راجستان بحران: FIRS تسلیم در شکایت از اسب تجاری

جیپور : در راجستان پلیس ثبت نام دو ر در روز جمعه در شکایت ارائه شده توسط اوباما به اتهام توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت از طریق اسب های تجاری از MLAs.
کنگره سخنگوی Randeep Surjewala قبلا در این روز خواستار دستگیری اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Gajendra سینگ Shekhawat و شورشی کنگره MLA Bhanwarlal Sharma پس از دو کلیپ صوتی ظاهر مربوط به اتهام توطئه است.
اگر کنگره رهبر ذکر شده Shekhawat در رسانه ها جلسه هیچ اشاره ای به رهبر نام در شاه تسلیم توسط حزب رئیس شلاق ماهش Joshi. شکایت اشاره “Gajendra سینگ” اما نمی گویند اگر آن را مربوط به اتحادیه وزیر.
اتحادیه وزیر Shekhawat گفت صدای او را در آن ضبط شده است که او آماده بود تا در صورت هر گونه شد.
ADG (ATS و SOG), Ashok Rathore گفت که “دو دپو شده اند ثبت شده تحت قانون مجازات اسلامی بخش 124-یک (فتنه) و 120-B (توطئه) به پروب را به اسب تجاری از MLAs و اتهام های صوتی ضبط شده که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.”
او گفت: Sanjay جین که نام ظاهر در یکی از صداهای ضبط شده بود به نام برای بازجویی در روز پنج شنبه و است که بیشتر مورد سوال است.
صحبت کردن با خبرنگاران Joshi ادعا کرد “ما می توانیم تشخیص صدای Bhanwarlal Sharma. او شنیده است صحبت کردن با سانجی جین و سپس اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat. کسانی که شنیده های صوتی را احساس می کنید که صدای منطبق با Gajendra سینگ Shekhawat”.
“ما ثبت نام شاه و آن را روشن خواهد شد بررسی است. اگر وزیر است که می گوید آن است که صدای خود را پس از آن ما خواهد بود چرا که اگر آن صدای اتحادیه وزیر این بلات در سیاست است. او باید خود را به SOG و باید به صدای نمونه. MLA نیز باید به صدای نمونه,” او گفت:.
جوشی تا به حال در پنج شنبه شب شکایت خواستار شد و ثبت نام از FIR تحت فتنه و علیه سه نفر از جمله شارما Gajendra جین سینگ و پس از کلیپ های صوتی ویروسی رفت.
“من تا به حال شکایت از عملیات ویژه گروه (SOG) پس از ضبط صدا رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی به منظور بررسی این موضوع. شاه ثبت شده است اما من هنوز برای دریافت آن کپی,” او گفت:.
“پیش از آن نیز من شکایت کرده و چند سوال مطرح شد در مورد شواهد و تاخیر در پروب اما ضبط صدا در حال حاضر اثبات شده است. کسانی که صحبت کردن در ضبط صدا باید شناسایی و دستگیر شد,”او اضافه شده است.
این SOG تا کنون ثبت نام سه دپو بر اساس شکایت از اتهام اسب تجاری از قانونگذاران. (سازمان)

مقاله قبلیراجستان دادگاه عالی آغاز می شود شنوایی مخالف کنگره MLAs’ دادخواست علیه بلندگو را رد صلاحیت متوجه برابر آنها

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>