رم معبد ‘bhoomi pujan’ می تواند انجام شود از طریق لینک ویدئو: Uddhav

بمبئی جولای 26: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت: زمین شکستن مراسم رم معبد ساخت و ساز در ایودیا انجام می شود از طریق ویدئو کنفرانس در پی COVID-19 بیماری همه گیر.
Thackeray که همچنین رئیس جمهور از شیو سنا گفت که او می تواند به ایودیا در اوتار پرادش برای مراسم اما پرسید: اگر lakhs از “رم bhakts” را می توان متوقف و از رفتن وجود دارد.
با توجه به اعضای Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد نارندرا نخست وزیر است به احتمال زیاد به دیدار ایودیا در آگوست 5 برای “bhoomi pujan” مراسم آغاز ساخت و ساز از Ram معبد.
“E-bhoomi pujan انجام می شود. زمین شکستن مراسم برگزار می شود از طریق ویدئو کنفرانس. این یک رویداد شادی و lakhs از مردم خواهد بود علاقه مند به حضور در این مراسم است. ما اجازه می دهد تا گسترش coronavirus?” Thackeray گفت: در مصاحبه منتشر شده در شیو سنا سخنگوی ‘Saamana’ روز یکشنبه. او گفت: Ram معبد موضوع دارای یک پس زمینه از مبارزه است. “این است که عادی معبد. امروز ما در حال مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس مذهبی و اجتماعات ممنوع است. من می توانم به ایودیا برای مراسم, اما آنچه در مورد lakhs رم bhakts. شما آنها را متوقف کند ؟ شما می توانید e-bhoomi pujan از طریق ویدئو کنفرانس” او پیشنهاد شده است.
Thackeray به یاد می آورد که آخرین بار وقتی که او رفته بود به ایودیا او متوقف از انجام ‘aarti’ در Saryu رودخانه وجود دارد از COVID-19 pandemic گسترش آغاز شده بود.
“قبل از آن من تا به حال دیده می شود جمعیت زیادی در رودخانه. رم Mandir یک ماده از ایمان است. چگونه شما می توانید متوقف کردن مردم از رفتن وجود دارد؟” Thackeray بازدید ایودیا در ماه مارس به مناسبت 100 روز در دفتر. (PTI)
او فرض بر این دفتر به عنوان نخست وزیر این Sena – led ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت در تاریخ 28 نوامبر سال گذشته و پس از آن حزب پیوست و دست در دست NCP و کنگره است. (PTI)

مقاله قبلیمبارزه با تعصب در برابر Covid بیماران: Naidu
مقاله بعدیآمیتا باچان در چگونه COVID-19 طول می کشد و عوارض در بیمار سلامت روان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود مقاله رایگان