قوچ’ مشغول جمعه در پیش نویس NFL زمین می تواند آنها را یک linebacker

پس از نشستن دور اول پیش نویس NFL بدون ساخت یک تجارت در پنجشنبه قوچ خواهد بود در خط به چهار میدارد در طول حدود سه ساعت طول دو دور برای جمعه برنامه ریزی شده.

این می تواند روز قوچ خود را تقویت linebacker سپاه بود که گود توسط offseason زیان Cory لیتلتون از داخل و دانته فاولر و Clay Matthews از خارج است.

Linebackers باید یکی از در دسترس ترین موقعیت گروه که قوچ پیش نویس در دور دوم با 52 و 57 میدارد و در دور سوم با 84 و 104.

میان داخل linebackers پاتریک ملکه و کنت موری گرفته شد در دور اول و دوم توسط شارژر اما اجرا چوب پنبه ملک هریسون (ایالت اوهایو) و سابق دفاعی به عقب لوگان ویلسون (وایومینگ) در دسترس هستند در دور 2 و 6-پا-4 Troy رنگ (اورگان) باید در صفحه بعد.

حتی بیشتر از لبه rushers — خارج linebackers و دفاعی به پایان می رسد — باید در دسترس باشد. تعقیب جوان اشعیا سیمونز و K’Lavon Chaisson شد پیش نویس پنج شنبه و Yetur ناخالص-Matos, A. J. Epenesa و زاک Baun در حال انتظار نمی رود که در دسترس باشد به قوچ اما این احتمال وجود دارد 6-پا-5 ترل Lewis (آلاباما) وجود دارد خواهد بود و به همین ترتیب با امیدوار کننده جولیان Okwara (Notre Dame) کوچک و سریع جاش Uche (Michigan), ديد کوه, ديد غرب دفاعی بازیکن سال Curtis ویور (Boise State) همه-امریکا Bradlee Anae (یوتا), موبایل دارل تیلور (تنسی) و جامد Jonathan Greenard (فلوریدا).

مدیر کل Les Snead گفت: پنج شنبه شب که هیچ چیز در دور اول تحت تاثیر آنچه قوچ امید به فراموش جمعه و شنبه.

“من فکر نمی کنم هر چیزی اتفاق افتاده امشب که تغییر آن” Snead گفت. “شما را دیدم یک مقدار گسترده ای از گیرنده های تو را دیدم بسیاری از تکل رفتن مثل همیشه شما را دیدم بسیاری از گوشه و کنار بروید.”

شش بازیکن از هر یک از آن موقعیت فراخوانده شد.

در ضمن چند لبه rushers دیده می شود که ممکن است برای اولین بار سرآمد بودند را برداشت ویژه ناخالص-Matos (Penn State), Epenesa (Iowa), Lewis (آلاباما) و Baun (ویسکانسین).

Linebacker و لبه حمله کننده باید در میان قوچ موقعیت و اولویت های خود را برای هفت میدارد بین دور 2 و 7.

لیتلتون بالا-10 در لیگ در تکل دو سال گذشته. باقی مانده در داخل linebackers در فهرست بی تجربه هستند.

فاولر نهم در کیسه با 11.5 در سال 2019 و ماتیوز بود جلوتر که سرعت قبل از او مجروح شد. لئونارد فلوید, لبه حمله کننده به امضا رسید و پس از او قطع شیکاگو خرس های تحت قرارداد تنها برای یک سال است.

“من فکر نمی کنم شما می توانید به اندازه کافی بچه ها که می توانید عجله عابر در دفاع از” قوچ مربی شان McVay گفت: در اوایل این ماه.

قوچ’ نقطه در سفارش شده است یک جای خوب برای پیش نویس linebackers. از 10 بازیکن که پیش نویس با تراکم 50-59 در دهه گذشته و در ادامه به حداقل یک نرم افزار کاسه نیم در حال linebackers: Sean Lee Lavonte دیوید sizemore, جیمی کالینز و Deion جونز.

این یک نقطه آنها زخم در ساخت اولین انتخاب در شماره 52 توسط تجارت دور خود دور اول انتخاب کنید برای چهارمین سال متوالی ارسال آن به Jacksonville Jaguars در معامله برای cornerback Jalen رمزی در ماه اکتبر گذشته.

Snead که اغلب معاملات در طول یک پیش نویس گفت: او می خواهم تجارت تا به دور اول تنها در صورتی او را دیدم یک فرصت برای پیش نویس یک بازیکن او به خصوص می خواست. او نشان داد پنج شنبه شب که دیگر هیچ GMs نزدیک او با جدی تجارت ارائه می دهد هر چند او صدا باز به مبادله قوچ’ ششم و هفتم دور برای یک نقطه بالاتر در دور دوم.

اما با پایان دور 1 همه Snead تا به حال انجام داده بود و بقیه برای مشغول جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>