری نارندرا نخست وزیر دولت است در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم را برای کمک به اقتصاد مقابله با این بحران ناشی از COVID-19, Nadda گفت.
“اولیه ? 50,000 Cr برای حمایت از کوچک و اواسط NBFCs تشکیلات جدید بکار تجاری امکانات ، 25,000 Cr به NABARD برای کمک به کشاورزان ?15,000 Cr به SIDBI برای افزایش وام برای شروع یو پی اس & بنگاههای کوچک و متوسط ?10,000 Cr به NAH برای حمایت از مسکن برای همه ثابت خواهد کرد که به طور قابل توجهی مراحل” بی جی پی رئیس جمهور توییتی با استناد به اقدامات مختلف اعلام شده توسط RBI فرماندار Shaktikanta دس.
بانک مرکزی هند روز جمعه قطع معکوس مخزن رای و اعلام کرد کشت از اقدامات از جمله سرمایه گذاری مجدد پنجره تومان 50,000 کرور و هدف بلند مدت مخزن حراج از مقدار مشابه برای مقابله با تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.
Das مطمئن باشید که RBI را با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود برای مقابله با چالش های ناشی از شیوع رمان coronavirus بسته به وضعیت در حال تحول. (سازمان)

قبلی مقالهجنگ تفنگ باعث از بین SFs و شبه نظامیان در Kishtwar
مقاله بعدیدولت آسانسور محدودیت در صادرات داروهای ساخته شده از پاراستامول

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>