رعنا کاپور ارسال شده در JC

بمبئی Mar 20: بله بنیانگذار بانک رعنا کاپور, بازداشت, در مورد پول شویی است “به راحتی مستعد ابتلا” به آلوده شدن توسط coronavirus در زندان وکیل او گفت: اینجا دادگاه در روز جمعه.
کاپور, بازداشت اجرای مدیریت (ED) در پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) در اوایل این ماه بود remanded قضایی حضانت تا آوریل 2 به عنوان تحقیقات آژانس را به دنبال خود بیشتر بازداشتگاه.
به عنوان خود را زودتر بازداشتگاه به پایان رسید اد تولید 62 ساله کاپور سابق MD و مدیر عامل شرکت از محاصره بله بانک قبل از دادگاه در اینجا.
زمانی که قاضی از او پرسید آیا تا به حال هر گونه شکایت کاپور گفت او شده است از آسم رنج می برند برای شش-هفت سال به ایمنی پایین و او در حاد افسردگی است.
مدافع عباد پندا وکیل او گفت: یک فرد با ایمنی کم است “به راحتی مستعد ابتلا” به ابتلا به کوروناویروس.
“این ویروس در حال گسترش بسیار سریع….آن است که یک وضعیت مخاطره آمیز. اگر او می رود وجود دارد (به زندان) او ممکن است گرفتن چیزی که بسیار بسیار جدی” وکیل گفت: درخواست کاپور که باید نگه داشته شود در یک بزرگتر همراه است.
دادگاه خواسته مقامات زندان به مراقبت های مناسب و ارائه دارو به عنوان در هر مشاوره پزشکی افسر.
به عنوان ED نمی خواهید خود را بیشتر بازداشت قاضی Parashuram Jadhav ارسال کاپور قضایی حضانت تا 2 آوریل.
با توجه به اد وام از 30000 تومان کرور روپیه داده شد بله زمانی که بانک کاپور بود که در آن راس و از این پیشرفت از 20 ، 000 تومان کرور روپیه شد وام های بد است.
مرکزی کاوشگر آژانس همچنین ادعا کرد که بیش از Rs 202 کرور از وام های داده شده به یک شرکت سرمایه گذاری مشترک از HDIL گروه استفاده شد به بازپرداخت قبلی غرامت از شرکت املاک و مستغلات است که در حال حاضر ورشکسته می شوند.
بانک مرکزی هند در اوایل این ماه قرار داده بانک تحت توقف محدود کردن برداشت ها به تومان 50,000 هر حساب.
اد متهم کرده است که کاپور اعضای خانواده خود و دیگران به مزایای ارزش 4,300 تومان کرور روپیه از طریق شرکت های تحت کنترل خانواده خود را به عنوان رشوه برای اعلام وام های بزرگ.
او نیز متهم به دریافت رشوه برای رفتن آسان وام داده شده به چند شرکت بزرگ گروه که تا به حال تبدیل به دارایی های غیر نمایشی (NPAs).
در ضمن Central Bureau of Investigation, که آن هم انجام شد در برابر کاپور به دست آمده است یک تولید حکم علیه او به تولید و او را قبل از نوبت دادگاه و به دنبال خود بازداشت خود را وکیل گفت. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>