راجستان فرماندار باید به توصیه رئیس جمهور قانون: Mayawati

لکنو: Bahujan Samaj حزب supremo Mayawati گفت: راجستان فرماندار Kalraj Mishra باید cognisance از بی ثباتی در دولت و توصیه رئیس جمهور به قانون است.

راجستان وزیر Ashok Gehlot او گفت: تا به حال آشکارا نقض ضد ارتداد قانون و فریب خورده BSP برای بار دوم با گرفتن آن MLAs گنجانده شده در این کنگره است.

“و آن نیز آشکار او غیر قانونی و خلاف قانون اساسی چیزی که توسط گوشی ضربه زدن” Mayawati گفت: در یک سری از توییت در هندی.

“فرماندار (راجستان) باید cognisance از این بن بست سیاسی و بی ثباتی حاکم در راجستان و باید توصیه تحمیل رئیس جمهور قانون در دولت به طوری که وضعیت دموکراسی در این دولت بدتر نیست,” او گفت:.

Sachin خلبان و دیگر کنگره مخالفان کردم چهار روز تاخیر از هر گونه اقدام راجستان سخنران در رد صلاحیت اعلامیه خدمت در آنها را به عنوان دادگاه عالی روز جمعه تمدید دادرسی به دادخواست خود را به هفته آینده.

این راجستان دادگاه عالی خواهد شد و این جلسه در ساعت 10 صبح روز دوشنبه و سخنران C P جوشی نمی خواهد هر گونه اقدام در مورد رد صلاحیت اعلامیه تا 5.30 بعد از ظهر روز سه شنبه.

خارج از دادگاه و کنگره و دولت در راجستان عمل دشوار و حتی فرستادن یک تیم پلیس به یک هتل در Gurgaon Manesar که در آن مخالفان قرار دارد پر از سوراخ.

خلبان و 18 دیگر مخالف MLAs در حال به چالش کشیدن کنگره حرکت به رد صلاحیت آنها از طرف دولت و مجلس و در ابتدا خواسته خود را برای ارسال پاسخ توسط 1 بعد از ظهر روز جمعه.

سخنران C P Joshi نوشته بود به دادگاه که او نمی خواهد عمل در اعلامیه تا 5 بعد از ظهر روز جمعه زمانی که دادگاه رسیدگی شد و در اوایل انتظار می رود به بیش از.

وکیل او توافق برای گسترش این استراحت به 5.30 بعد از ظهر روز سه شنبه به عنوان بخش نیمکت از رئیس دادگستری Indrajit Mahanty و عدالت Prakash Gupta تحویل داده نشده است منظور خود را در آن زمان.

مجمع بیانیه ای گفت این بود که متقابلا توافق توسط هر دو طرف.

خلبان اخراج شد به عنوان معاون وزیر و رئیس دولت واحد حزب او پس از شورش بر علیه وزیر Ashok Gehlot.

BJP است تقاضا برای یک نوبت به پروب به نوار صوتی که نشان داد یک توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در راجستان. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>