‘سیاسی مداخله منجر به بیش از حد جاده کار می کند’

Gopal Sharma

جامو Feb 14: جاده ها و ساختمان وزارت J&K شکست خورده است و برای روشن شدن این مسئولیت به ارزش بیش از 500 تومان کرور از پیمانکاران مختلف انجام شده که کار جاده در کشمیر و جامو مناطق در طول چهار سال گذشته است.
منابع رسمی گفت: Excelsior که این بدهی انباشته شده در طول 2015-16, 2016-17, 2017-18 و 2018-19 به عنوان بیش از حد کار جاده انجام شد مختلف اجرایی مهندسین و SEs در دستورالعمل های کلامی از وزرای سابق و قانونگذاران در طول PDP-BJP رژیم در جامو و کشمیر. اکثر این آثار مربوط به macadamization (با شکوه) از جاده ها در جامو شهر سرینگر پایتخت تابستانی علاوه بر مناطق دیگر و زیر بخش در سراسر J&K.
منابع بیشتر نشان داد که مسئولیت به ارزش بیش از 100 تومان کرور macamadization با این نسخهها کار فقط در منطقه جامو و بیش از 400 تومان کرور در کشمیر منطقه در حال بررسی است و پس از 2015. پیمانکاران و حتی صحنه dharnas برگزار شد و تظاهرات اعتراضی در Nirman بهون راه آهن سر پیچیده جامو چندین بار علاوه بر سرینگر از مهندس اما صرف اطمینان از افسران ارشد.
به مقامات بالاتر در R&B موفق به حذف حق خود. برخی از پیمانکاران که پیش بینی صورتحساب خود را اعم از Rs 50 lakhs به تومان 3 کرور ادعا کرد که آنها در حال حرکت بوده است از ستون برای پست اما هیچ بدن به آنها گوش. حتی رهبران سیاسی که در قدرت نیست در حال حاضر احساس درماندگی به حمایت از آنها.
برخی از اعضای جامو انجمن پیمانکاران که بازدید Excelsior دفتر روز دیگر نشان داد که آنها ملاقات نگران اجرایی مهندسین Superintending مهندسین و حتی مهندس ارشد R&B, Jammu چندین بار اما آنها ادعا کرد که آنها را به انتشار پول زمانی که دولت بودجه آزاد. در حال حاضر برخی از آنها (Xens) باید پیش بینی شده است که یک مقام اداری در جلسه اخیر هشدار داده R&B مهندسین به ثبت نام دپو با ضد فساد اداره در برابر آنها برای بدهی های تولید شده در طول سال های گذشته در هر یک R&B تقسیم و کاهش یافته است به انتشار بودجه.
Vinod Kohli, دبیر کل جامو انجمن پیمانکاران گفت که آنها را اعدام کرده اند با این نسخهها کار در این جهت نگران اجرایی مهندسین/ AEEs و استفاده کرده اند پول خود را برای همان. آنها سیاه و سفید در صدر بسیاری از جاده ها در گذشته 3-4 سال. آنها حتی گفت: در طول این نسخهها کار توسط چند افسر که در دستورالعمل BJP-PDP MLAs/ وزرای آنها اجرای کار می کند.
آنها به انجام کار در ایمان خوب به عنوان آنها انجام می دهند قبل از آن نیز در طول رژیم از NC و یا کنگره است. آنها در زمین و نه تنها بر روی کاغذ. هیچ بودجه ای خارج شده است تا تاریخ با هر DDOs یا پیمانکاران. “اجازه دهید هر سازمان و نگه تحقیق / فیزیکی تایید قبل از پاک کردن صورتحساب خود را” Kohli, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از پیمانکاران گرفته اند وام از بانک ها و آنها در حال ساخته شده به پرداخت بهره وام گرفته شده است. آن است که بیشتر ناعادلانه و قبر بی عدالتی در بخشی از دولت به رد آنها پرداخت او اضافه شده است.
سابق Dy وزیر و مقامات ارشد بی جی پی رهبر Kavinder گوپتا گفت که در چند سال گذشته بسیاری از آثار انجام شد و پس از صدور مناسب مناقصات. هیچ کس با این نسخهها کار در حال حاضر در کلامی جهت هر یک. اما او اعتراف کرد که در طول محبوب (BJP-PDP) دولت برخی از اضافی جاده macadamization کار شد و پیش بینی شده با مهندس ارشد/ اجرایی مهندسین عمومی خواسته است. بنابراین این باید مسئولیت انباشت اشیاء بدست آمده در حال حاضر. دولت باید از همان پیمانکاران بودند در گسل نیست و هر جایی که.
وزیر سابق و ارشد بی جی پی رهبر Sukhnandan Choudhary زمانی که تماس گرفت گفت آن است که جدید نیست چیزی که آنها انجام داده اند. حتی در طول قبلی NC, کنگره, رژیم نیز سیاسی مردم (وزرا / MLAs) در عمومی قوی نیازمند استفاده می شود به موضوع جهت نگران Xens/ صوتی و یا حتی رئیس مهندسین برای اجرای اضافی جاده کار می کند. او گفت: حتی در خود Marh حوزه او چندین جاده, سیاه, شکوه آثار اجرا شده است.
“مردم برخی اوقات بلوک جاده ها و برگزاری تظاهرات. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ یک نماینده برای عمل پس از چنین خواسته های پیش بینی شده توسط مردم است. بنابراین کارمندان دولت/ مهندسین باید به دنبال دستورالعمل. اگر آنها را اعدام کرده اند کار می کند. آنها بر روی زمین و در هوا. اجازه فیزیکی تأیید برگزار می شود اگر برخی از بوروکرات یا آژانس می خواهد. شما نمی توانید انکار پرداخت به پیمانکاران و یا قربانی به کارمندان دولت/ مهندسین” سابق BJP MLA گفت: در حالی که در پاسخ به یکی دیگر از سوال است.
وقتی پرسیده شد که Lt فرماندار دولت هشدار داد, ثبت نام شاه در برابر مهندسین برای بالا بردن بدهی و در حالت انکار از پیمانکاران پرداخت ex-MLA گفت: زمانی که دولت تبدیل شد به دانشگاه تهران و جدید, ‘راه اندازی’ در زمان بیش از همه دارایی های خود را, پس چرا آن آماده است و نه به خود بدهی خود را به عنوان به خوبی. آن است که نوزاد خود را در حال حاضر و آنها باید این مسئولیت شانه و همچنین” سابق MLA نگهداری می شود.
مهندس ارشد R&B, Jammu Des راج Bhagat زمانی که تماس گرفت گفت که وجود خواهد داشت در حدود 90 تومان کرور روپیه مسئولیت پیمانکاران در منطقه جامو انباشت اشیاء بدست آمده در طول حدود 4 سال برای macamadization فقط کار می کند. حدود 65 تومان کرور روپیه مقدار خواهد بود که مسئولیت جامو و Samba مناطق به تنهایی. او ادعا کرد که دفتر خود را به پیش بینی این مسئله قبل از اداری و آنها را بیشتر گرفته شده تا این موضوع با بخش امور مالی. زمانی که پرداخت شده و آنها را روشن پیر مسئولیت او اضافه شده است.
وقتی پرسید که چگونه این بدهی انباشته شده بودند تا رئیس مهندس گفت: بسیاری از آثار انجام شد در این دستورالعمل از سیاستمداران (وزرای سابق/قانون گذاران). مهندسین انجام داده اند و آثار خود را. در طول محبوب دولت این چیزها اتفاق می افتد و افسران باید فقط اطاعت دیکته از بالا.
رئیس مهندس PW(R&B) Deptt کشمیر, Sammi, عارف وقتی که تماس گرفت گفت: وجود خواهد داشت در حدود 400 تومان کرور روپیه یا کمی کمتر (مثلا در حدود 380 تومان cr) مسئولیت پیمانکاران در کشمیر. او گفت: در کشمیر سیل در سال 2014 بسیاری از جاده ها رو گسترده آسیب دیده است. آثار آغاز شد در 2015 به بعد. مسئولیت بزرگ رفت تا ستون و پاک نیست تا تاریخ. پیمانکاران مصرف شد دور از دفتر خود را چند بار. ما coveyed آنها که تقاضا شده است و پیش بینی شده با کمیساریای/ منشی و او را گرفته است تا این موضوع را با دولت”, او گفت:, و اضافه کردن برخی از پرسشهای مطرح شد توسط بخش امور مالی و آنها باید پاسخ همان است. پرداخت خواهد شد و پس از وجوه دریافت شده از دولت است. او گفت: مهندسین نمی تواند cowed را به عنوان آنها انجام داده اند بیش از حد کار می کند تنها در جهت از نمایندگان.
کمیسر / وزیر PW(R&B), Khurshid Ahmed Shah وقتی پرسیده شد که در مورد دلیل تاخیر در پرداخت از پیمانکاران به ارزش بیش از 500 تومان کرور گفت: این موضوع است. او گفت: در طول سال 2014 سیل زیرساخت های جاده دچار آسیب شدید در J&K. این پرداخت ها در انتظار پس 2015, 16, 17, و حتی 18. او گفت: دولت ضبط از ماده است. این مسئولیت پیش بینی شده است در سطح بالاتر است. “این روند آغاز شده است. ما در حال انجام آن را در مدت کوتاهی. بدهی پاک خواهد شد در دریافت وجوه” شاه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im