Rasool را درخشندگی Khajuria را صبر صمد ظرافت J&K برای درخشندگی

J&K Ranji Trophy team posing along with supporting staff at Agartala on Thursday.
J&K Ranji جایزه تیم نما همراه با حمایت از کارکنان در اگرتلا در روز پنج شنبه.

J&K همه را به واجد شرایط برای QFs در معتبر Ranji جایزه

Excelsior خبرنگار ورزشی
جامو Feb 6: درخشان پرویز Rasool, ریگ دار و شجاع Shubham Khajuria ظریف, Abdul Samad و تابشی همه جانبه دو عابد مشتاق و Auqib نبی در زمان جامو و کشمیر به درخشندگی به عنوان آن است که همه آن را به یک چهارم نهایی در معتبر Ranji جام, شکست تریپورا توسط یک حاشیه بزرگ 329 اجرا می شود در Ranji جایزه نخبگان گروه C مسابقه در MBB ورزشگاه اگرتلا در تریپورا امروز.
اکنون پس از هشت گردش با تنها یک بازی باقی مانده در لیگ فاز جامو و کشمیر است toping جدول با 39 امتیاز در حالی که Odisha بودند که در 35 امتیاز پس از 7 گردش خواهد شد یا باقی می ماند در 35 یا در اکثر امن خواهد شد یک نقطه برای رفتن به 36 آنها به عنوان یک وظیفه دلهره آور رو از صرفه جویی در این مسابقه پس از اذعان 1st نوبت منجر به ماهاراشترا. خدمات است که در شماره 3 نقطه با 33 امتیاز از 8 بازی. همانطور که در وضعیت J&K است که تمام مجموعه به آن را به هشت مرحله است.
زودتر از سرگیری یک شبه نمره 49/1, J&K سوار در پنبه حلاجی شده تلاش Shubham Khajuria, کاپیتان پرویز Rasool و جوانی Abdul Samad که همه را به ثمر رساند با شکوه نیم قرن خود را اعلام نوبت در 306/9 در نتیجه تنظیم یک هدف بزرگ از 448 اجرا می شود برای تریپورا. Shubham Khajuria بالا به ثمر رساند با 76 اجرا می شود 112 توپ با نوک 9 چهار دست و پا و 3 sixes در حالی که پرویز Rasool و عبدالصمد به ثمر رساند 56 اجرا می شود هر یک از 72 و 56 توپ بود. Parvez آمار 8 چهار و شش در کشیدن خود را در حالی که صمد شکست 2 چهار دست و پا و 3 sixes در نوبت. درب بازکن Suryansh Raina, Auqib نبی و عابد مشتاق به ثمر رساند 31, 30 و 29 اجرا می شود به کل بود.
MB Murasingh شد انتخاب کنندگان برای تریپورا که در زمان 6 درها با اذعان 64 اجرا می شود خود را در 15 اور در حالی که رعنا Dutta صعود 2 و Ajoy سرکار ادعا کرد یکی از چوگان.
تعقیب یک هدف 448 اجرا می شود, تریپورا همراه شد و برای محقر 119 اجرا می شود و در نتیجه از دست این بازی توسط 329 اجرا می شود. همه طفیلی Manisankar Murasingh بود بهترین گلزن با 58 اجرا می شود در حالی که Pallab داس Saurav دس و Pratyush سینگ کمک 13 اجرا می شود هر. Parvez Rasool که چرخید وب اطراف تریپورا ضربه به سر 7 ویکت در نوبت اول دوباره غرق ویران مصرف 5 ویکت با اذعان 28 اجرا می شود در 14 اور در حالی که عابد نبی و Auqib مشتاق در زمان 2 درها و عبدالصمد ادعا کرد 1 حلقه.
در جامو و کشمیر تیم است که همراه با Milap Mewada به عنوان مربی جاوید احمد به عنوان دستیار مربی کاشانی به عنوان مدیر بلال به عنوان مشترک مدیر Dr al ard Chilloo به عنوان فیزیوتراپی, Amit Bargotra به عنوان قدرت و تهویه مربی Pritesh Joshi به سمت بازو/پرتاب کردن, متخصص, Sahil Magotra به عنوان تصویری تحلیلگر و سید مجتبی لجستيک به عنوان مدیر.
در همین حال مدیر ارشد اجرایی (CEO) JKCA در پیام تبریک تیم برای این دستاورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>